לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2010, 19:22
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "גם מבוגרים שיכורים זו לא..."

אותם אנשים בכתבה כנראה לא תמימים ועשו צרות לאנשים אחרים, אחרת השוטרים לא היו עושים את זה.

בים יש קבוצות של אנשים, שמגיעים בחמש בבוקר לשחות קצת בים ואז כן לשתות כוס או שתיים של אלכוהול עם החברים שלהם, לאנשים האלה לרוב מבוגרים השוטרים לא יפריעו ואפילו ישבו איתם מדי פעם לדבר סתם ולכן אני לא רואה בעיה עם החוק הזה בכלל ולהפך שכל הערסים יעופו מחוף הים ומקומות הבילוי האחרים יותר טוב.
שיטור, שקרוב לקהילה, תמיד עדיף ויותר יעיל. למה לא שיהיו שוטרים בחוף הים או בפארקים תמיד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2010, 16:08
  FiReBall FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "השתזפו בחוף, שוטרים שפכו להם את הבירות"

בשביל להכין חביתה צריך לשבור כמה ביצים.

אם עוד לא הבנתם אז אלכוהול הפך למכת מדינה, ומכת מדינה ניתן לפתור רק באמצעות נקיטת צעדים דרסטים.
בסוף אולי האכיפה המוגברת תגרום לכך שתופעות כמו בני נוער ששותים בגינות באמצע הלילה ושל חבורות שמתדלקים את עצמם בחניון מחוץ למסיבה יעלמו, גם אם כמה אשכנזים לא יוכלו לשתות בירה בחוף הים.

אני בטוח שאחרי שהחוק יתפוס אז האכיפה תהיה יותר סלקטיבית ותתן לשוטרים להפעיל יותר שיקול דעת. לדעתי - כרגע ההוראה להחמיר עם האכיפה קלה כחמורה היא הוראה מלמעלה, וטוב שכך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

ישן 22-05-2010, 16:48
מנהל צו"ב

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איך שאני רואה את זה הבעיה היא..."

חוק האלכוהול הינו חוק דיספוזיטיבי קרי כזה שמשאיר שיקול דעת לגורמי האכיפה, אך הדבר לא הופך אותו לחוק אפור.

הכלל הוא פשוט:
א) לקטין אסור לשתות אלכוהול [כמובן בכלל] בציבור נקודה.
ב) אם השוטר חושד שהחזקת האלכוהול עלולה לגרום לפגיעה בבטחון הציבור או הסדר הציבורי הרי מותר לו להשמיד אותו.
ג) חזקה על אלכוהול פתוח בציבור החל משעה 21:00 בערב שיוביל לפגיעה בבטחון הציבור או לסדר הציבורי.

סעיף ג' (כאן, לא בחוק) הופך את נטל ההוכחה על המחזיק ונותן לו אפשרות להוכיח כי האלכוהול הפתוח לא נועד לשתיה ולא יגרום לפגיעה בסדר הציבורי.

הנושא הבעיתי כפי שאתה מעלה הוא כמו שרשמתי בסעיף ב', והוא למעשה משאיר את שיקול הדעת בידי השוטר.
מטעמים של מדיניות משפטית ניתן לקבוע כי כל החזקת אלכוהול על ידי צעירים בציבור עלולה לגרום לפגיעה בסדר הציבורי. כך שאם ישבו שתי חבורות על חוף הים, אחת של צעירים בני 20 ואחרת של מבוגרים בני 50, יוכל השוטר להחליט כי את המשקה של הצעירים הוא שופך בעוד שלמבוגרים הוא לא מתקרב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

ישן 22-05-2010, 18:00
מנהל צו"ב

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "סעיף א' שלך כלל לא כלול בשום חוק נגד אלכוהול במדינת ישראל, נכון להיום."

ציטוט:
(ב)
היה לשוטר יסוד סביר להניח כי קטין שותה משקה משכר או כי קטין המחזיק משקה משכר מתכוון לשתותו, במקום ציבורי או ברכב הנמצא במקום ציבורי, שלא בנוכחות האחראי על הקטין ובהסכמתו או שלא בחוג משפחתו, רשאי הוא לתפוס או להשמיד את המשקה המשכר או את כלי קיבולו; בסעיף קטן זה, "אחראי על קטין" -
הורה, הורה חורג, אפוטרופוס או מי שהקטין נתון במשמורתו או בהשגחתו לפי כל דין.

הוי אומר, אסור לקטינים לשתות אלכוהול בציבור, אלא אם הדבר נעשה בנוכחות ובאישור האפוטרופוס שלו (וגם אז ניתן להחיל את כל החוק גם על האפוטרופוס).

שים לב, בשונה משאר הסעיפים לא נדרש כאן חשד לפגיעה בשלום הציבור אלא קרות שתיית האלכוהול או החזקתו מהווה עבירה.

ישן 22-05-2010, 18:12
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "חוק האלכוהול הינו חוק..."

ציטוט:
מטעמים של מדיניות משפטית ניתן לקבוע כי כל החזקת אלכוהול על ידי צעירים בציבור עלולה לגרום לפגיעה בסדר הציבורי.

ניתן לקבוע, אבל עדיין לא קבעו. וזה בדיוק מה שהופך את החוק הזה לאפור, הרי כל שוטר יכול להגיע להחלטה שונה מתי רמת האלכהול עלולה לגרום להפרעה לשלום הציבור ומתי לא. כמו שלא נתנו לשוטרים להחליט איזו מהירות היא מהירות לא חוקית, ככה אין סיבה שיתנו לשוטרים להחליט איזו רמה של אלכוהול עלולה לגרום להפרעה לשלום הציבור. החוק צריך לקבוע מה מותר ומה אסור באופן ברור ושאינו משתמע לשתי פנים.

ישן 22-05-2010, 18:23
מנהל צו"ב

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]מטעמים של מדיניות..."

אתה חייב להשאיר שיקול דעת בידי השוטר!

איך שוטר יכול לעצור בן אדם על שוד, על רצח, על גניבה או על כל עבירה אחרת, אלא אם הוא רואה אותה לנגד עייניו?

הבחן:
קיים נוהל שנקרא מעצר אזרחי, המתיר לכל אזרח לעצור אדם בתנאים מסוימים;

כעת מקרה: נשמעת צעקת קריאה לעזרה" הצילו, שוד" מקולה של אישה זקנה. לאחר מכן רואה האזרח פלוני אדם רץ לעברו עם ארנק של גברת בידו. מכיוון שלא היה נוכח הוא בשוד, אסור לו לבצע מעצר אזרחי על אותו אדם, למרות שהוא מבין שהוא השודד.

לעומת זאת, לשוטר יש שיקול דעת! כאשר יש לו חשד סביר כי אותו אדם שרץ עם ארנק של אישה שדד את הארנק דקה קודם - מותר לו לעצור אותו.

אותו דבר גם כאן. אם השוטר רואה חבורה של פרחחים ששותים בגינה ציבורית באמצע הלילה - יש לו יסוד סביר להניח כי עלולה להיגרם הפרה של הסדר הציבורי. אם הוא רואה זוג שותה בקבוק יין בפיקניק בפארק הירקון - יש לו שיקול דעת להניח כי מכאן לא תגרם פגיעה בבטחון הציבור.

החוק מגדיר כי ייצאו נהלים ברורים לעניין וזאת תוך שנה מיום חקיקת החוק - זאת אומרת עד איזור אפריל 2011. עד אז צריכים להיות הגדרות שיופיעו באתר המשטרה (אני לא מצאתי הגדרות כאלה).

בכל אופן, הבעיה שלנו במדינה היא לא יתר אכיפה אלא בעיקר חוסר באכיפה - בכל התחומים.

ישן 22-05-2010, 19:03
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "אתה חייב להשאיר שיקול דעת..."

עד כמה שאני יודע יש מעט מאד חוקים, אם בכלל, שבהם נענשים על כוונה לבצע עבירה, פה אתה נענש כי אולי תפריע לסדר הציבורי. אם המחוקק החליט שיש בעיה עם שתיה בשטח פתוח שיאסור על זה לגמרי ולא ישאיר את שיקול הדעת לשוטר בשטח. בכל מקרה הבעיה שלי היא פחות עם השוטר ויותר עם האזרח שצריך להבין מתי יקחו את הבירה שהוא קנה בכסף מלא וישפכו לו אותה ומתי לא. כרגע האזרח והקניין שלו נתונים לחסדי שוטר רנדומלי וזה בעייתי, כמו שיש חוקים ברורים שאומרים מתי שוטר יכול להחרים לך את הרכב למשל באותה מידה אני חושב שצריכים ליהיות חוקים ברורים שאומרים מתי לאזרח אסור לשתות בשטח פתוח ולשוטר מותר לשפוך לו את הבירה.

ישן 22-05-2010, 19:45
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "למה שתשתה בירה בחוץ? אולי..."

אז שיילך אדון שוטר עם ינשוף ויעצור אנשים כאלו.

כמו שנכתב פה, אחת הבעיות עם החוק היא השטח האפור שהוא מותיר.
אסור לשתות בכלל? מותר קצת? באילו נסיבות ולמי? השארתם את ההחלטה לשוטר בשטח? נהדר - זה לא אומר
שאוטומטית הוא צריך לשפוך כל בקבוק אלכוהול שנקרה בדרכו.

אתייחס גם לדברים אחרים שנכתבו פה לאורך האשכול בהודעה הזו, לא מיועד רק אלייך:
מצטער, אבל אני יכול להבין אנשים ששותים בפארק או בחוף הים, זה בהחלט נותן אפשרויות רבות יותר מאשר
חצר הבית, המרפסת על הגג או הפאב. כל עוד אנשים שותים במידה הם לא מסכנים אף אחד.
כמו שאסרו נהיגה בשכרות ולא אסרו נהיגה באופן כללי, הרי ששתייה בציבור מסוכנת בנסיבות מסוימות והחוק הזה
בעצם טוען "אנחנו אוסרים הכל כי ככה יותר קל לנו לאכוף", וזה לא צודק.
כמו שהברווז טען פה - זה פשוט להגיד "אנחנו משטרת כוונות כי -אולי- תהיה אלים אם תשתה יותר מדי".

מילא היה הדבר כמו החוק בארה"ב, שאין להסתובב עם מיכלי אלכוהול גלויים, אלא בתוך שקית נייר חומה, אבל
לאסור כל שתיית אלכוהול כי זה נח, זה פשוט פתרון קל.

גילוי נאות - אני לא מחובבי האלכוהול, אני שותה לעיתים רחוקות ולא מגיע למצב של שכרות אף פעם.
הרתיעה שלי מהחוק לא נובעת מבעיה אישית שלו, שכן המקסימום שעשיתי הייתה לנסוע עם בקבוק בירה יחיד
לאדם לחוף הים. לא צידנית ולא ארגז בירה. הבעיה שלי היא עקרונית, כי זה נראה כמו חוק לא הוגן, שניתן היה
לנסח טוב יותר.
ישן 22-05-2010, 22:22
מנהל צו"ב

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "הממ.. איך תמנע שתיית בירה בים ביום שבת?"

ואיך תמנע מנהג לא לעבור על המהירות המותרת?

בבקשה, בואו נשאיר את הדיון בפסים הגיוניים. אכיפה היא לעולם לא 100 אחוז, וגם ביום שבת אפשר להעסיק פקחים לא יהודים כמו שמעסיק משרד התמ"ס.

אבל זה לא העניין. העניין הוא שיש חוק שאוסר על שתיית אלכוהול במקומות ציבוריים ואנשים א) אומרים שהם לא מבינים אותו, שהוא אפור על אף שהוא ברור לגמרי, ו-ב) שהוא לא הוגן וכו' וכו'.

במקום לברך על זה שסוף סוף נלחמים במכת מדינה תמיד מחפשים מה להאשים. כל עוד לא מדובר בביקורת בונה הרי שהיא לא במקום.

ישן 22-05-2010, 17:23
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "השתזפו בחוף, שוטרים שפכו להם את הבירות"

קשה לי לבכות על אלכוהול שנשפך.
עד לפני שנתיים העברתי ימים שלמים בים, גלשתי גלים בהילטון ובתל ברוך.
חבורות השותים מעולם לא התעסקו איתי.
ראיתי אותם יושבים ושותים וראיתי לאן זה הוביל, פעמיים יצא לי להתערב בקטטה לא לי, כי זה נהיה כבר מסוכן. (אני די חנון אבל עם יכולות התערבות כשצריך).

יכול להיות שזה מבאס שאתה רוצה להגיע לים עם חברים וצידנית עם בירות ורק לשמוח. זה מבאס יותר להיות ילד שהולך עם החברה שלו, שפתאום חבורה שתויה קלות נופלת עליו ומחרבת לו יום נעים בים.

הדבר הכי טוב שיש בישום של החוק הזה, זה נוכחות של שוטרים בחוף הים. אולי על הדרך הם גם יתקעו את החבר'ה עם הטרקטורונים ועם אופנועי הים.
ישן 22-05-2010, 20:31
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
כל הקיץ מוכרים בירות בחופים השונים
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מבחינתי כאזרח שמשתדל לשמור על החוק - כמה שיותר שוטרים וכמה שפחות אלכוהול בחוף כך ייטב"

ולא נראה לי שאפשר למנוע מכירת בירה בימים לוהטים.
חסרים שוטרים לשמירת החוק והסדר, אבל גם לא נראה לי שהעיריה (ת"א) תצדיק את הארנונה שהיא גובה מהתושבים..
במשחקי כדור רגל משלמים לשוטרים שעושים שעות נוספות בשבתות במגרשים השונים. לו העיריה היתה מציבה שוטרים על אותו עיקרון בחופים השונים, היית מרגיש יותר בנוח, למרות שהמשטרה לא היתה מונעת את כמות האלכוהול הנמכרת כמעט לכל דיכפין.
סוג של לופ שכזה.
אתה לא מונע את מכירת האלכוהול, אבל מנסה למנוע את ה"סייד אפקט"..

ישן 23-05-2010, 12:05
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אם יהיה צורך בשלב הבא - אז כן בהחלט.
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "כלומר, יש לאסור מכירת אלכוהול בבתי הקפה שעל החוף?"

אבל שתיה בתוך שטח בית הקפה הינה תחת אחריותו של בעלי המקום. אם ירגיש בסכנה יוכל להזעיק שוטרים או לנסות לעצור את מחול השתיה. אם לא יעשה זאת הוא עלול למצוא את העסק שלו סגור למספר ימים.

עד כמה שראייתי מבחנת הרי ששיכורים כבדים יושבים בד"כ סביב הקדרה האלכוהולית שלהם בשפת הים ושם להבדיל מבית הקפה עוברים אנשים שממש לא רוצים להסתבך ולשם גם עלול להתגלגל הכדור של הילד של האנשים הללו.

נכון שאפשר גם לתדלק בבית הקפה ולצאת החוצה אבל שיכור בלי בקבוק בירה ביד הוא קצת פחות 'גבר' מזה שקונה בכל בית קפה שני בקבוקים ושותה בחצי החבא.

אם יהיה צורך לאסור רף אלכוהול מסויים בנשימתם של אנשים ולבדוק באמצעות ינשוף עוברים ושבים לשקול דעת השוטר מסכנים את האזרח הרגיל, איני רואה מניעה לדבר. אחרי הכל אני עדיין רואה בשוטר הממוצע את המגן שלי ובשכור את האויב הפוטנציאלי.

אני מבין את אובדן הכיף הלגיטימי ותחושת החופש שלך ובטוח בכל הרצינות שאף פעם לא לקחת בצחוק כדור לילד בהיותך בגילופין והערת משהו לאימו אבל יש כאלה שעושים זאת. כל זמן שזה היה מינורי אז כולם הסתדרו עם זה אבל בעשור האחרון השכרות הופכת לבעיה ממשית וצריך למצוא פתרונות.
ישן 23-05-2010, 13:05
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
צודק, צריך להגביל את צריכת האלכוהול, יש לבצע בדיקת ינשוף מדגמית על אנשים ההולכים
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם יהיה צורך בשלב הבא - אז כן בהחלט."

לתומם ברחוב.

בשר אדום מזיק, הוא גורם לבעיות לב, השמנה, וגם למזג חם ונינוח לעצבים (ע"ע דרום אמריקאים), דבר העלול לעודד אלימות או שימוש בקללות.

ידוע שקללות הן גורם שלילי, הן עלולות לגרום להעלאת לחץ הדם הן אצל המקלל והן אצל המקולל, ולכן יש להתקין חיישני קול במקומות נחבאים על מנת למצוא את אותם מקללים ניבזים (כולל בבתי השימוש על מנת לתפוס את אלו אשר בשעת מיחושי בטן קשים קיללו את אם אימה של עמיתתם לעבודה שהמליצה להם על מנת המפרום המפוארת של גואטה).

אז אלכוהול, אסרנו.
בשר אדום, אסרנו
קללות, אסרנו.

השאלה היא, האם אתה יודע להשתמש ב-3 הקונכיות?

ישן 23-05-2010, 21:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ואתה שוב מתעלם מהקשר בין אלכוהול [ובעיקר שתיה קבוצתית ברשות הציבור] ואלימות
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "צודק, צריך להגביל את צריכת האלכוהול, יש לבצע בדיקת ינשוף מדגמית על אנשים ההולכים"

את הטענות כלפי החוק והאכיפה אתה צריך להפנות כלפי מרוקני עשרת הבקבוקים ולא כלפי אלה שלא רוצים להדקר ולא ממש מרוצים שהפארק והים שלהם נכבשו ע"י חבר'ה 'מה זה מגניבים וצעירים ברוחם' שרק אסור ליצור עימם קשר עין או לבקש מהם לא להשתין ליד העץ שפרסת לצידו שמיכה.

לקיחת הטענות לאבסורד לא משנה את העובדה - אין לך זכות לאבד את השליטה על מעשיך במקום ציבורי בו אתה מסוגל לפגוע בזולת. מי שרוצה לסתום את עורקיו בבשר משובח שיעשה זאת כאוות נפשו אבל עורקי אני אינם בתחום זכות החיתוך של החבר'ה השתויים.

כשיהיה לך דיווח על זוג עם יין אדום שישב מול השקיעה וסמל בז'רנו שפך לו את הבקבוק - זה יהיה סיפור עם בשר [אדום כמובן]
ישן 23-05-2010, 22:14
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
חח..
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כמות כזאת משביעה בטן דרום אמריקאית או שזה בשביל פתיחת התאבון?"

בארגנטינה אכלתי סטייק של 800ג' (אחרי הצ'וריצ'וס..)
וואי, אני ממש רעב ו"צמא"..

לגופו של ענין, כשאני הייתי חייל, שתינו מיץ פז, או אורנג'דה.
השנים נקפו וה"טעם" של החיילים השתנה.
הם מגיעים הביתה בימי חמישי וממלאים את הבארים הפאבים ברחבי המדינה ושותים כאילו אין מחר.. למחרת בלילה, (יום שישי) הם חוזרים על אותה פעולה עד כלות ועולים על יצועם בשעות הבוקר המוקדמות. בחודשי הקיץ, הם מתעוררים בשבת בסביבות השעה 13:00, חותכים לים ודופקים בירות ש"מדליקות" להם את שני ה"אמשים" הקודמים.. וחוזר חלילה.
[הצרפתים (ש"עזרו לנו"..) במבצע קדש, נהגו לשים יין במימיות..]

ישן 23-05-2010, 16:30
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "כלומר מעולם לא ערכת פיקניק רומנטי מלווה במבחר גבינות גורמה ויין אדום טוב?"

שכחתי את החיבה הישראלית (שאני שותף מלא ונלהב בה) לגבינות...

מוזר אבל עכשיו כשציינת את זה פתאום עלה בדעתי שבאמת, ולמרות שאני אוהב מאוד לטייל, פיקניק רומנטי כמו שציינת עם אלכוהול לא נזדמן לי.

מישיבה שקטה עם חברים ואלכוהול בחיק הטבע דווקא כן נהנתי אבל (וזה רלונטי גם לדוגמה הרומנטית) המפתח, בשבילי לפחות, להנאה בדברים הללו הוא באינטימיות וזו אפשר, לטעמי, להשיג רק כשיש שפע פרטיות. כשצרכתי אלכוהול בחיק הטבע זה היה במקומות שטכנית (או חוקית) לא היו אדמה פרטית אבל היו מבודדים מספיק שלא היה סיכוי רב שיזדמן לשם אדם לא קרוא, לא כל שכן שוטר.

קשה לי לראות את עצמי נהנה מאינטימיות בפארק הומה אדם ואין הרבה דברים שהורסים אינטימיות יותר משוטר כועס במדים (ואגב, לפחות פה, בחלק הצפון מזרחי של ארה"ב, הכנסת אלכוהול לפארקים אסורה לכל הגילאים).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:24

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר