לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2010, 14:05
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אז אני לא מדבר רק על..."

תראה אחי, הגענו היום למצב שהתחרות על השכלה גבוהה היא מאוד קשה באוניברסיטאות וכל נקודה קובעת ככה שאף אחד לא באמת מחפש להבין מתמטיקה או להרגיש בפנים שיש לו הבנה אמיתית של החומר, הכי חשוב זה הציון הגבוה שיתורגם בכניסה לאוניברסיטה לפוקולטות שהעלו את הדרישות אליהן כמו משפטים כלכלה הנדסת חשמל מחשבים כי אני מכיר חבר'ה שבתיכון אמרו להם הוריהם:"אם לא תתקבלו לאוניברסיטה למקצועות הללו תהיו בחלק החלש של החברה"וזה חרפן אותם וישר מורות פרטיות להכל והקאה של בבגרות( גם במתמתטיקה אפשר, המורה שלי נתנה לי 20 מבחנים עם בדיוק אותו סוג תרגילים ואותו מבנה של פתירה שהדפוס שלהן בבגרות .) והיום לא אכפת להם שם לא זוכרים הרבה העיקר התקבלו לפקולטה שממנה אפשר להרוויח הרבה כסף בפוטנציאל , מסקנה - ציון גבוה-> השכלה גבוה בעתיד-> רמה כלכלית גבוהה (כמובן פלוס פסיכו טוב אך ככל שהציונים גבוהים יותר זה יותר טוב)

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 26-05-2010 בשעה 14:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2010, 21:20
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "כן. פתרתי בגרויות מ 2006 (3..."

בוא נניח שפתרתי קצת יותר בגרויות ממך, ומבחנים באקדמיה, ומבחנים מקצועיים ועוד. אוקי? הנחה סבירה .

פעם אחת, אפילו פעם אחת, לא קרה שפתרתי מבחנים משנים קודמות שהיו קשים יותר או לפחות באותה הרמה מהמבחן הרלוונטי. לכאורה- תמיד זה נהיה יותר קשה, לא? לא הגיוני, היות ותוך כמה שנים, לפי טענה זו, מבחן בגרות ייראה כמו תזה לתואר שני.

שמע לי, בכל זאת, יש לי טיפה נסיון. לא בא ממקום של שחצנות, אלא של בגרות (או זיקנה, אם תחליט להיות ציני).
אני כבר רואה תלמיד כמוך ניגש שנה הבאה, מנסה לפתור את הבגרות שפתרת היום, ומתאונן שלכם היה יותר קל ממנו.

ישן 25-05-2010, 21:26
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בוא נניח שפתרתי קצת יותר..."

אז איך תסביר את העובדה שאנשים שפותרים את כל המבחנים מהשנים הקודמות [שקיימות] ולא מצליחים במבחן שלהם?

אני לא מדבר על לחץ, בלאק-אאוט וכו'.

אצלנו [לא במתמטיקה] - פתרנו מבחנים (שלמים!) מ13 שנים קודמות. מ97 עד 2010.
במשך 13 שנים השאלות חזרו על עצמן, כמעט אותם ניסוחים, שאלות, תרגילים.
ודווקא במבחן שעשינו, פתאום שינו [ממש!] את הניסוחים של השאלות, שאלו דברים שלא שאלו 13 שנה אחורה.

אם זו היתה בעיה של לחץ מהמבחן וכו' - אז חלק מהתלמידים היו מצליחים וחלק לא.
אבל באופן גורף - כולם ידעו את אותם נושאים, ונתקעו בנושאים האחרים.

אני לא יודע איך היה היום במתמטיקה, אבל אני רק טוען - שזכותם של תלמידים להגיד שהיה קשה וייתכן שזו המציאות, ולא סתם "התבכיינות" של התלמידים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:39

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר