לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מקינטוש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2010, 02:11
  ליאור בורי ליאור בורי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.06
עבודה עם מקינטוש מול עבודה עם PC

בתקווה שאני לא אכעיס יותר מדי את האדונים הנכבדים שפרסמו את התגובות לגבי רכישת מחשב מקינטוש, אני קבלתי מהעבודה מק בוק פרו 2.4 עם שני גיגה זיכרון.
אני עובד כמורה לעריכה במספר בתי ספר, ויכולת כמו שיש למק, מבחינת יציבות, מגוון רמות העבודה - החל מתוכנת עריכה קלה ופשוטה אך מאוד מוצלחת (אפילו מצילה את סרטי התלמידים ע"י מערכת ייצוב של צילום רועד) ועד למערכת עריכה מעולה למקצוענים שעוברת בקלות את כול מערכות האויד והפרמייר 4 שנמצאות בחדרים הסמוכים.

אני חושב שאם ביחידת ההסרטה של דובר צה"ל הבינו שעדיף לעבוד עם מערכת שבנויה בצורה מלאה להתמודדות עם התוכנות הנלוות, גם למשתמשים פרטיים כדי לשקול זאת.

ולגבי המחיר. אכן נקודה כואבת, אני בתראומה קשה מעצם המחשבה על הרגע בו אאלץ להחזיר את המחשב לעבודה, ומאחר וכפי שאמרתי אני מורה, ולמורים אין עדין תקציבים לקנות מקינטוש, לא אוכל לרכוש אחר תמורתו, הרי שבדיוק כפי שאני סבור שצריכים להתייחס למורים בצורה יותר מקצועית, לבחור את המורים הטובים ביותר מכלל האוכלוסיה ולשלם להם משכורת גבוהה על מנת לקבל ביצועים טובים יותר - כך אני מודע לכך שעל מנת לקבל מחשב עם חומרהשאני יודע בדיוק איפה נבנתה, איפה הורכבה ובאילו תקנים מחמירים עמדה ועם תוכנה שאני יודע בדיוק האם היא מתאימה לדגם מחשב זה או אחר שברשותי - יש לזה מחיר.

עכשיו השאלה מבחינתי היא רק - כיצד לשלב בלוח הזמנים המטורף שלי עוד כמה שעות עבודה צדדית בסריקת שקופיות, המרת סרטי ווידאו ישנים, קלטות ונגטיבים למדיה דיגיטלית וכו' כדי לממן את רכש המק הבא שלי.

ואגב, לא, אני לא עובד של APPLE ואפילו לא של iDigital, אני מורה ברשת אורט, ומלמד מורים כיצד להשתמש בכלים שמציע המקינטוש לקידום החינוך בישראל.
חזרה לפורום
ישן 18-05-2010, 07:05
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE]"כלים שמציע המקינטוש..."

מה גם שמה שדורש מתלמידי ישראל לרכוש משהו שאין בתקציבם לקנות, על מנת לעבוד, במה שראו בבית ספר, לא מקדם שום דבר, בטח שלא דברים חינוכיים. ניסו את הקשקוש הזה עם מוצרי מיקרוסופט, ו"חינכו" את תלמידי ישראל לגנוב כדי שיהיו מסוגלים להשלים את המטלות של בית הספר בבית, בגלל שהכריחו אותם להשתמש בתוכנות מסויימות, למרות שיש אלטרנטיבות שהן חינם באופן חוקי.

המק יקר יותר מהמוצרים הנ"ל, ולמעשה בלי שום יתרון (מדובר במחשב פלצנות ותו-לא). אם הוא יהפוך להיות הסטנדרט, הוא יחמיר עוד יותר את הדרדרות התלמידים לפשע, כדי למלא אחר מטלות בית הספר.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר