לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2010, 07:15
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אלביס קוסטלו ביטל הופעותיו בישראל ממניעים פוליטיים

אלביס קוסטלו ביטל את שתי הופעותיו המתכוננות בישראל ממניעים פוליטיים ובשל דעותיו על הסכסוך הישראלי פלסטיני. קוסטלו אמור היה להופיע ב-30 ביוני וביום שלמחרת באמפי שבקיסריה. להופעה הראשונה אזלו הכרטיסים וכרטיסים רבים כבר נמכרו גם לשנייה. קוסטלו פירסם באתרו הרשמי מכתב בו הוא מסביר למעריציו מדוע החליט על הביטול ואף מתנצל על כך. טרם התקבלה תגובת ההפקה הישראלית.

כזכור, קוסטלו הוא לא האמן הראשון שמבטל את הגעתו לישראל מאותן הסיבות, ורק לפני כשבועיים גיל סקוט הרון ביטל הופעתו בין היתר בשל לחצים פוליטיים, וכך ככל הנראה קרה גם עם הגיטריסט קרלוס סנטנה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3891095,00.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2010, 07:29
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מה, אתה באמת חושב ככה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "עוד מבצע מוצלח של הגנגסטרים מן השמאל הקיצוני..."

אני הייתי בטוח שמדובר באדם שללא קשר למסע האוטואנטישמי של חומסקיזנדים ובלאוקמים התעמק בסוגיית הסכסוך הישראלי ערבי, ניתח נתונים ממאה וחמישים השנים האחרונות תוך שהוא לומד לעומק גם את תולדות האיסלאם והיהדות, בחן את ההסכמים שנערכו בין הצדדים, את עקומות פעילות הטרור והשווה אמצעי אלפ"ה שבשימוש ישראל לאלה שבאמצעות ארצות אחרות ואז ורק אז הגיע למסקנותיו.

אני מניח כמובן מאליו שהוא גם לא מופיע ברוסיה, בסין, ארצות טוטליטריות כארצות ערב, ארצות המדכאות מיעוטים ונשים כארצות האיסלאם, ארצות שהו את עושרן על קולוניאליזם רצחני מעבר לים וכו'.

אכן איש רוח

הבעיה אינה הוא כמובן אלא ההבנה כי התועמלנים האוטואנטישמים [במסווה של בקורת על ישראל] אינם חלק מהמחנה הזה אלא חלק ממחנה הצד השני. היום זה זמר ומחר זה חלקי חילוף למטוסים. יותר טוב שישתינו מחוץ לאוהל על הדפנות מאשר ישבו במרכז האוהל יאכלו וישתו על חשבון יושביו וישתינו במרכזו.
ישן 18-05-2010, 08:04

פתח תיקווה זה לא טוב. הרי האדמות של אום-לאבס/מלאבס נרכשו מבלי להתחשב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "ומה הוא חשב כשהוא קבע את..."

בחצי אריס מזה הרעב וחולה הקדחת שהיה בעל זיקה למקום. חוץ מזה פתח תקווה הפרה את הברית עם ערביי שבט אבו קישק רודפי השלום שסיפקו פרנסה לפתח תקוואים 40 שנים ותקפה אותם בראשית שנות העשרים במטרת שוד, אונס, ביזה ורצח ביחד עם כנופיות של יהודים שנהרו לפרעות המתוכננות מכל רחבי הארץ טגם קצת מחוצה לה.

אז מר קוסטלו מבקש בנימוס שנזוז גם מפתח תקווה ונפנה מקום לתזמורת שלו הוא גם מעונין אם לא איכפת לנו שמישהו יבנה חומה כזאת עם תיל נחמד מלמעלה בינו לבין המאזינים בשורות הראשונות ושהיהודים שבקהל יסומנו בדרך כלשהי וישלמו נאמר מס גולגולת מיוחד. לא, לא מה שחשבתם הוא התכוון לסגנון של המלאח או של המתחמים היהודים באיטליה לא משהו מעבר לכך
ישן 18-05-2010, 08:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כמו שרשמתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "ומה הוא חשב כשהוא קבע את..."

הוא ביטל עקב כניעה ללחצים של אותו זרם גנגסטרי של השמאל הקיצוני - בעקרון זו גישה מאוד פשוטה וזולה לביצוע: כמו הגנגסטר אתה מפעיל לחץ על אלה שמהם אתה רוצה לגבות דמי חסות, ומקווה שחלק מהם ישברו ויפחדו. ככל שנשברים יותר, כך יותר קל לשבור את האחרים, משום תופעת העדר. אולם בעוד הגנגסטר אמור מדי פעם לממש את איומיו, ולהוכיח ל"לקוח" שהוא באמת לא "בטוח" אם הוא לא משלם לו דמי חסות ("רימון בבמבה") הרי שהגנגסטרים מהשמאל הקיצוני לא צריכים לעשות דבר פרט לגיוס מספר די מבוטל של אנשים שיפעילו את העדר הטיפש והדומם של בני האדם שירשו שיפנו בשמם לנציגו של האמן. כתבתי כבר לפני זמן לא קצר שהתופעה תלך ותתרחב (או יותר נכון תוצאותיוה יהפכו תכופות) משום שבהתחשב באופי המסחרי של עולם האומנות, ובשילוב עם הפשטות של שימוש במדיה לצורך העצמת מסר נקודתי, אין דרך מעשית למנוע זאת.

מה שכן אפשר לעשות הוא לגבות מחיר ממשתפי הפעולה - לנקוט נגדם אותן טקטיקות מלוכלכות שהם הפעילו/נכנעו אליהם: לא באיום, אלא בביצוע. לגרום לאומן להגיד "אני לא מתעסק בפוליטיקה ומעכשיו מסתפק בלהגיד "אני שגריר של שלום ורצון טוב ובא להופיע בפני מעריצי הישראלים שאין לי ספק שכולם אנשי שלום". בשביל זה צריך כמה אנשים נחושים + איש קשר מתוך התחום ממש. אני די בטוח שאפשר למצוא איך לפגוע בקריירה של קוסטלו (באופן חוקי כמובן), או לצורך העניין "דוגמא" אחרת מהתחום.

ישן 18-05-2010, 09:07

קודם כל ישנם אמנים שיש להם כבוד וגאווה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "נראה לי שאפשר יהיה לגייס את..."

בדיוק כמו שישנם אמנים שקשורים בחוזה עם אמרגן בשם ברל פייסנזון, שהסתובב עוד עם סינטרה, ולכם אין להם ביצים להתעסק עם יהודים. הבעיה בשלב הזה היא שישראל שפעם הייתה ילד מוחרם ע"י כמה מבריוני הכיתה, אבל ידעה היטב להלחם בהם בכוח ובמוח (ולכן לא חסרו מי שהיו מוכנים להחליף אתה מילה), נתפסת עכשיו כילד מוחרם, חלש וכזה שאם אתה תעז להגיד לו בוקר טוב, אז מייד מקהלת הבריונים תשים עליך אצבע. ומי רוצה אצבע עליו? ועדיין ישנם אמנים שבאים גם באים. בוא לא נשכח שאמנים בריטיים באו לכאן כבר בתחילת שנות ה-60, בעוד שרה"מ בריטי בא לכאן לראשונה רק באמצע שנות ה-80 (30 אחרי שבריטניה חדלה להוות כוח משמעותי) וגם אז לא התביישה להגיד שהיו לה חששות.

כמו שציינתי: יש לשים תג מחיר על אנשים כמו קוסטלו. אין לי מושג האם הוא הכה פעם את אשתו, מכור להרואין או שהיה פעם שיכור ואמר שה"פאקינג פאקיז מטנפים את הרחובות". משהו חייב להיות שם, ועבור אמן שתלוי למחיתו בשקט תעשייתי (ולחבוט בישראל, כמה אירוני, נחשב כיום ללהיות "איש של אמירות פרווה" הרבה יותר מאשר להיות סתם אחד שלא אומר כלום) זה יהיה מחיר כבד. אחרי 2-3 מקרים כאלה תעבור השמועה ש"אי אפשר יותר לשחק ב,הכה את ישראל" בלי להמר" ולכן על המגרש ישארו השחקנים הקבועים של הרדגרייבים.

ישן 18-05-2010, 09:35

אין מאבק גם כלפי 'אומנים' 'ישראלים' שעיקר אומנותם הינה בשנאת ישראל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "קודם כל ישנם אמנים שיש להם כבוד וגאווה"

ובהתרפסות בפני תומכי טרור / אנטישמים וכו'.

נהפוך הוא - הם מקבלים פרסים כספיים וכבוד מהמדינה, משרות מיותרות, במה רחבה בתקשורת הציבורית או בזו המוגבלת על ידי 'זכיון'... אז לפני שאתה מצליח ליצור הרתעה כלפי זמרים שבאמת רוצים להתפרנס ומפחדים להתפרנס - שתהיה איזו שהיא הרתעה כלפי הפרוטקשונרים עצמם החיים בישראל ועל חשבון ישראל.

לא תהיה אגב הרתעה שכזו. למה? כי חלק מיכולות הטרור המודרני [בזרוע המבצעית ובזרוע התעמולתית] נשענות על כלי הדמוקרטיה והשוק החופשי. ח"כ שמטייל בארצות אויב יכול לאבד 10 דרכונים בשם הספק החוקי ושחקן אלים יכול לקבל פרס ישראל בשם חופש הבחירה ורק לאזרח הקטן אין את החופש לבחור באמת ערוצים אחרים, במות אחרות או מקבלי פרסים אחרים.
ישן 18-05-2010, 09:53

אתה מדבר על מאמק ממוסד
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אין מאבק גם כלפי 'אומנים' 'ישראלים' שעיקר אומנותם הינה בשנאת ישראל"

הממסד בכל העולם המערבי מנוון, מדושן ולא מסוגל לזוז מילימטר מפחד קבוצות אינטרסנטיות. אני כבר מזמן לא סומך על הממסד שיעשה שום דבר למען הרוב השקט, מעבר למינימום שוהא חייב.

המאבק צריך לבוא מ.... קבוצה אינטרסנטית, תמונת ראי של הפסיכים מן השמאל הקיצוני והאנרכיסטי. לא מדובר גם על מאבק בגרעין הקשה, המוכן להקריב. אם נדמה את זה למלחמה הרי שאלה הם "בוגדים" - בהם יש לטפל בדרכים שונות ואחרות, ובטח לא ע"י קבוצת אינטרסנטים. הבעיה הנידונה כאן היא לא הבוגדים, אלא ה"משתמטים, מתחזים ומתחלים" שהם בעיה לא קטנה בזמן מלחמה, וכמובן שחיבור שלהם לבוגדים הוא בעיה כפולה. אמנם מספרם הוא עצום, אבל מטיבעם הם עלים נידפים ברוח, ולכן אפשר לטפל בבעיה זו ביעילות די גדולה כשרוצים, ובלי לעבור על יותר מדי כללים אתיים. מי שמצתרף לחרם על התלמיד המוקצה של הכיתה כי הוא מוג לב נגרר, יהיה גם הראשון לבחור בעמידה מן הצד כשיסתבר לו שהוא עשוי להיות, למרות הכל, בין אלה שישלמו מחיר. זו מלחמה מלוכלכת, ואדם הגון ירגיש מאוד רע עם עצמו כשהוא צריך לשים ידו בחשיפת סיפור ישן הקשור במעידה שכמעט כל אדם שלישי לוקה בה ברגעי שפל (אלימות במסגרת המשפחה/חברים, עברות מין פרוצדוראליות (בעילת קטינה במקרים מסויימים), סמים קשים או עבירת תנועה קטלנית). מצד שני מלחמה מחייבת אנשים הגונים לעסוק בעבודות מלוכלכות.

ישן 18-05-2010, 19:43
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "קודם כל ישנם אמנים שיש להם כבוד וגאווה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
בדיוק כמו שישנם אמנים שקשורים בחוזה עם אמרגן בשם ברל פייסנזון, שהסתובב עוד עם סינטרה, ולכם אין להם ביצים להתעסק עם יהודים. הבעיה בשלב הזה היא שישראל שפעם הייתה ילד מוחרם ע"י כמה מבריוני הכיתה, אבל ידעה היטב להלחם בהם בכוח ובמוח (ולכן לא חסרו מי שהיו מוכנים להחליף אתה מילה), נתפסת עכשיו כילד מוחרם, חלש וכזה שאם אתה תעז להגיד לו בוקר טוב, אז מייד מקהלת הבריונים תשים עליך אצבע. ומי רוצה אצבע עליו? ועדיין ישנם אמנים שבאים גם באים. בוא לא נשכח שאמנים בריטיים באו לכאן כבר בתחילת שנות ה-60, בעוד שרה"מ בריטי בא לכאן לראשונה רק באמצע שנות ה-80 (30 אחרי שבריטניה חדלה להוות כוח משמעותי) וגם אז לא התביישה להגיד שהיו לה חששות.

כמו שציינתי: יש לשים תג מחיר על אנשים כמו קוסטלו. אין לי מושג האם הוא הכה פעם את אשתו, מכור להרואין או שהיה פעם שיכור ואמר שה"פאקינג פאקיז מטנפים את הרחובות". משהו חייב להיות שם, ועבור אמן שתלוי למחיתו בשקט תעשייתי (ולחבוט בישראל, כמה אירוני, נחשב כיום ללהיות "איש של אמירות פרווה" הרבה יותר מאשר להיות סתם אחד שלא אומר כלום) זה יהיה מחיר כבד. אחרי 2-3 מקרים כאלה תעבור השמועה ש"אי אפשר יותר לשחק ב,הכה את ישראל" בלי להמר" ולכן על המגרש ישארו השחקנים הקבועים של הרדגרייבים.

יציאה במסעות הכפשה כנגד אמנים שביטלו הופעות בארץ ע״מ ליצור מאזן אימה בין ישראל לגופים שמנסים לערער על הלגיטימציה שלה תשיג בדיוק את ההיפך ועוד במהירות ויעילות כאלו שהשונאים שלנו יכולים רק לחלום עליה.

כשאתה מנסה להפעיל טרור על אנשים שהם אולי פחדנים אבל חופשיים ושיש להם אופציות בד״כ הם פשוט יצמצמו את האינטראקציה שלהם איתך לאפס. אם אתה מעוניין בהרתעה כנגד אנשים שאתה לא רוצה בכלל להתעסק איתם (טרוריסטים, כל מיני פעילי שלום מטעם עצמם שמתעקשים להגיע לארץ וכו׳) אזי זו טכניקה בעייתית אבל יעילה. מצד שני כשמדובר באנשים שבסופו של דבר אתה רוצה לעסות איתם עסקים (האמנים שבעצם אתה רוצה שיבואו לארץ) הרי שהשיטה שלך מביסה את עצמה.

אם אתה רוצה ללכת ״מלוכלך ועל הצוואר״ אתה חייב למקד זאת ביריבים האמיתיים שלך, אלו שמארגנים את החרמות, ולא באמנים שמההופעות שלהםמאתה רוצה להנות.

ישן 18-05-2010, 13:16

שלום חנוך כמו כולנו הזדקן. יש משהו עגמומי בהופעות שמציבות מולך יותר מדי זכרונות
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "שלום חנוך!"

הוא גם לא כל כך מתחדש או שהאוזניים שלי לא בנויות לחידושים.

זילבר, איינשטיין, חנוך, גבריאלוב, כוורת וכו' הם נהדרים ביוטיוב, בדיסקים וכו' אבל משהו הולך לאיבוד כשנעמדים על במה עם שיער שיבה.

את יהורם גאון ושלמה ארצי אף פעם לא חיבבתי והיו להם שערות שיבה ותובנות מקשישות עוד כשהם היו בשא"שים.

ז-מ-ר-ו-ת לעומת זאת - הולכות ומשביחות עם השנים:

http://www.youtube.com/results?sear...7%99%D7%9D&aq=f

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ישן 20-05-2010, 08:35

הכוונה שלי הייתה למצב העניינים ברגע הזה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דיברתי על המפיק :) לגבי הרווח..."

אחרי שהחוזים נחתמו, ומה שיש לאמרגן לעשות זה לבדוק מאזן מעודכן. אין לי מושג כמה מכירות היו, אבל אולי במקרה שבו הרווח לאמרגן היה אמור להיות גבולי (*) אז יכול להיות שהוא אפילו די מרוצה.

* אמרגנות של אמנים מחו"ל, מלונאות, הפקת סרטי קולנוע ישראלים וכו' הם כולם פרוייקטים כלכליים שבהם הרווח השגרתי הצפוי הוא מאוד שולי (דהיינו בהשוואה לתשואה/רווח על השקעה באפיק מקביל - ולפעמים כזה שאפילו אפשרי לעבור אליו מעשית - הוא מאוד לא כדאי, ע"ע "עלות אלטרנטיבית"), לפעמים לא ממש קיים, ובין לבין "מנוקד" ב"מכות" מוצלחות שקשה לחזות. אלה תחומים שהעוסקים בהם מאוד אוהבים ערכים מוספים אחרים, ולא בהכרח רק את הרווח, או שהם פשוט פנטזיונרים.

ישן 18-05-2010, 21:42
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הקמפיין האגרסיבי כנגד המופיעים בישראל היה חייב מתישהו להצליח
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "גם אני לא מת על קוסטלו..."

אני מתפלא שזה לקח כל כך הרבה זמן. ולחשוב שפעם זמר חשוב באמת כמו בוב דילן בשיאו כתב שיר פרו ישראלי מובהק וזמר גדול אחר (לאונרד כהן) אף הופיע בפני חיילים במלחמת יום כיפור...
לי יותר מפריע מזה שאדון קוסטלו לא מגיע לישראל ההסברים שאלו שכן מגיעים נותנים לאלו שקוראים להם לא להופיע בישראל. העובדה שהם מרגישים צורך להתנצל, לתרץ בכל מיני נימוקים שאפשר לצורך העניין לכנותם באורית "שלומיסטים" ואף לבצע אקטים פאתטיים של מחאה בישראל (מישהו אמר רוג'ר ווטרס?) היא שבאמת מלמדת על גודל הברוך. וזה לא באמת הגיוני. ניסיתי להסביר לפעיל פרו פלסטיני ממוצא ערבי בשבוע שעבר (דווקא בחור נחמד, אינטליגנטי ופתוח להקשבה, דיון ושיכנוע-מצרך נדיר) שמבחינתנו כישראלים, ככל שישראל מוותרת יותר ומתרחקת שמאלה מהעמדות שהיו לה רק לפני עשור או שניים, כך הלחץ עליה הופך מאסיבי וניבזי יותר ושזה בעיקר משרת את הימין בישראל ומרחיק את הסיכוי להסדר. למרות הפתיחות שהייתה לו בנושאים אחרים, הוא כל כך שבוי בתעמולה של עצמו שהוא התקשה להבין זאת.
אפילו אני כבר חושש שישראל תוכרז סופית כמדינת אפרטהייד מנודה באופן גורף דווקא יום וחצי אחרי שייחתם הסדר קבע נדיב.
ישן 19-05-2010, 01:24
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כנראה לא הבנת אותי-הטענה שלי הייתה שמדיניות ישראל הולכת שמאלה
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני אגיד לך למה הוא לא הבין את זה - כי זה לא משכנע"

עכשיו, אם הטיעון של הצד השני היה שהם לוחצים יותר כי זה עובד-מילא. זה הגיוני. אבל "הם" באמת ובתמים מקצינים את היחס לישראל משום איך שהיא נתפסת בעיניהם (ואני לא מדבר על המומלחים הערמומיים, אני מדבר על הרוב מבין "חבריינו" בעולם). למעשה, רבים מביניהם יתבכיינו בפניך שכל הויתורים שישראל עשתה (כלומר, אותם ויתורים שהם מכירים או שנוח להם להתייחס אליהם) הם ויתורים בכאילו ובעצם ישראל הקצינה את היחס שלה לפלסטינים. לא מאמין? אל תלך רחוק-שוטטות קצרה (ובאמת מוטב לטובת הבריאות הנפשית שתהיה קצרה) באתר הגדה השמאלית ימחיש לך את זה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר