לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2010, 11:59
  Shlomi45 Shlomi45 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Shlomi45 שלח הודעה דרך MSN אל Shlomi45
התייעצות בקשר לקניית מזגן חדש לבית .

שלום , רצית להתייעץ פה בקשר לקניית מזגן חדש , עוד מעט מתחיל החום ואין לי כח לסחוב עוד שנה עם המאורר , ראיתי בוואלה שופס! הצעה למזגן שדי קורצת לי , מישו יכול לחוות דעה על המוצר ? .
או לחלופין להציע משו יותר טוב ( מה שאני גם מוגבל בכסף )
המזגן מיועד לחדר קטן 3 * 3 בערך ..

"
מזגן עילי מפוצל 9000BTU בקירור Peerless בעיצוב חדשני דגם 9000
תצוגת LCD להצגת טמפרטורת החדר ותוכנית העבודה על גבי המזגן!
  • אמינות גבוהה ואורך וחיים ארוך
  • תפוקת קירור 9,000BTU, תפוקת חימום 9,000BTU
  • מדחס יפני
  • חזית אנטי-סטטית למניעת היווצרות אבק ונוחה להסרה וניקוי
  • פועל בטכנולוגיית המקדמת ביותר על בסיס גז ירוק R410A
  • מצב שינה מאזן טמפרטורת החדר במשך הלילה
  • הפשרה אוטומטית
  • עיצוב מודרני
"
לחלופין הנה הקישור : http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap...53&cfm=B9A0E918

מישו יכול להציע ? לחוות דעה ?. תודה רבה. ..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2010, 12:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shlomi45 שמתחילה ב "התייעצות בקשר לקניית מזגן חדש לבית ."

פירלס זה לא "יצרן מדבקה" ?

"אמינות גבוהה ואורך חיים ארוך" - אתה מכיר איש מכירות שלא היה אומר לך את הנ"ל על מוצר שהוא מנסה למכור לך? (להזכירך, הוא מרוויח לא מעט כסף מכל מכירה, וגם אם תגלה יום אחד [לדוגמא, אחרי שנה, כשתגמר האחריות] שהמוצר לא ממש אמין ואורך חייו קצר... כמה ההצהרה הזו הייתה שווה? )

מדחס יפני - נניח שזה אומר שזה טוב - מי היצרן של היחידה הפנימית (איפה שנמצאת כל האלקטרוניקה שנוטה להדפק במזגנים לא מוצלחים?)

לגבי הגז - נדמה לי שאף מזגן היום כבר לא משתמש בגז פריאון (ששחרורו פוגע בשכבת האוזון) ככה שזה בעצם אומר "אנחנו כמו כולם"

עיצוב מודרני - אתה קונה תמונה, אגרטל, או משהו שיקרר אותך?

ואחרי שהייתי כל כך שלילי יכול להיות שדווקא מדובר במזגן מעולה. הנקודה שניסיתי להעביר, היא, שהפירוט שכתוב שם הוא חסר משמעות לחלוטין, למעט אולי ערכי ה BTU - הנתונים המדעיים היחידים ברשימה הזו. מדובר בהספק קירור סביר, לדעתי, לחדר בגודל שלך. אבל יש עוד נתון שלא כתוב כאן - וגם הוא מאוד חשוב: היחס בין ה BTU לצריכת ההספק (וואט - W) של המזגן. מזגן יכול לקרר יופי, וגם לעשות לך חור בכיס. גם אם תקנה מזגן זול (לדעתך), בהחלט ייתכן שלאחר מכן תשלם את ההפרש בריבית דריבית בחשבון החשמל. סתם כדי לסבר את האוזן - במזגן שפועל רוב הזמן בימי הקיץ החמים, התשלום עבור החשמל יהיה מאות שקלים בחודש, ויש כמה חודשים כאלה בשנה, כל שנה. לכן שווה להשקיע במזגן חסכוני בחשמל.

ישן 14-05-2010, 12:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Shlomi45 שמתחילה ב "בגלל זה שאלתי לפני שאני קונה..."

לא, אין לי המלצה - אצלי יש מיזוג מרכזי, וזה לא אותו סדר גודל ו/או סוג של מכשירים, ככה שאין לי נסיון בזה

לגבי "כוחות סוס" - שוב - זה שקר. מעניין אותך כמה חשמל נצרך עבור יחידת קירור. וכמובן שתפוקת הקירור מספקת (נמדד ב BTU - לא בכוחות סוס!)

לצורך העניין, חלק את ערך ה BTU ל W (וואטים). ככל שהתוצאה גבוהה יותר, המזגן מפיק יותר קור עבור אותו חשמל (ולכן, בהנחה שלא עובד כל הזמן אלא רק כדי לקרר לפי הצורך - כשהתרמוסטט דואג להדליק ולכבות אותו, עבור אותה כמות קירור, יצרוך פחות חשמל)

הכי טוב זה למצוא מישהו שיש לו את אותו דגם שאתה מתעניין בו, ואם אפשר - כשהוא כבר קצת "זקן" - שנתיים-שלוש, ולשמוע חוו"ד...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר