לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2010, 22:57
  ג'וק בירידה ג'וק בירידה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
מצב מוזר הקשור למשתמשים

שלום,

נתקלתי במצב מוזר:
היום פירמטתי את המחשב לגמרי ומשום מה לאחר הפירמוט כשנכנסתי ל-Programs files ראיתי שכל התקיות הישנות נמצאות שם.
כשאני נכנס ל-Documents and settings אני אכן רואה את שם המחשב שנתתי לאחר הפירמוט וגם את השם הישן. כלומר - יש כביכול שני משתמשים.

אבל - כשאני לוחץ כפתור ימני על המחשב שלי >>> ניהול מחשב >>> משתמשים וקבוצות, אני רואה שיש רק משתמש אחד (החדש) ואדמיניסטרייטור. גם כשאני הולך ל"משתמשים" דרך לוח הבקרה - אני לא רואה את המשתמש הישן.

מישהו יודע להסביר את המצב הזה?
הייתי מוחק ידנית את התיקיות הישנות אבל הבעיה היא שיש תיקיית programs files אחת ואני מניח שהיא משותפת למצב הישן והחדש...(אגב, התוכנות הישנות לא מותקנות. כלומר - כשאני הולך להוספה והסרה של תוכנות מתוך לוח הבקרה אני לא רואה אותן).

אשמח לעזרה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2010, 11:15
  ג'וק בירידה ג'וק בירידה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
תודה ועוד שאלה קטנה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כנראה שלא פירמטת אלא התקנת את..."

ההתקנה באמת לא הלכה חלק כמו שבדרך כלל קורה.
בכל אופן, הבעיה היא שכאשר אני רוצה לפרמט, אני מכניס דיסק ועושה הפעלה מחדש, אבל הפעם לא מופיעה לי האפשרות Boot from cd אלא המחשב פשוט מעלה את ווינדויס ואני אין אפשרות לפרמט.
אתמול ניסיתי כמה פעמים, פעם אחת כן היתה אפשרות כזאת וזאת הפעם שבה פירמטתי כנראה לא טוב.

יש לך מושג למה האפשרות הזאת לא עולה (וזה כן מסומן כ-enabled באחד המסכים השחורים ששם מגדירים את זה, אני לא בקיא בעניין, חבר שלי הדריך אותי לוודא שזה מסומן), או למה היא עלתה באחת הפעמים אבל לא בכולן? מתסכל העסק הזה...

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר