לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: קזינו הישרדות - מי יזכה בהישרדות אולסטארס?
שפקס 2 18.18%
אביגיל 0 0%
שרון 2 18.18%
בשבקין 5 45.45%
לידר 0 0%
קפון 2 18.18%
מצביעים: 11. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2010, 23:39
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
לא ראיתי הכל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מי יזכה בהישרדות אול סטארס?(אשכול רשמי - מכיל ספוילרים בנוגע לזהות המשתתפים והדחות)"

בגדול-מאוכזב
הבנתי כמה מעיין לא הייתה חסרה מאז שהודחה בעונה השנייה,ציפיתי למתחים בין מירית לבשבקין (בכל זאת, היא חזרה על חשבונו בעונה השנייה)
לא הבנתי מה אביגיל עושה שם
אם צריכים נציגים לעונה שלישית אז עדיף זיו או ליעד
קפון נראה קצת אאוטסיידר.
בשבט השני אושר כבר גרמה לי לאנטי
אני שונא ברביות
שרון פשוט...(ברוך, איפה הסמיילי המרייר שלך?)
לדן מנו תהיה תחרות קשה מול גיא גולד התחמן
למה? פרטים בספוילר.
זהירות - ספויילר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2010, 01:20
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לא ראיתי הכל"

לי דווקא היה נחמד.
היו חסרים לי מאוווד בליהוק אנשים כמו עידן חביב, זיו גלברט והדס המטורללת.

מעיין עדיין נותרה כוסית טעימה לעין כשהייתה (הברבית פחות הרשימה אותי, הייתי זורק לה נעל לראש)
גם אני לא מבין מה אביגיל סימן 3 עושה שם. אני תוהה מי הגאון שהחליט ללהק את חדלת האישים חסרת התועלת הזו.

אבלל מסתמן עניין בגזרות הבאות:

דן מנו-
כמי שלא צפה בעונה הראשונה למעט פרקי הסיום
בגלל הבאזז הבלתי פוסק של "איך אתה לא רואה הישרדות?!?",
דן מנו מפתיע לטובה, אני מאוד אוהב את הגישה הלא מאיימת כביכול,
ובו בזמן את החיוך הזדוני שאומר את הכל, אני גם אוהב את מבטי הזעם של קפון על מנו,
הקלאשים בינהם יכולים לעורר לא מעט עניין, ויהיה מעניין לראות מה יהיה הלאה.

גיא גולד-
הוא מה שאנחנו היינו קוראים בצבא "ילד מניאק",
זה מתחיל בעיניים העמוסות מיזנטרופיה וסוציומאטיות בשילוב של מה שנראה כחרא של אופי (גם במציאות),
מי שראה את הסרט "גרין מייל", וודאי יזכור את הדמות המבחילה של percy - זה! גיא גולד.
רק מלהביט בפרצוף שלו אתה מתמלא שנאה כלפי האיש מבלי להבין למה,
ואכן ה"ילד מניאק" (שזה הכינוי הרשמי שלי לו לעונה) סיפק את הסחורה על הפרק הראשון
זהירות - ספויילר!

מעבבבר לזה?. רומק ידידי, הצדק עימך, אין בנתיים הרבה נקודות לאופטימיות,
למארינה עדיין יש טוסיק בצקי ונעים לעין, אבל אני מקווה שהם לא בנו על זה בלבד כדי להחזיק עונה,
היו לי ציפיות מה so called מליונר שייצר שם עניין, והפלא ופלא,
הדונלד טראמפ המקומי קיבל אנגינה על היום הראשון ופונה בקול ענות חלושה,
ככה לא מתחילים עונה - מבחינתי שיישאר בקליניקה עד הגמר וישתה הרבה מיץ תפוזים... פףף

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 07-06-2010 בשעה 01:29.
ישן 09-06-2010, 00:20
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

הדחה ראשונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מי יזכה בהישרדות אול סטארס?(אשכול רשמי - מכיל ספוילרים בנוגע לזהות המשתתפים והדחות)"

נתחיל מתקציר הפרק:
אביגיל שוב מזכירה לנו שהיא בטטה
אריאלה לא מפסיקה לחפור על זה שהיא זקנה
ובקשר לאושר-כבר אמרתי שאני שונא ברביות?
דר לוקח קשה את ההפסד במשימה ומתחיל לבכות.
הבחורה היחידה שנותנת לו סימפתיה היא....אושר
מקס חוזר לאי
דן מנו נדלק (שוב) על התחת של מרינה
אגלנדר ובשבקין מביאים את השבט שלהם לנצחון במשימת חסינות.
גיא מגלה לאריאלה על הפסלון ונותן לה להאמין שהם בברית
לא זוכר מי לקח חסינות אישית-נראה לי איתי
מכאן לזהות המודח בספוילר
זהירות - ספויילר!

ישן 23-06-2010, 00:14
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

שתי הדחות מצויינות היו היום

מי? תגלו בספוילר
אבל לפני כן דעה על משהו ששודר בשבוע שעבר.
רבאק-אתם (שבט קלינגה) אמורים להיות מעריצים
ושכאלה אתם יודעים שאם הודחתם אז (עדיין) לא באמת הודחתם
אז איך אושר אומרת "הייתי בטוחה שאני הולכת הביתה" כשהיא התקרבה לאי המתים?
סיכום מהיר של הפרק היום (לא בספוילר)
אגלנדר,מנו ומרינה בברית מצד אחד, בשבקין,מירית ומעיין בברית מצד שני
אביגיל לא נספרת כרגיל עד שצריך את הקול שלה שנוטה באופן מפתיע נגד דן.
קפון מחוזר ע"י כולם
בשבט השני דר זוכה בחסינות אישית
מודחי היום:
זהירות - ספויילר!

ישן 21-07-2010, 09:42
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

איזה פרק טוב.

זה לא יאמן איך שרון הצילה את מנו. חשבתי שהיא סתם חיה בסרט, כאילו שבאמת יש לה כח לווטו כזה אצל "החברים" שלה אבל היא עשתה את זה ושפקס שרצה לשמור בכל מחיר על אחדות הברית הלך על הטוסיק של גיא.

במועצת שבט תפסתי את הראש ולא הבנתי איך גיא יכול להיות כזה לוזר. שפקס גרם לו להצביע נגד דן סתם בשביל לשחק איתו. הרי זה היה מיותר כי שפקס כבר רקח את ההדחה של גיא. זה היה כזה קטע של להשפיל את גיא.

אני בטוח שההפקה יזמה את משימת ניפוץ המסיכות דווקא עכשיו בשביל לנסות לעזור לדן. הם רצו לעשות בלגן שיערער את האחידות מול דן והבנות שיחקו לידיים שלהם לתדהמתו של שפקס כשהן התלבשו על קפון, מישהו מהברית שלהן! כמה טימטום אפשר?! איפה השכל??

לא משנה אם אוהבים או שונאים את שפקס. היריבות שלו עם דן מנו עושה את העונה.

ישן 15-08-2010, 21:59

פרק יום ראשון 15.8.10

זה די ברור מי תהיה רביעיית הגמר. גם מי שהצליח להתחמק מהספויילרים שעפו באוויר יכול לראות לאן הדברים הולכים.

המאמץ להשיג את שרשרת החסינות במשימת העמידה על העמודים הייתה תעלומה מבחינתי. למה הם נתקעו עליהם כ"כ הרבה שעות?? לא חבל על הסבל? שפקס, בשבקין, קפון ואביגיל היו צרכים לוותר תוך שניה ולתת ללידר ושרון לשבור את הראש ביניהן. מי שלא הייתה לוקחת את החסינות הייתה עפה במועצת שבט הבאה. ההתעקשות המיותרת על שלידר תעוף ראשונה לפני שרון חסרת כל הגיון.

גם הניסיון של העורכים להציג את משימת הווטו כמותחת הייתה עלובה. שילבו כרגיל קטעי ראיונות שיצרו רושם חסר היגיון שאם לידר או שרון זוכות בצמיד אז בשבקין יעוף במועצה כשזה לא מסתדר מתמטית. גם אם לידר או שרון היו זוכות ומונעות הצבעה ממישהו ברביעייה של שפקס/אביגיל/קפון/בשבקין עדיין אין להן מספיק קולות להדיח את בשבקין.

ישן 19-08-2010, 19:36

בואו נגיד שיש שישיית גמר: שפקס, אביגיל, שרון, לידר, בשבקין וקפון.

שרון ולידר פסולות כי הן לא יזכו לטיפת רספקט על שהלכו את כל הדרך על הגב של שפקס.

אביגיל פסולה כי הסיבה היחידה שהלכה את כל הדרך היא שלא הייתה איום על אף אחד ואיכשהו הצליחה לא לעלות על הכוונת של האחרים.

שפקס פסול כי המשחק שלו היה מאוד בוטה ולרבים וטובים יש פנקס פתוח שהוא מככב בו.

נשארו בשבקין וקפון. הם השניים שבתכל'ס מתמודדים על המיליון-לפני-מס. אני אומר שקפון מעורר אנטגוניזם אצל המתמודדים האחרים. יש בו משהו לא מוגדר שמעצבן אותם. בגלל זה הוא יפסל וממש כמו נעמה קסרי בהשרדות 1 המיליון יילך לאדם שנתפס כבסה"כ נחמד וסימפטי: בשבקין.

אני שם את הז'יטונים שלי על בשבקין. 100%

ישן 20-08-2010, 01:24
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "בואו נגיד שיש שישיית גמר:..."

אם תקח את מודל "שי מול טומי" מהעונה הקודמת
הבנו באופן די ברור, שנחמדות ו"להיות בסדר עם כולם" שווה לתחת,
ובד"כ (בהנחה שכל העסק לא מונחה על קומבינות שנסגרו בארץ בין השורדים)
הפייבוריט הוא זה שהיה פעיל והוביל את הכי הרבה מהלכים במשחק.

אם שפקס יישאר הייתי אומר שהוא ייקח אלמלא הוא היה כזה נבזי ואלים
כלפי כל כך הרבה אנשים, שאני לא בטוח שיוכלו לשכוח לו כל מיני יציאות,
לעומת זאת קפון פילס את דרכו בשקט בשקט, לא יזם מי יודע מה כמו שהוא חושב לעצמו,
אבל גם לא היה נגרר סימן בשבקין - זה יהיה או שפקס או קפון, אני נוטה להמר על קפון
כי בכל זאת רוב המושבעים הם מהעונות הקודמות, ובטח יעדיפו לפרגן לשורד וותיק על פני חדש.
ישן 22-08-2010, 22:08

פרק יום ראשון 22.08.10

מהרגע ששמעתי בפרומו לקראת משימת ההדחה את קפון צועק "לא!" ניחשתי שמי שלא תשרוד את המשימה האחרונה תהיה אביגיל כי אין מישהו אחר (מלבד עצמו) שהוא היה מגיב ככה להדחה שלו והנסיון מלמד שהפרומואים באים להטעות ככה שאין מצב שהוא עצמו יודח.

בכל מקרה, טוב שלא הלכתי לחפש מידע אצל ספויילריסטים בנוגע לרביעיית הגמר כי זה היה הורס לי את המתח.

זו הייתה משימה שדרשה מאמץ פיזי ונפשי מטורפים וזה שחמשת האחרונים החזיקו מעמד יותר מפאקינג 8 שעות מראה איזה פייטריות ונחישות יש לכל אחד מהם. שאפו - אני לא הייתי מחזיק מעמד יותר מרבע שעה גג.

ישן 22-08-2010, 23:41
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

הפרק הזה שינה לי כל דרך המחשבה שלי על כל השלישה - בשבקין, אביגיל וקפון
על שפקס ידעתי שהוא מתנהג כמו ילד מוגבל ומגעיל..
עד היום הייתי בעד בשבקין ואיכשהו הצלחתי לסלוח לו על הבגידה שלו במירית (שאני לא סובלת אבל זה
עניין של עקרון..) אבל מפה עד מה שהם עשו לשרון? זה פשוט שיא הילדותיות, הגועליות. ואיך שהוא לגלג
לה וכל מני כאלו... בכלל כמעט הקאתי. לא יאמן איזה צדדים יצאו ממנו... מקפון אני עוד יכולה להבין, אבל
הוא? סומן אצלי באיקס אדום.

לגבי אביגיל.. עד היום ריחמתי עליה ואמרתי לעצמי היא ילדה טובה, עושה דברים מתמימות, אבל את משתפת פעולה עם חרם ולינץ' בשרון ולידר??? בקיצר, עוד איקס אדום.

קפון, כרגיל יצא פחדן. משתף פעולה עם שפקס כדי שלא יסומן. עוד איקס.

שפקס, לצערי, סובב את כולם על אצבע אחת כל המשחק הזה, כולם יצאו אנשים טיפשים, כולל דן.
כמה עצוב לראות שבנאדם כזה שלט במשחק של כולם.

הצבעתי לשרון (עד מלפני הפרק הזה הייתי בעד בשבקין), למרות שלא סבלתי אותה בהתחלה ואני
לא אוהבת אותה כל כך, אבל לידר עפה (גם היא יצאה מפגרת.. אבל זו היתה האפשרות הראשונה)
לכן, שרון, הבוגרת מכולם, אני מקווה שהיו עוד אנשים ששינו את דעתם לגבי הפייבוריט שלהם לקראת
הסיום בעקבות הפרק האחרון.

הבנאדם הכי טוב שהיה שם הוא איתי, אבל מבחינה אסטרטגית - על הפנים.

בקיצר, שרון בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-08-2010, 00:58

בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "איך בדיוק בשבקין בגד במירית?"

מירית היא פרימדונה שצריך לדחוף לה סבון לפה כדי שתשתוק.
אבל - היתה ברית, מירית, מעיין ובשבקין. ובשבקין היה אחראי לספר למירית, לפחות, אם לא לעזור לה
לשכנע אנשים אחרים להעביר את האש למישהו אחר. לא משנה איזה בנאדם מגעיל היא, הוא היה איתה
בברית, והוא חייב לה לפחות את העניין הזה שהוא צריך לספר לה על זה.

תודה באמת שאתה אומר שלא תצביע נגד, ממש חושב שהוצאת את עצמך צדיק, אבל הצביעות נדפה לו
מכל הכיוונים וראו כמה פחדן ומגעיל הוא. פתאום רדיפת הבצע יצאה לה החוצה. טוב, תמכור את
החברים שלך.. כמו שדן עשה לאיתי, אבל מדן אפשר לצפות לזה, מבשבקין לא ציפיתי לזה.

ובסדר, איכשהו סלחתי לו.. אבל.. מה שהם עשו לשרון היה בלתי נסלח, ולא רק זה - זה היה ממש ממש
טיפשי. אנשים יודעים לזהות מתי בנאדם צריך חמלה, והם עשו את זה בדיוק בפרק האחרון, הכל טרי
ולכן אני מהמרת שהיא תזכה.

עריכה: ההימור הוא שהקהל יבחר בשרון והיא תנצח ככה
לפי ה"בריף" הקהל אמור להעיף אחד בהתחלה, זה יהיה שפקס
ישארו קפון, שרון ובשבקין
לבשבקין יצביעו - מירית (לדעתי למרות הבגידה היא תבחר בו, אבל אם לא, אז לשרון), מעיין, איתי, שפקס (או לקפון..)
לקפון יצביעו - גיא, אביגיל
לשרון יצביעו - דן, מרינה, טל, לידר (כי למרות הכל, היא תשאר איתה..)

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 23-08-2010 בשעה 01:07.
ישן 23-08-2010, 12:55
צלמית המשתמש של fap
  fap fap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.09
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מירית היא פרימדונה שצריך..."

בערך כל המשחק הזה תוקתק ע"י שפקס, גם הנסיון הזה להיכנס בשרון אם תצפי בקטע תראי שהתחיל
מרעיון של שפקס, השאר פשוט נסחפו אחריו כמו חבורה של חנונים שמתחנפים לבריון שלא יציק להם.
אחרי הכל שפקס הגיע לאן שהוא הגיע בצורה די גאונית, לא משנה באיזו סיטואציה הוא היה, גם כשהוא
התבלט בתור אדם לא נעים לחברים שלו, וכולם הביעו את השנאה שלהם לשפקס, הוא עדיין הצליח
לשמור על התחת של עצמו, ויותר מזה, גם ליזום כמעט כל מהלך שהיה בעונה הזאת.
דן גם היה די מבריק בעונה הזאת, אם הוא היה מגיע לגמר עם שפקס הייתה לי דילמה רצינית לגבי הזוכה מבחינתי.

שרון? יאמר לזכותה שבפרק האחרון היא צברה אצלי קצת נקודות זכות, אבל במהלך כל העונה היא
פשוט נגררה ביחד עם לידר אחרי שפקס כמו בובות מתומרנות, הוא גרם להן לחשוב שהן יוזמות את המהלכים,
כשבעצם הן סתם שמרו לו על התחת כל העונה.

קפון? הזדחל לו לכל החורים וניסה ליצור תככים כדי להתקדם קדימה, זה די הצליח לו האמת,
אבל כל העונה אמרו לו מה להצביע, שפקס בעיקר, לכן אם לא שפקס הייתי בוחר בקפון כנראה.

בשבקין? בעונה הקודמת שבה השתתף הוא באמת היה נאיבי, פה ב"בגידה" שלו במירית הוא התפקח סוף סוף,
אבל זה לא מה שהופך אותו לשחקן טוב, סה"כ הוא עשה בדיוק מה שהוא היה צריך לעשות. לא היה מבחינתו שום מהלך מבריק ושום יוזמה במשחק.

מירית? בא לי להקיא רק מלשמוע את כל ההתבכיינות שלה "אוי.. בשבקין היה צריך לעצור במשימה ולעזור לי" :| למה מי מת...

מעיין? סתם כוסית.
ישן 23-08-2010, 13:26

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "בערך כל המשחק הזה תוקתק ע"י..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fap
בערך כל המשחק הזה תוקתק ע"י שפקס, גם הנסיון הזה להיכנס בשרון אם תצפי בקטע תראי שהתחיל
מרעיון של שפקס, השאר פשוט נסחפו אחריו כמו חבורה של חנונים שמתחנפים לבריון שלא יציק להם.
אחרי הכל שפקס הגיע לאן שהוא הגיע בצורה די גאונית, לא משנה באיזו סיטואציה הוא היה, גם כשהוא
התבלט בתור אדם לא נעים לחברים שלו, וכולם הביעו את השנאה שלהם לשפקס, הוא עדיין הצליח
לשמור על התחת של עצמו, ויותר מזה, גם ליזום כמעט כל מהלך שהיה בעונה הזאת.
דן גם היה די מבריק בעונה הזאת, אם הוא היה מגיע לגמר עם שפקס הייתה לי דילמה רצינית לגבי הזוכה מבחינתי.
בהודעה הראשונה שלי כתבתי ששפקס ניהל את המשחק, לצערי. אבל ממש לא כולם שנאו אותו
ומזה בדיוק התעצבנתי. הבנות באמת אף פעם לא בגדו בו ולפני שמירית שנאה אותו (מה שהדבר
היחיד שלא היה בצדק "כי רציתי עוגת שוקולד") כל הברית של בשבקין היתה יחד איתו. לא היתה
פעם אחת שכולם שנאו אותו, תמיד אנשים שינו דיעות לגביו ולכן הוא נשאר במשחק.

שרון? יאמר לזכותה שבפרק האחרון היא צברה אצלי קצת נקודות זכות, אבל במהלך כל העונה היא
פשוט נגררה ביחד עם לידר אחרי שפקס כמו בובות מתומרנות, הוא גרם להן לחשוב שהן יוזמות את המהלכים,
כשבעצם הן סתם שמרו לו על התחת כל העונה.
בלעדי הבנות שפקס היה כלום, הן שמרו אותו מהדחה בטוחה פעמיים. הדבר היחיד שקרה זה שהן
נתנו לו להחליט את כל החלטות למרות שהן רצו להחליט הכל לבד.

קפון? הזדחל לו לכל החורים וניסה ליצור תככים כדי להתקדם קדימה, זה די הצליח לו האמת,
אבל כל העונה אמרו לו מה להצביע, שפקס בעיקר, לכן אם לא שפקס הייתי בוחר בקפון כנראה.
קפון יצא פחדן כמו כולם והלך אחרי שפקס כל הדרך. אם כולם היו מפסיקים לפחוד ממנו הוא היה
עף כבר :S

ישן 25-08-2010, 07:21
צלמית המשתמש של fap
  fap fap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.09
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "[QUOTE=fap]בערך כל המשחק הזה..."

ציטוט:
בהודעה הראשונה שלי כתבתי ששפקס ניהל את המשחק, לצערי. אבל ממש לא כולם שנאו אותו
ומזה בדיוק התעצבנתי. הבנות באמת אף פעם לא בגדו בו ולפני שמירית שנאה אותו (מה שהדבר
היחיד שלא היה בצדק "כי רציתי עוגת שוקולד") כל הברית של בשבקין היתה יחד איתו. לא היתה
פעם אחת שכולם שנאו אותו, תמיד אנשים שינו דיעות לגביו ולכן הוא נשאר במשחק.

את לא הבנת לאיזה שלב התכוונתי, היה איזה פרק אחד שעשו להם ארוחה בנוסח speed dating,
ואז הראו כל אחד מהם 'מאחורי הקלעים' מספר על שנאתו לשפקס.

ציטוט:
בלעדי הבנות שפקס היה כלום, הן שמרו אותו מהדחה בטוחה פעמיים. הדבר היחיד שקרה זה שהן
נתנו לו להחליט את כל החלטות למרות שהן רצו להחליט הכל לבד.

לא ברור לי איך את זוקפת את זה לזכותן שהן "הצילו אותו מהדחה"?
אני קיים משמע אני קול, זה הדבר היחיד שהן עשו במשחק. שימשו קולות עבור שפקס ולא "שמרו אותו מהדחה",
אני מאמין שאם לא הבנות, שפקס היה מוצא לו בני ברית אחרים (כמו למשל בפרקים האחרונים שהוא התחבר לבשבקין אביגיל וקפון).
שפקס הוא דינאמי, לא מקובע, יודע לעשות מניפולציות מתוחכמות על אנשים כדי להתקדם במשחק,
הוא המנצח מבחינתי.

נערך לאחרונה ע"י fap בתאריך 25-08-2010 בשעה 07:32.
ישן 31-08-2010, 15:12
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

הגמר הזה היה כל כך גרוע, ברור שבעונה כל כך חלשה אין הרבה למה לצפות, אבל זה פשוט היה בזבוז זמן טוטאלי, לצערי לא היה לי משהו אחר לעשות באותו זמן ובגלל שהייתי צריך לקום היום ב5:30 אז קיוויתי שזה יעזור לי להירדם.

מצטער שאני חוזר לנושא הזה, אבל העובדה שכל מקבצי הפרסומות (כרגיל הרבים מידיי) התמקדו במלחמת הפרסומות הטיפשית של סופרסל מגה-בול הייתה כל כך מעצבנת, בגלל המאבק הטיפשי שניהם נאלצו לשים את אותה פרסומת בכל מקבץ ולא רק בחלק מהם, העיקר שלא יהיה מצב שמישהו ישדר יותר פרסומות מהשני (כי אז נהיה בטוחים שהוא יותר זול?)

הגמר עצמו היה משעמם, הם ניסו בכח להציג כאילו לשרון יש סיכוי, הכל היה ארוך מידיי, המתח המזוייף לא שיכנע אף אחד. התשובות המתוסרטות (ובאמת שלא היה צריך הדלפה כדי לזהות את חוסר הכישרון למשחק) נשמעו מגוחכות.

בפעם הבאה שיהיה גמר בהישרדות אני אפתח את הטלוויזיה ב23:30, בכוכב נולד בגמר לפחות התחרות נמשכת, פה זה פטפטת מיותרת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:30

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר