לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 23:11
  eva_z eva_z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
מה דעתכם????

[בכיין ועצבני, תוכי. צילום אילוסטרציה]

התוכי הבכיין
אצל תוכים דיכאון היא מחלה סופנית, לפחות על פי תביעה שהוגשה לביה"מש בבאר שבע. בעל התוכי דורש פיצוי
שמעון איפרגן
14/4/2005
תושב באר שבע תובע 8,000 שקל מחנות לחיות: מכרתם לי תוכי בכיין שמת מדכאון.

תושב באר שבע הגיש תביעה יוצאת דופן נגד חנות חיות מבאר שבע, אשר מכרה לו לטענתו תוכי מדבר שחלה במחלת עצבים וכתוצאה מכך מת כעבור זמן קצר. לפי כתב התביעה, שהגיש בעליו של התוכי המדבר נגד חנות החיות לבית המשפט לתביעות קטנות בבאר שבע נטען, כי הוא קנה את התוכי לפני כארבעה חודשים.

לדבריו, הוא שילם סכום של 5,000 שקל עבור תוכי מדבר מסוג ז'קו. "בעלי החנות אמרו לי שמדובר בתוכי רגוע, חייכני, אז האמנתי להם, ושילמתי בכרטיס אשראי", טען התובע.

לדבריו, הוא נדהם לגלות, שבעלי החנות מכרו לו תוכי, בכיין, שחולה במחלת העצבים, וקשה לאלפו.
"ניגשתי לחנות החיות, והסברתי לבעלים, שהתוכי המדבר שמכרו לי הוא בכיין ועצבני, והם אמרו לי
בתגובה, שאני צריך ללטף אותו, כך הוא ירגע ויפסיק לבכות. עשיתי מה שאמרו לי בעלי החנות, דיברתי עם התוכי, ליטפתי אותו, אבל הוא המשיך לבכות ולהיות עצבני", קבל התובע.

בכתב התביעה טוען בעל התוכי, כי התוכי המדבר הפסיק לאכול, ולמרות שיחות הרבות שלו עם בעלי חנות לחיות, אשר ניסו להרגיעו שהכול יהיה בסדר, ושמדובר בתקופת הסתגלות דבר לא עזר.

אולם כמה ימים לאחר מכן חלה החמרה במצבו של התוכי. התובע, החליט שלא להתייחס יותר למילות ההרגעה של בעלי החנות מהם רכש את התוכי, ונסע למרפאה לחיות בבאר שבע. הוטרינר, שבדק את התוכי קבע, כי מצבו הבריאותי ירוד, ונשקפת סכנה ממשית לחייו. כעבור 36 שעות נפח התוכי את נשמתו.

בעל התוכי, אדם די רציני, נסע למכון הוטרינרי בבית דגן, והרופאים במקום ביצעו בו נתיחה לאחר המוות. מתברר, שהתוכי נדבק במחלה ויריאלית, מציפורים בחנות לחיות, וכתוצאה מכך הוא הפך לבכיין ומדוכא. בדו"ח הנתיחה נקבע, כי התוכי היה רזה מאוד כ-254 גרם, והדבר נובע מבכי, דיכאון, חוסר תאבון וחולשה אשר גרמו למותו.

בעל התוכי המת פנה לבעלי החנות לחיות, וביקש מהם לפצותו בגין מותו של התוכי שמכרו לו, אך אלה
דחו את פנייתו על הסף.

בעל התוכי שמת מבכי, תובע מבעלי החנות סכום של 8,000 שקל, מחיר רכישתו, עוגמת הנפש שנגרמה לו והוצאות רפואיות רבות שהוציא מכיסו, כולל טיפולים רפואיים עבור התוכי.
בעלי החנות, הטוענים שהמוות נגרם כתוצאה מטיפול כושל יגישו בימים הקרובים כתב הגנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר