לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2010, 08:48
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
פלסטינים: מתנחלים הרגו נער שיידה אבנים

מקורות פלסטינים דיווחו כי מתנחלים ירו למוות בנער פלסטיני לאחר שיידה אבנים לעבר מכוניתם ליד רמאללה. מצה"ל נמסר כי הוגשה תלונה בנושא, והטיפול הועבר לידי המשטרה

http://news.walla.co.il/?w=//1674888

תגובה לא פרופורציונאלית, לדעתי. היה צריך לעצור, לבדוק(עם סרגל), מה גודל האבן(כל אבן, אם יש יותר מאחת), מה הסיכוי, שהיא תוכל להרוג, לוודא, שהירי לכיוון הנער הצעיר יהיה באזור הרגליים, ורק אז לירות. אבל לא לעשות את זה בלי שהצלמים של "בצלם" והפלסטינים נמצאים בשטח. כדי שגם יצא מזה משהו טוב. והישר להביא את הנער לבית חולים ולדאוג שהוא לא ישאר נכה.
ככה לשום גולדסטון לא יהיו אלינו טענות. אולי רק קצת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2010, 11:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כי הוא חש הזדהות רבה יותר עם התוקפים ועם מידי האבנים הערבים מאשר עם מתנחל שיפגע בראש
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "מעניין (או שבעצם, לא כ"כ)..."

אתה לא מזהה את הפרובוקציה שופעת הנפיחות בכל תגובותיו?

אין ספק שהשוואה בין מטרות ואופי האלימות הפלשתינית הרצחנית היומיומית המעשית וההצהרתית לבין האבנים שספגו חבריו הפקטיביים [אבנים מן הסתם היו, חברים לא ממש] נועדה לקיים דיון רציני ולא סתם לשפר עמדות בדרוג הקרבה המוסרי לתואמי קם.

מה שכמובן לא משנה את העובדה ש:
[1] מי שיורה בגב של עבריין/תוקף נמלט הופך בזאת לפושע בעצמו וצריך להשפט ולהענש
[2] מי שעוצר רכב בשטחי הטרור הפלשתיני בתגובה לידוי אבנים הוא שוטה המפיל עצמו למלכודת אפשרית
[3] אתר וואלה מביא כשיטה 'דיווחים פלשתיניים' כחלק ממסע דהומינזציה למתישבי יש"ע ולהיפוך תפקידי רוצח-קורבן. ברוב המקרים הדווח מובא בשבת כשאין יכולת לתגובה מיידית. הוא מוספן תקשורתית לאורך מספר מהדורות ואין אחריו מעקב ברגע שמתברר כי עורבא פרח זה מכבר. באתר לאטמה תוכל למצוא תעוד של חלק מהמעשים של אתר התעמולה וההסתה הנ"ל. שם תוכל גם להווכח כי גם כאשר מתברר שמקור מסויים מתגלה כלא אמין בצד הפלשתיני [באופן מפתיע] - עדיין ממשיכים להסתמך עליהם ללא עוררין פעם אחר פעם.
[4] מי שמשליך אבנים על רכב נוסע בכביש בין עירוני עושה זאת על מנת להרוג. כל השוואה בין זאת לבין השלכת אבן בסיטואציה סטטית כהפגנה או סתם התפרעות - נועדה כמובן לסנגר על משליכי האבנים המנסים להרוג שהם ברובם המכריע, מה לעשות פלשתינאים. את אותו מאמץ שמקדישים למציאת יורה יהודי שהרג או ניסה להרוג צריך להקדיש למציאת משליך אבן בכביש בין עירוני [מג'יסר למשל - סתם דוגמא תאורטית] שמנסה להרוג - גם אם זה 'מה זה מגניב את החבר'ה הנאורים'.
ישן 14-05-2010, 12:05
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה] מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
יש לי מספר לא מבוטל של חברים .....אבל זה מאוד בוגר להאשים מישהו בשקר, רק בגלל שהדעות שלו שונות משלך.

תתמקד בשקר [הדגשתי לנוחותך] ... כל התנהלותך ילדותית, פרובוקטיבית ויהירה עוד מפורום אחר בלתי פוליטי בעליל. ולמען האמת זו הסיבה שאני מגיב לך ולאו דווקא ה'דעות' שאתה 'מביע'.

אתה הוא זה שבחר לנתק ירי לא מוצדק של יהודי במידי אבנים, להתעלם מכוונת מידי האבני [להלן התוקפן הראשון] ולקבל את עדותם כדברה ולהטות כתעלול בולשיביקי נאה את הדיון ל'ההם המתנחלים שמנסים להרוג את חבריך הנאורים באבנים ואתה ברוב חסדך לא יורה בהם'.

הסגנון שלך - לא הופך את החלק הנכון והמוצדק בדבריך ללא נכון. הוא רק מסיט את הדיון וזו הרי מטרתך, לא?

בתור 'לא סרן' בצבא גם לי יצא לפגוש פה ושם אנשים שאומנם לא היו בחלקם 'סרן בצבא' ותאמין או לא - רובם המכריע לא ספג אבנים מיהודים בחבל עזה אבל כן ספג אבנים מערבים פה ושם.

לענין ה'סרן בצבא' -שלא תטעה. אני מכבד זאת מאוד וברגע שתעבור לי הדלקת בכתף אשתדל להצדיע...
ישן 14-05-2010, 12:51
  Chukaka01 Chukaka01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.10
מדובר ברצח בכוונה תחילה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "פלסטינים: מתנחלים הרגו נער שיידה אבנים"

הרי לא הגיוני שרוטר.נט שמלא בטייטלים ( ע"ע ג'יק המרטש ) שקוראים מבוקר עד ערב לתקוע כדור בראש לערבים ושמאלנים שאין מקרים כאלה בשטח זה ברור הגיוני וקורה.

ורק לפני כמה ימים ראינו את הסרטון וידאו של מתנחל מיצהר יורה דרך כוונות ברובה האישי שלו לעבר פלסטינים במטרה להרוג . אז על מי מנסים לעבוד פה ? גם כשראו את הסרטון של חייל צהל יורה ברגל של פלסטיני כל הטייטלים ברוטר.נט צהלו ושמחו ולא הבינו למה חייל צהל לא הרג בדם קר את הפלסטיני אלא רק פצע אותו .

מילא זה היה מקרה בודד מילא הפלסטינים שידועים בשקרים שלהם היו מפיצים ידיעות כאלה כל יום כל היום כל דקה אז אפשר להתווכח . אבל יש סרטונים ויש פורומים כמו רוטר.נט ששם מבוקר עד ערב קוראים להרוג ערבים ויהודים, אנשים שתומכים בכהנא חי . אז למה לא להאמין לפלסטינים במקרה הזה ?
ישן 15-05-2010, 03:26
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אבל יש משהו בזה שזריקת אבנים היא לא בהכרח ניסיון לרצח
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "זה נשמע כמו 'עדות ממישהו שהיה שם' ' :)"

זה די תלוי בנסיבות.
מי שמשליך בלוק מהגשר שמעל הכביש בג'יסר א זרקא יכול מן הסתם לצפות שההשלכות של זה יהיו קטלניות. כנ"ל לדעתי מי שמשתמש בקלע.
מי שמשליך אבן שנכנסת לכף היד מצד הכביש לדעתי מתכוון לפגוע באופן כללי ולא סביר שהוא צופה שזה יסתיים במוות. מדוע לא סביר? משום שיש הרבה מאוד זריקות אבנים מסוג זה בשטחים וגם בתוך הקו הירוק, כולל בכבישים בין עירוניים, ומספר המקרים שזה הסתיים בפגיעה קטלנית הוא זעום.
ובאופן כללי, אם זורקים עלייך אבנים ואתה יכול לנסוע מהמקום, עדיף לנוסע ולהזעיק את כוחות הביטחון. גם מבחינת הביטחון האישי שלו פרופר. אם אין לך אפשרות ליסוע מהמקום והסיטואציה מסוכנת (אני מאמין שהאדם הסביר יודע להבדיל בין ילד בן 8 שזורק עליו חצץ ובין זה שהמכונית שלו חוטפת אבנים שיכולות לגרום פגיעה של ממש ויכול לעשות זאת אפילו בלי שימוש בסרגלים ובחישובים פיזיקליים מסובכים...) אזי בוודאי שצריך לירות-קודם באוויר ואחר כך במי שזורק. זה עניין של הישרדות ולצורך עניין זה כוונת המשליך לא חשובה לי וגם לא רלבנטי מבחינתי אם הנוסעים שאיתי יהרגו חלילה או "רק" יפצעו. אני מעדיף לדפוק למיידה כדור בראש ושביתי לא תיסרט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:36

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר