לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2010, 06:58
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
"הטייס הקיטע" בכיתה ה'
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני אפתח- הספר הראשון שנאבקתי..."

לא הצלחתי להבין את כל מה שאני קורא והתיסכול היה עמוק.
באותה עת כבר הייתי "תולעת ספרים", רשום בספריה העירונית ע"ש דני מס בעיר לוד של אז..
ביליתי יותר זמן מחוץ לכתלי בית הספר, אבל לקרוא ספרים, קראתי גם קראתי. (טלוויזיה לא היתה בנמצא.. )
הספר נבחר על ידי לקריאה, מיד לאחר שסיימתי לקרוא את כל סידרת קופיקו, צ'יפופו, תוכידס, הימאים ושאר הסדרות של אותה תקופה, כולל חסמב"ה. כאמור, נתקלתי בו בספריה והשם קסם לי, אך הייתי צעיר מידי להבין אותו.
הספרנית "זרקה לי" שהספר אינו מיועד לבני גילי, אך ממש לא מנעה ממני להחתים בחותמת ידנית את הכרטיס הורוד, לרשום את שם הספר ותאריך הוצאתו ולהגיע בשמחה הביתה עם ספר של "גדולים".
שבוע ימים היה הספר הדיי עבה ברשותי כאשר דפים שלמים, אולי פרקים, כלל לא היו נהירים לי. אני זוכר כמה הוקל לי משהחלפתי אותו ולקחתי במקומו ספר ילדים אחר..

חזרה לפורום
ישן 01-06-2010, 16:16
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "מה הספר הראשון שקראתם שאינו ספר ילדים?"

ספר הראשון שאי פעם קראתי: האיר פוטר ומסדר עוף החול (5)
ספר ראשון למבוגרים שקראתי (מישהו נתן לי) : החידה השישית - יאיר לפיד.
ספר שני למבוגרים (שאני בעצמי בחרתי): צלה של הרוח - קרלוס ריאון ספון (אם אינני טועה ).
(חפריה על הקניה של הספר בזמנו)

בגיל כזה של 13-14 הלכתי לחנות סטימצקי (ההורים מסתובבים בקניון, ואני כמובן מסתגר בספריה )
לקחתי כמה ספרים וניסתי לקרוא (אמרתי לעצמי שאני לא יוצא מהחנות עד שאני מוצא ספר שימצא חן בעיני)
בסופו של דבר (כאשר כמעט הפכתי את החנות, המוכרת ניגשה אלי (התקרבה כאילו בא לה לנעוץ את שיני הערפד בעורקי) ואמרה: "אפשר לעזור לך חמודי?"
עניתי בחיובי, והיא התחילה לזרוק עלי ספרי נוער מטופשים, כמו מעורב ירושלמי בלה בלה בלה (ולי זה לא צלצל) תוך כדי שהיא מסבירה אני עוזב אותה והולך לכיוון ספרים אחרים, והיא רדפה אחרי כאילו מנסה להושיט יד למנוע ממני לגעת בעוד ספר,"אז מה אתה אוהב??" היא אמרה בקול מתוח למדי, עניתי לה בקצת זלזול (במה שהראתה לי): ספרים יותר רצינים, כאלה של מבוגרים!"
מכאן לא זכור לי איך זה התגלגל, אבל שמתי יד על הספר וקניתי אותו לפני שעיינתי מספיק (כי ההורים צלצלו אלי ואמרו שאנחנו הולכים הביתה.

(כתבתי סיפור בעצם XD, זאת בעיה אצל סופרים :O)

סוף חפירה.

יום טוב, ודיון נעים,
אמיל.

נערך לאחרונה ע"י Mnemosyne בתאריך 01-06-2010 בשעה 16:24.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר