לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2010, 19:25
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
סרט איירון מן 2- ביקורת

היה לי זמן פנוי, החלטתי ללכת לסינמה סיטי, שנמצא במרחק הליכה מהבית שלי.

קצת על המקום- מי שבנה אותו הוא איש עסקים מעולה. המקום עמוס, פשוט עמוס באנשים. מהבוקר עד הערב רק הגיעו עוד ועוד אנשים, החנויות כמעט שלא עמדו בלחץ, הפדיון לבטח היה יפה.

עומדים בתור:
חשבתי שאגיע קצת לפני הסרט וזה די והותר. מסתבר שלא. עמדתי מעל 20 דק' בתור, לרגע חשבתי שאני הולך לפספס את ההתחלה, עד שנזכרתי שגם ככה אף פעם לא מתחילים בזמן. בדיעבד, הייתי מזמין כרטיסים באתר האינטרנט תמורת 3 ש"ח אקסטרה ומדפיס אותם במכונות הייעודיות במקום- נשמע כמו פיתרון מעולה.

עולים לקומה 2:
מנהג מוזר קיים שם, לא לאפשר לך להיכנס למתחם האולמות עד 10 דק' לפני ההקרנה. התעצבנתי והלכתי להסתובב במתחם כמה דקות, עד שהגיע הזמן.

האולמות:
הייתי באולם רגיל, לא VIP או משהו. אהבתי את מבנה האולם- במקום שורות שכמעט באותו הגובה, יש מדרגות משמעותיות ביניהן, כך שגם גי'רף יכול לשבת לפניך ולא יסתיר לך. הכיסאות נוחים מאוד, נוקשים מעט, יש די והותר מקום לרגליים גם לאנשים גבוהים. מקום לכוס שתייה מובנה במסעד.
לצערי התברר לי שלשבת בשורה 5 מתוך 12 זה לא כל כך באמצע כמו שחשבתי. המסך תפס לי את כל שדה הראייה, ונאלצתי להוריד את העיניים כל הזמן לכתוביות כדי לשמור על הרצף. חבל בשבילי.

ועכשיו- לסרט:
פתיחה חביבה, מחברת אותך לסרט הקודם. לא כל כך אהבתי את הסצינה בהתחלה של מיקי רורק כאיוואן ואנקו, היא לא התחברה טבעי. היה עדיף לחבר אותה אח"כ.

לשמחתי, ג'ון פאברו נותן הופעה יחסית ארוכה, לטעמי הוא שחקן טוב.

סצינות האקשן היו מרהיבות, מאוד. האפקטים מעולים, קטעי המכות בנויים בצורה משובחת. הפסקול משובח גם כן, עם שירי רוק ברקע, כמו אוזי בסרט הראשון. לא יודע אם זה בגלל שלא הייתי בקולנוע שנים מספר, אבל איכות הסרט היתה מעולה, יכול להיות שכל הסרטים הם ב-HD? האפקטים הקוליים גם נשמעו מעולה, כנראה שזה תלוי רמקולים.

בסרט יש אינספור נגיעות קומיות, דאוני ג'וניור מוכיח שהוא שחקן משובח שיודע מתי לזרוק הערה קומית, הפנים שלו רק מוסיפות לצחוק.

נקודות תורפה:
מיקי רורק לא מופיע יותר מדי בסרט, ציפיתי לאוייב שיתפוס נפח גדול יותר.
דון צ'ידל משחק את רודס במקום טרנס האוורד. וזה טוב לכשעצמו, רק שגם לו נתנו זמן קצר מדי.
סקרלט ג'והנסון- איזו אלילה, למות עליה ולמענה. רק מה? משחקת בנוקשות, כאילו מטאטא תקוע ברקטומה הענוג. סצינת האקשן איתה מדהימה, ג'ון פאברו גרם לכולנו לשחרר חיוכים שם.

חוזקה- סמואל ל. ג'קסון מופיע בסרט בתפקיד יחסית משמעותי, לא כגיהוק כמו בקודם.
גארי שאנדליג חזר: ההופעה שלו כסנאטור שפכה את כולם בקהל, במיוחד הדיון הראשוני בסנאט אל מול סטארק ובטקס בסוף.
ג'ון פאברו שהזכרתי קודם.

הדבר היחיד שהצטערתי עליו הוא שלא נשארתי אחרי הכתוביות לראות האם יש סצינה נוספת, כמו בסרט הקודם. מקווה שלא הפסדתי כלום.

וגיליתי גם שמתוכנן סרט בשם "הנוקמים" עם כל החבורה: קפטיין אמריקה, הענק, איירון מן, ת'ור ועוד.

מומלץ בחום.

נערך לאחרונה ע"י shruki בתאריך 22-05-2010 בשעה 19:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר