לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2010, 09:44
  meitar80 meitar80 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.10
עזרה ***בעיההה חמורה!!!-סטי"לים/דבורים***

טוב אז ככה. היה לי השבוע גיבושון סטילים/דבורים.לפני הגיבוש ממש רציתי רק דבורים ולשרת באשדוד בפלגה 916.
עכשיו הצבא התחמן הזה כל הגיבוש מרעיל אותך רק על סטילים מראה לך ונותן לך להפליג רק בסטילים ומראה לך סרטים רק של סטילים. בנוסף הוא נותן לך רק לשאול שאלות על הסטילים ולא על הדבורים.
מה שמראה שאפחד לא רוצה להגיע לשם כנראה והם צריכים אנשים...כמו טמבל נפלתי בשטיפת מוח ותיעדפתי גבוה את הסטילים ואני בטוח ב100% שהם שמים אותי על הסטיל לפי הטפסים שמילאתי!!

אתמול קראתי המון מאמרים על אנשים שהתאבדו שם ותגובות על הכתבות מסטילניקים לשעבר (לפחות 30 אנשים או יותר) שאמרו שהשירות שם חרא ושמשפילים אותך שם החובלים.

ואניי ממממששש לא מוכן לזה!!! לא מוכןןן לשרת בחיפהה ולא מוכן לשרת בסטיל!!! הצבא הזה הרעיל אותי על משהו שאני לא רוצה ועשה לי שטיפת מוח. הבעיה שהבנתי שכבר מעכשיו הם מיינו אותנו למי הולך לסטילים ומי לדבורים ולאיזה תפקיד עוד לפני השירות!!!

מה אני יכול לעשות??? בבקשה שמישהו יעזור לי אני רוצה להחליף את העדפות שלי לדבורים לפני שיהיה מאוחר מידי מה אני עושה????????????????????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר