לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2010, 08:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aangerma שמתחילה ב "קישור בין תוכניות"

פלט של אחת הוא קלט של השנייה? אם כן, אפשר להשתמש פשוט ב PIPE (המע"ה "מחברת" את ה stdout של תוכנה אחת ל stdin של התוכנה השנייה).

אם הן צריכות "לשוחח" אחת עם השנייה - אז אפשר פשוט לפתוח ביניהן Socket ולהעביר דרכו מה שרוצים - כאילו היו על שני מחשבים נפרדים. בהעדר ברירה אחרת, הוא כנראה יהיה בתקשורת IP (ביוניקס/לינוקס יש משהו שנקרא Unix sockets שעובד הרבה טוב, אבל נדמה לי שאין מקבילה כזו בחלונות).

אפשרות נוספת היא Shared Memory - אבל באופן טיפוסי היא מסובכת יותר ועלולה להוביל לבעיות שקשה מאוד לדבג. בנוסף, אני לא יודע איך דוד-מת מתמודד עם זה (שהרי אין שם אפשרות לנהל את הזיכרון לבד, מזה כולם מתלהבים... מחוסר יכולת...), ולאחרונה גם קראתי שבויסטה ומעלה מימשו (סופסוף) ASLR מה שגם עלול להקשות על שיטה זו, ואולי אף להפוך אותה לבלתי אפשרית...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2010, 09:56

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי aangerma שמתחילה ב "תודה רבה על העזרה. אם תוכל..."

מריצים שרת בצד של התוכנה שתראה כביכול "יפה יותר" (למרות שהיה אפשר לעשות את זה בקלות בתוכנת ה C לדעתי...) - שמאזין בפורט מסויים - נניח 12345. איך עושים את זה בדוד-מת אני לא יודע, אני משער שגוגל יעזור.

תוכנת ה C, כשהיא עולה, תפתח חיבור (דוגמאות כאן: http://www.linuxhowtos.org/C_C++/socket.htm) אל השרת הנ"ל. כל פעם שיש לה הודעה לשלוח, היא תשלח אותה על ה Socket (ישנה פונקציה שעושה זאת, ניתן לראות בדוגמה) הצד המקבל יקבל את ההודעה (באמצעות פונקציה מקבלת) לתוך איזשהוא משתנה, ויציג אותה כפי שהוא רוצה...

האמת שדי חזרתי על עצמי, אני לא יודע איך אפשר לפרט יותר...

ישן 27-05-2010, 11:21
  Skyance Skyance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי טוארג שמתחילה ב "אם התוכנית ב C היא DLL או שאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טוארג
אם התוכנית ב C היא DLL או שאת יכולה להפוך אותה ל DLL - תוכלי להפעיל פונקציות שמוחצנות ממנה (למשל ReadData) מתוך דוט.נט באופן טבעי. תבדקי איך עושים DllImport (שורת קוד אחת להגדרת הפונקציה, זה כל המחיר).

ההצעה לעיל של sockets קלילה ליישום מצד הדוט.נט אבל תהיה סיוט עבורך אם תנסי לבצע אותה ב sockets שבאים עם C בלי לקנות איזה ספריה שמקלה את החיים. תזכרי שהיחס במשך הפיתוח בין C ל דוט.נט בנושאים כאלה הוא 1:10 במקרה הטוב (לזכות ה דוט.נט).

למה סיוט? זה לא יותר מדי מסובך מאשר ב-.NET, ולפי איך שזה נשמע היא אפילו לא חייבת Asynchronous Sockets ואז זה בכלל פשוט. עשיתי דבר כזה עם שתי תוכניות C וזה לא מסובך מדי, לא מהבחינה של התקשורת
ישן 27-05-2010, 20:58
  טוארג טוארג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני לא מצטט שום דבר. אני פשוט..."

הרבה אנשים מפתחים אפליקציות אז להרבה יש שגיאות.

אני מבטיח לך שב #c הפרודוקטיביות היא פי 2 כאשר כותבים קוד שגרתי, ופי 10 בקוד שדורש הבנה בפרוטוקולים, מסדי נתונים, חיבור לברזלים, תקשורת, וכדומה, כמובן בתנאי שיש ב-דוט.נט תמיכה למה שאתה צריך (ולרוב יהיה). איכות הקוד גם היא פי 2 עד פי 10 בהתאמה, וזה כולל את סביבת הריצה (של מיקרוסופט) ואת האפליקציות (שכל אחד מפתח).

בעולם הג'אווה אפשר להגיע לתוצאות טובות מעט יותר בכמה תחומים ומעט פחות בהרבה אחרים, אבל בהכללה אפשר לומר ההישגים דומים.

הצמדות ל ++C או C היא כמו זו של אנשי האסמבלי בשנות השבעים או אנשי הקובול בשנות השמונים-תשעים. אלא אם אתה מפתח מערכות הפעלה או דרייברים וכדומה. רובנו לא.
ישן 27-05-2010, 21:06

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי טוארג שמתחילה ב "הרבה אנשים מפתחים אפליקציות..."

לא, הרבה אנשים מפתחים בסביבה שמפתחת לעצמה שגיאות הזויות, שנפתרות בעצמן (נדיר) או על ידי מנהל שרת שדופק ריסטרט למכונה (הרבה יותר נפוץ). 5.8 מליון תוצאות שגוגל הצליח לעלות עליהם זה לא מספר של מה בכך. זה אומר שבסריקה של האינטרנט (ואל תשכח שזה מתעדכן), נמצאו 5.8 מליון אזכורים כאלה. זה אומר שיש כמות מטורפת של דפים באינטרנט המכילה את המחרוזת הזאת כשגוגל מבקר שם... וכזכור אמור להיות מדובר במצב שגיאה זמני...

עד כאן לגבי "איכות סביבת הריצה" (באמת שהצחקת אותי, אחשלו...)

אני לא אמרתי שצריך להיצמד ל C/C++

אבל עבודה עם socket-ים במבנה הפשוט שהתבקש כאן באשכול, היא זהה בכל שפת תכנות. ההבדל היחיד שהוא "יותר" בדוט נט מול כל שפה אחרת הוא כמובן בביצועים: זמן ה connect יהיה כנראה ארוך יותר בכמה עשרות מילישניות לא מוסברות

בכל אופן אני כבר למדתי שגם אם תתקע למפתח דוט נט את ה Server Application Error המחורבן הזה לפרצוף והוא ישב שבועיים וחצי להבין למה לעזאזל קוד שעד עכשיו עבד - הפסיק לעבוד בתאריך מסויים שה modification time של הקובץ של הקוד קודם לתאריך זה (בתרגום למתקשים: הקוד לא שונה...) - הוא עדיין חושב שהסביבה הזו מושלמת (למרות שלפני שנייה הוא רצה לקפוץ מהחלון) - ולכן כל דיון עם כל מפתח כזה נועד מראש לכישלון. אז אני אפסיק כאן, ולך אאחל שתמשיך להנות מה Dream world

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר