לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2010, 22:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ואללה: המטה 'לשחרור שליט' בהצהרה מעוררת תמיהה

http://news.walla.co.il/?w=//1679368&m=1&mid=92405

"במטה מביעים תרעומת על כך שהממשלה מביעה תמיכה בחוקים מעין אלו, אך עסוקה פחות במאמצים לשחרר את החייל הנמצא בשבי חמאס למעלה מארבע שנים"

והתרעומת הזו על צעד שלפי כל הגיון יכול לסייע הרבה יותר לשחרור שליט מאשר מסע פרסום מופקר של 'מחבלים יקרים רק תאמרו כל מחיר - אנחנו ניתן לכם יותר ונסתום את הפה לכל מי שינסה לעורר דיון צבורי בנושא' חושף פנים מכוערות של הדוברים בשם המטה.

נראה כאילו שאלה המדברים בשם המטה בחרו דרך אחת בלבד: שחרור מאות רוצחים ומחיר דמים בחיי אזרחים ישראלים שהרי אחרת מה מפריעה להם הפעלת לחץ עקיף על החמאס ממשפחות המחבלים הכלואים?

צר לי אך ההצהרה מעוררת תמיהה עמוקה מאוד ותחושת ריחוק מהאומרים אותה. מר ליבמן אמור היה ליטול על עצמו את תפקיד מקדם שחרורו של שליט ולא את תפקיד המלגלג על הרעת תנאי רוצחי יהודים.

חיי ישראלים שאינם שליט אינם הפקר מר ליבמן - גם אם אין להם 'עמותה' שאנשים קליי לשון עומדים בראשה.

ליבמן איבד את שיירי תדמיתו בעיני לאור תגובותיו הציניות והיהירות לסופרת לפני מספר שבועות. כאזרח אני רוצה להיות בטוח שהאינטרס עליו מגן איש האומר דבר חמור שכזה הינו אך ורק טובתו של שליט שלובה בטובת אזרחי המדינה. הגיע הזמן לשקיפות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר