לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2010, 21:35
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "דברים שאני לא אוהב: שנקל.. פסיפלורה.. ומה שבינהם"

גזענות וערבים.

וברצינות- יש לי תיעוב עמוק לפרחות וערסים. אני כל כך סולד מהם, כל כך מתעב את ההוויה שלהם, מאחל להם רק דברים רעים, אבל ממש רעים. שונא את המוחצנות שלהם, את חוסר הנימוס הבסיסי, את ההערצה לבורות ואת המכנה המשותף הנמוך שיש לרובם ככולם. אני בעיקר שונא אותם, ואת זה אני לא מגלה לאף אחד, כי חלקם הגדול (כן, הנה עוד סטיגמה מגעילה) הוא מזרחי, ואני בוש ונכלם בגללם. אלו האנשים שמוציאים לעדות שלמות שם רע, אלו האנשים שבגללם אנשים מתייגים אותי אוטומטית כנחות מהם, רק עקב מוצאי/מקום מגורי. למה אני יכול לצפות מאדם שהטיפוס המייצג היחיד למזרחי שהוא פגש היה ערס במועדון? ודאי הדבר שיחשוב אותי לאחד מהם.

אני שונא לא פחות נהנתנים רקובים {מבלי להעליב אף אחד- הכוונה ל"תל אביבים" (באופי)}. חוסר ערכים, נהנתנות מופרזת, לא מבינים כלום מהחיים האמיתיים. הדאגה הכי גדולה שלהם זה להיכן לצאת בכדי לאכול/לבלות/להשתכר/לחשש בערב. אלו המפונקים שמביניהם מרגיזים אותי אף יותר, לרמה בה אני מאחל להם שייכחדו מהסביבה שלי. אנשים שלא הזיעו מעולם בחייהם, בן היתר כי קיבלו מכונית חדשה בגיל 17, שירות קרוב לבית במשרד ממוזג. נמאס לי לראות אנשים מתקדמים בגלל קישורים ולא כישורים, וזה מביא אותי לנושא הבא שאני מתעב.

פוליטיקה. עולה בי תחושת קבס לא פעם כשאני קורא על עוד נכלולים המתרחשים לאור יום (היות והם מזמן עזבו את המחשכים והגיחו החוצה). מדי פעם עולה בי מחשבה קטנה מה היה קורה לו הייתי מקבל את השלטון לשנה, רק שנה, בלי ביקורת ובלי התנגדות. עכשיו, ברי לי שהסכנה בכך היא שיום אחד יעלה דיקטטור אכזר וישליט טרור כלפי האזרחים. כמובן שאני מכיר את עצמי ויודע מה האידיאולוגיה שלי, אבל ברור לי שלא אוכל לשכנע אף אחד בזה, היות ורק אני מכיר את עצמי לעומק.
שנה, רק שנה. לא יותר מזה. זה יהיה כמו לשפוך גלון של אקונומיקה על עובש טורדני במקלחת.

נבלות.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 13-05-2010 בשעה 21:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2010, 23:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני יודע מה היה קורה אם אני הייתי דיקטטור לשנה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "גזענות וערבים. וברצינות- יש..."

הייתי מוציא אל מחוץ לחוק את כוכב נולד ואת כל אלה שאשכרה הודו בטלוויזיה שהם כבר פעם חמישית באים לאודישן, הייתי שולח לעבדות כפיה של שנה לגמור סוף סוף את המסלול השני המחורבן בכביש ירושלים-ים המלח ולפטור אותנו מאימת הנהגים הערבים עם המצדסים הירוקות שעוקפים כאילו אין אללה.

הייתי מגדיר כוח משטרתי מיוחד שתהיה לו זכות וחובה לאסור שמנות שעירות שהולכות עם חוטיני וחולצת בטן.

הייתי מבטל עפ"י חוק כל סלקציה במועדונים ומחליף אותה בחוק שלמועדון יכנסו רק אנשים שיכולים להגיד "האוטו שלך" בלי שזה ישמע "האוטושח".

הוצאה אל מחוץ לחוק של חיתוך הדיבור הצפונבוני הנשי.

התכוונתי להגיד שאבטל את הפקולטה למדעי הרוח באוניב' ת"א, אבל מימוש הסעיף הקודם ממילא יחסל אותה.

אנשים שהלכו ללמוד BA כללי, ולא יוכלו להוכיח שזה נעשה בכפיה, לא יקבלו ביטוח בריאות. אין לנו אינטרס שיקימו עוד דור.

ישן 13-05-2010, 21:55
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "מרין, אתה כזה גרוע!!! עיתוני..."

אז ככה - אני לא אוהב את העיתונים האלה בגלל בזבוז נייר
(ואני מזמין אותך לראות את כל הגליונות שלוקחים מהם רק את התשבץ וזורקים בכל תחנת רכבת/אוטובוס).
לכן, אני אף פעם לא לוקח גליון חדש.

וזה בהחלט המקום לדבר על שנקלים ופסיפלורות.

אני לא אוהב את הפסיפלורה רק בגלל שהיא נמצאת בכל חור:
סבונים, ריחנים, גלידות, שייקים, איפור - בקיצור היא עושה פה השתלטות עויינת!
וגם הגרעינים שלה מעצבנים.

שנקל הוא מטבע מרגיז מאוד -
הוא מכוער, אי אפשר להשתמש בו במכונות וכדומה, והוא מכוער.
אה - ואפילו לא טרחו לחרוט אותו עד הסוף - מה הקטע עם זה, מה הוא מיוחד?

ישן 13-05-2010, 22:18
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הדברים שאני לא אוהב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "דברים שאני לא אוהב: שנקל.. פסיפלורה.. ומה שבינהם"

*אני לא אוהב חברות ענק ועוד יותר מזה מונופולים ועוד יותר מזה קרטלים. אני מתכוון להוט, נזק, חברת חשמל, חברות הסלולר ועוד ועוד ועוד. בייחוד אני לא סובל את זה ש"עוקצים" אותי במאות שקלים בחשבון ללא ידיעתי, שמחייבים אותי על דברים שלא רכשתי , שמציגים לי שרות כחינמי ואחר כך מנסים לגבות עליו כסף בשיטת מצליח.

*אני לא אוהב את תרבות "המראה החיצוני" שהשתלטה עלינו. תמיד היה חשוב איך אדם נראה, אבל מאז שנות ה - 2000 זה הפך לאובססיה, כן גם אני מתנהג לפעמים כמו עכבר על הקרוסלה המטופשת הזאת, אבל זה מרגיז אותי. יצאתי כבר עם בחורות מכל הסוגים, המינים והגדלים, פרט למקרים קיצוניים של הזנחה מכוונת, כמעט כולן יכולות להיות מושכות. גם אם לא במבט ראשון, זו דעתי.

* מעצבן אותי שבארץ אנשים מנומסים נחשבים לפראיירים

* אני לא אוהב אנשים שצר עולמם כנמלה, שלא מסוגלים לדבר על שום דבר חוץ מאשר התאוות הבסיסיות שלהם. גם אני מדבר עליהם לפעמים, אבל אני חש צורך להאמין במותר האדם על הבהמה, בכך שאנחנו לא קופים מגודלים, בכך שגם אם דארווין צדק והתפתחנו מהקוף - בסופו של דבר אכן התפתחנו ולא נשארנו פרימיאטים.

* אה ואני לא אוהב דגים מבושלים. פיכס

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-05-2010, 22:55
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ערסים ופרחות מקצועיים

לא אלה שסתם הם מהצ'חונה, אלא הסוג המגעיל שאין בו ולו דבר אחד חיובי שאפשר למצוא, בשום שעה, בשום מקרה: הם כמו הצנצנות זכוכית האלה שעומדות על המעדניות בסופר וכתוב עליהן "צלפים" - אין בהם שום תועלת איש מעולם לא מצא בהם תועלת ואף אחד לא יודע בשביל מה הביאו אותם.. ערסים עם כיפה בצורה של היכל הספר שנואים עלי הכי הרבה. נבלות.

שונא את העובדה שיש בכל מקום מצלמות ולכל דרדק יש פלאפון עם מצלמה - ככה אי אפשר לטפל בערסים המגעילים האלה, כמו לפני 15-20 שנה, ובכלל צריך לחשוב פעמיים על כל מה שאתה עושה כי יש אח גדול שמתעד הכל.

שונא את הצעירים שרוצים לעשות כסף בכל מיני עבודות "פיטום בכפיה ללוע" של דברים/שירותים שאתה לא צריך, תופסים אותך במקום ובזמן שהכי לא מתאים, ואז עושים לך פרצוף מגעיל כשמסתבר להם שאשכרה אתה לא מעוניין לשמוע על האולפן הקלטות סטייל כוכב נולד שהם משווקים, למרות שכבר חמש דקות הם מלעיטים אותך במידע כאשר אתה חוזר ואומר "תודה, אבל זה לא בשבילי". האנשים האלה גורמים לכל עבודת שיווק להראות מוסרית בערך כמו עבודה של פימפ של קטינות מסוממות.

שונא אנשים שעוברים ברמזור אדום באמצע העיר בנסיעה מהירה - לא "גנבי הכתום-אדום" - אלה שפשוט עוברים באדום כאילו הוא לא שם. צריך שבצומת הבאה תכנס ניידת לחסום אותם, לשלוף את הבנזונה מהאלפא רומיאו שלו, להביא מנופי אבי ובשביל ההמשך אני מציע לעשות גוגל Hanging in Iran.

שונא פינצ'רים: כשאלוהים ברא את הערסים - ללא ספק איזו בדיחה מרושעת על חשבון שאר בני האדם- הוא בטח המציא את הפינצ'רים כהכלאה בין דוברמן שאמא שלו הזריקה הרואין בזמן ההריון, עם שכל של ערס. ולא רק שהם ערסים קטנים, מרושעים וצווחנים, יש להם עוד מין תכונה להראות כמו סטיבן הוקינג כלבלבי כשהם זקנים... ואז הם זוחלים, עקומים ורועדים, מקריחים ועם כל מיני תחבושות וסוודרים שהבעלים שלהם שמים עליהם. איכס.

שונא את תל אביב. אוהב לשמוע על עליה של 5 מטר במפלס הים התיכון. מקווה שהיא תהיה מהירה מאוד.

שונא את בית חולים קפלן. אני חושב שהאשדודים עושים טעות כשהם רוצים בית חולים משלהם. כשאתה שייך לנפה של בית חולים קפלן אתה עושה הכל כדי להשאר בריא, ואם אתה כבר מאושפז שם עם מחלה קשה, אז המוות לא נראה נורא.

קו 20 של אגד בראשון לציון. אם רק היו עושים לו תחנת יציאה בסופרלנד, היה אפשר למכור אותו כמתקן "רכבת המוות".

מרנג.

ישן 13-05-2010, 23:29
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
אני שונא:

-את הערסים המעפנים שיש להם פיאט אונו מתפרקת עם מוזיקה מזרחית בוקעת בקולי קולות,ואתה עם האימפרזה בסבבה שלך ברמזור ואז הוא מצפצף ורוצה פתיחות.הוא מקבל פתיחה רק שאחרי 2 שניות אתה משאיר לו עשן לבן ואז החברה שלו מתבאסת עליו ואתה רק צוחק.

-ערבים שאיכשהו צצים בפארקים השונים ובאטרקציות,תמיד מחפשים פרובוקציות ועושים רוח וצלצולים.

-זקנים שעושים לך קדרים על הסנדוויץ' בגלל שטות הכי קטנה.אנשים שעושים פרצוף תחת גם כשהם מקבלים את השירות הכי טוב.

-אנשים שהולכים על השביל אופניים כשיש שביל להולכי רגל.

-רוסים שמדברים רוסית ביניהם כשהם יודעים בוודאות שלא תבין אותם וכולכם יושבים ביחד.

-מוניות פלסטינאיות בכבישים לאיוש,פשוט נוראי או שהם מורידים אותך לשוליים או עוקפים בסיבוב חד עם פס הפרדה רצוף.חוקי תנועה בגדר המלצה.

-את האנשים שאין להם גרוש על התחת אבל יש להם אייפון דור 15 1000 ג'יגה.

-אנשים שאין להם גרוש על התחת אבל נוסעים בקאדילאק מנוע 4.0 8 צילינדר.

-אנשים שעושים על האש בשמורת טבע ולא טורחים לנקות אחריהם,או להשאיר גחלים בוערות ואח"כ מתפלאים למה חורש נשרף.

-ישראלים חטטנים שדוחפים את האף שלהם לתוך הכספומט כשאתה מוציא כסף,או שאתה קורא עיתון או מכתב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר