לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2010, 14:39
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב ""תציב", "ישייט". כרגע מדובר על אחת."

ציטוט:
ואני שואל: למה לשלוח צוללות כשאפשר לירות את הטילים מרקיעי השחקים ומרעידי הביצים, הזולים והמדויקים של יובל שטייניץ?

א. מפני שהם פגיעים למכה מקדימה. הצוללות הן כביכול יכולת המכה השניה שלנו, והן לא יעילות במיוחד מול איראן המרוחקת אם הן במימי הים התיכון.
ב. כפי שאתה בוודאי זוכר, 2 מהחשודים בהתנקשות במבחוח נמלטו מדובאי לאירן.
עכשיו כבר מותר לספר שעל הדרך, הם זרקו על החוף האירני פחי שמן צה"ליים ריקים עם הכיתוב "למנועי צוללות", שקיות ריקות של קפה הנשיא, כובעי מצחיה רקומים של צחובוי ועטי פרקר עם הקדשה "לרמי, משייטת הצוללות בהוקרה". בגלל שהם הגזימו קצת עם הכמות, האירנים בטוחים שכל ה-3 נמצאות שם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2010, 14:43
  שטורס שטורס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.07
אני עצמי ראיתי צוללת ישראלית גרעינית חמושה עד לשיניים בראשי קרב מגטוניים רצחניים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי טרור WATCH שמתחילה ב "כבר פירסמתי לפני הרבה זמן..."

זה היה בקרקעית הבריכה של מלון רויאל ביץ' אילת, אחרי ששתיתי כמה וכמה טקילות ועוד כמה דברים שאיני זוכר. זה היה מקום גאוני להחביא צוללת כי אף אחד אדם פיכח ושפוי וצלול לא היה מעלה על דעתו השפויה נוכחות של צוללת דווקא ברויאל ביץ'! אבל אני הצלחתי כי הייתי שיכור ומסטול מהתחת. כל כך מוצלחת היתה ההסוואה, עד שהמצילים לא שמו לב, וצוות הבידור שר את צוללת צהובה בלופ באופן בלתי מודע.
עכשיו צריך להבין: אין דבר שמפקד צוללת שונא יותר מכל כמו שמישהו אחר יודע איפה הוא.
בטח לא כשהוא במשימה מבצעית וכל תפקידו בחיים הוא לא להתגלות!
זהו עלבון קשה ביותר למפקד צוללת, והם לא אוהבים שמעליבים אותם ככה.
הקפטן של הצוללת שהבחין שראיתי אותו ועליתי עליו - חשבתי שהלך עלי! היה לו ממש רצח בעיניים.
הוא יצא מגשר הפיקוד, נתן לי סטירה, שפך עלי דלי מים קרים מהקולר של הצוללת, והזמין לי טיפול בספא של הצוללת, שם משרתות החיילות הכי שוות של חיל הים בתפקידים סודיים המחייבים לבישת ביקיני לבן.
הקפטן התנצל אח"כ, ואמר שהוא במשימה סודית למפרץ הפרסי, ושהדרך היחידה שלו להגיע לשם היא בדרכי עקיפין ועורמה ישראלית, ולכן ההסוואה. הוא אמר שבגלל שגילה לי את הסודות הכמוסים ביותר של הצוללת - דהיינו, שירות חיילות בביקיני לבן לא תקני על כלי שיט רשמי של ח"י- הוא ייאלץ להרוג אותי, או לקחת אותי איתו עד סיום המשימה, ואז להרוג אותי. החלטתי להרוויח זמן ובחרתי באופציה ב'.
בלית ברירה הודעתי לאשתי ששתתה אותו דבר כמו שאני שתיתי שאני יוצא למשימה סודית על צוללת גרעינית ישראלית למפרץ הפרסי. תגובתה היתה: "כן בטח...תחי מדינת ישראל! ואל תשכח להתקשר!! " -
זהו, עד כאן אני זוכר. אחרי זה נרדמתי ואנ'לא זוכר כלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר