לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2010, 06:28
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יישר כח לחיילי צה"ל בהגינם על ארצנו מפני אנשי הטרור החודרים מהים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לוחמי צה"ל פשטו על ספינות המשט: "20 הרוגים ועשרות פצועים, בהם מספר לוחמי צה"ל""

שישמרו על עצמם ושישובו הביתה בשלום.

מרגע שנשלפה סכין אחת או אלה אחת ע"י המנוולים הרי שהציבו עצמם [כפי שהיה ידוע מלכתחילה] עם מחבלי החמאס והפתח ומעצרם צריך להתבצע כמעצרו של כל טרוריסט חמוש.

השוהים על הספינות ובכללם הפרובוקטורית מהכנסת נוטלים למעשה חלק במעשי איבה ולדעתי צריכים להשפט בהתאם כאשר חלק מהדמויות שעל הספינות בהחלט יתאימו לשמש כקלפי מיקוח להשבת גלעד שליט.

הספינות עצמן צריכות להבדק במשך חודשים ושנים עד שיוברר האם ןהיכן מוחבאים בהן אמצעי לחימה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2010, 11:33
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מסכים הפעם לדעתך במלואה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יישר כח לחיילי צה"ל בהגינם על ארצנו מפני אנשי הטרור החודרים מהים"

לא היה מנוס, במקרה הנדון, למנוע אפשרות מפרובוקטורים להגיע לנמל עזה.

המסע מראש לא היה מסע הומניטרי ולא היה למען שיפור תנאי חייהם של החיים בעזה.

נכון שמדינת ישראל הייתה יכולה לעשות הרבה יותר ולאפשר שיקומה של עזה לאחר המלחמה הגדולה. אבל הפעולה הייתה חייבת לבוא מתוכנו ולא בדרך שנבחרה בעדודה של ממשלת תורכיה ו"לגיון הזרים", שכל מטרתם היה לנגח את מדינת ישראל.

חבל, שמחוסר ברירה "נסחפנו" ועכשיו נאלץ "לאכול" את התוצאות. חבל, שהרעים השיגו עוד נצחון תעמולתי נגדינו - אני מקווה שלא יגרמו לנו נזקים בלתי הפיכים.
ישן 31-05-2010, 06:53
  Chukaka01 Chukaka01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.10
זה ידוע אני רק מצדיק את האנשים על הסירות:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "ולכן נורו שם לפחות 10 אנשים."

אם אני הייתי רואה חיילים עם נשקים שלופים ככה קופצים באמצע הלילה על הסירה שלי לא חושב שהייתי נשאר אדיש. במיוחד כשיש ילדים על הסירה וזה לא משנה אם הילדים הובאו לשם בכוונה ליצור מגן אנושי או לא.

עצוב פשוט עצוב שזו המדינה שלנו וזה הצבא שלנו.
צבא שמתנהל מול כמה סירות דייג כאילו היו נושאת מטוסים מאירן.

מדינה שאתמול לא הפסיקה לשדר שטויות לכל העולם ודובר צהל לא הפסיק לקשקש ולברבר והיום שקט ביבי לא מצייץ דובר צהל לא מקשקש כי כולם מפחדים לדבר ולאף אחד אין הסבר על הטבח שצה"ל ביצע.

רק לצעוק כל היום שהטורקים אנטישמים זה מה שאנחנו יודעים לעשות. הבעיה שהטורקים לא הרגו שום ישראלי או יהודי שבא לנפוש בטורקיה או שבא לטורקיה אבל לנו הכל מותר.
ישן 31-05-2010, 07:02
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "זה ידוע אני רק מצדיק את האנשים על הסירות:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Chukaka01
אם אני הייתי רואה חיילים עם נשקים שלופים ככה קופצים באמצע הלילה על הסירה שלי לא חושב שהייתי נשאר אדיש.

פעם הבאה אל תנסה להפר מצור ימי במסווה של משלחת הומניטרית בסירה שלך
ציטוט:
במיוחד כשיש ילדים על הסירה וזה לא משנה אם הילדים הובאו לשם בכוונה ליצור מגן אנושי או לא.

זה עופרת יצוקה all over again. הם הביאו ילדים על הסיפון בכוונה להשתמש בהם כמגן אנושי, אז שישתמשו בהם כמגן אנושי. אשמתם.
ציטוט:
עצוב פשוט עצוב שזו המדינה שלנו וזה הצבא שלנו.
צבא שמתנהל מול כמה סירות דייג כאילו היו נושאת מטוסים מאירן.

ברגעים האלה אני הכי גאה בצבא שלנו
ציטוט:
מדינה שאתמול לא הפסיקה לשדר שטויות לכל העולם ודובר צהל לא הפסיק לקשקש ולברבר והיום שקט ביבי לא מצייץ דובר צהל לא מקשקש כי כולם מפחדים לדבר ולאף אחד אין הסבר על הטבח שצה"ל ביצע.

אין הסבר? מה לגבי הפרת מצור? מה לא מספיק בהסבר הזה?
ובחייך? טבח?!
ציטוט:
רק לצעוק כל היום שהטורקים אנטישמים זה מה שאנחנו יודעים לעשות. הבעיה שהטורקים לא הרגו שום ישראלי או יהודי שבא לנפוש בטורקיה או שבא לטורקיה אבל לנו הכל מותר.

לא יודע מה איתך אבל אני ראיתי בשידור שצה"ל נתן מספר רב של אזהרות ותקף רק אחרי שספינות שלנו ליוו את המשט במשך 4 שעות בתקווה להמנע מעימות.
"פעילי השלום" ידעו היטב על מה הם הולכים. הם ידעו שיש מצור ימי ושהם הולכים לשבור אותו. כמו כן הם המשיכו לומר בשידור(לפני התקיפה) שאין סיבה לצה"ל לתקוף, הרי המשט מביא סיוע הומניטרי ותו לא - הם ידעו היטב על מה הם הולכים. פרובוקציה זולה.
ישן 31-05-2010, 19:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תקשיב טוב, מסבירן טרוריסטים שכמוך.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "זה ידוע אני רק מצדיק את האנשים על הסירות:"

אתה מייצג את כל מה שחשוך ורע, לא רק במדינה הזאת, אלא גם בעולם הרחב. אתה ניזון מדמם של הקורבנות וצוהל על כל פגיעה בישראל, אתה כמו שיתופן (סימביוט) שמכלה את הגוף המארח. יום אחד , המנצחים יכתבו את ספרי ההיסטוריה ואם אלה יהיו אנחנו - יהיה שם פרק מיוחד על מנוולים כמוך. אתה תהיה כמו המרשל פטן, קוויזלינג ולורד האו האו ביחד! אנשים לא ירצו להודות שיש בינכם קרבה משפחתית . תהיה עליך אות קין ציבורית, כל מי שתראה מולך ברחוב ירק למדרכה שממול, לא תהיה לך לא עבודה ולא אישה ותגמור את חייך כבטלן רחוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-05-2010, 07:08

לא אמרתי לרגע שהלוחמים לא הותקפו:
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "עוכר ישראל שכמוך"

רק ציינתי שאם אני הייתי רואה חייל קומנדו קופץ באמצע הלילה על הסירה שלי עם נשק שלוף אז גם אני לא הייתי יושב בחיבוק ידיים ומחייך בכיף לאותו חייל.
מה בדיוק בצה"ל חשבו ? שלחו לשם לוחמים עם נשקים שלופים מה חשבו שהאנשים על הסירות יעשו ?

בקיצור: בצה"ל לא חשבו רק קיוו שיהיה אפשרל הרוג כמה שיותר אנשים על הסירות בחסות החשיכה ובחסות השתקת הקשר מהסירות. עובדה שאף אחד לא ביבי ולא שום שר ולא דובר צה"ל אף אחד לא מדבר בתקשורת ולא מסביר מה קרה שם. מעניין למה.

אין הרבה מדינות כאלה בעולם יש סין ואולי עוד כמה שנוהגות לבצע פעולות צבאיות ולהשתיק את התקשורת מפני כולם כדי שלא ידעו מה אירע שם באמת.

הפעילים האלה אולי תכננו אלימות לא יודע מה שאני יודע זה שצה"ל לא היה תמים והיה ברור לצבא שהשתלטות כזו על הסירות תגרור אלימות. מישהו בישראל רצה אלימות וקיבל אותה.
הכי קל להאשים את האנשים על הסירות אבל העובדה שמי שתקף ראשון מי שביצע השתלטות היו החיילים הצבא מדינת ישראל. הפעילים על הסירות לא ירו על החיילים לא ניסו לחדור עדיין לעזה. מה בער לצבא הכי מוסרי בעולם להשתלט על הסירות ?

מספיק לגונן כמו רובוטים על צה"ל. זה שיש מחבלים על הסירות לא חדש. אבל זה שצה"ל מתנהג כמו צבא ברברי שחושב שהכל מותר לו זה גם לא חדש.
הבנתי אנחנו גיבורים ויש לנו את הצבא הכי חזק בעולם. חצי מהצבא הביאו כדי להשתלט על 4 סירות דייג. את כל המשטרה בארץ גייסו לקראת האירוע לפי גלי צה"ל. ראבק זה נראה כאילו מלחמת לבנון ה 3 התחילה.

ככה אנחנו נראה וזה הכל. היה אפשר לפתור את השטות הזו אם הייתה פה סברה ואם ביבי ודובר צה"ל היו מדברים היום בבוקר עכשיו ומנסים להסביר. אבל אין מה להסביר. לך תסביר לעולם ולאנשים בישראל למה היה דחוף כל כך להשתלט על הסירות האלה בים עוד מחוץ למים החוקיים של ישראל.

עוכר ישראל ? לא אני לא עוכר ישראל. זה שאני בניגוד אליכם פה מתנגד לטבח באנשים לא אומר שאני עוכר ישראל. אם מישהו מיושבי הסירות היה פותח באש לעבר החיילים לפני ההשתלטות הייתי אומר שצריך לירות טילים ולהטביע את הסירות על יושביהם. אבל על מי מנסים לעבוד פה ? עד רגע ההשתלטות אף אחד מהפעילים לא ניסה לפגוע בשום חייל.

בעזה עוצרים כל יום מחבלים חלקם מחבלים מתאבדים ובהרבהמ אוד מקרים רוב המקרים זה נגמר בלי פצועים או הרוגים. יש ידיעה עוד מה בוקר על כך שצהל עצר הלילה 16 פלסטינים מחבלים או לא זוכר את המספר בדיוק. אז איך זה שהצבא הכי מוסרי בעולם מסוגל לעצור מחבלים בעזה בלי אף הרוג או פצוע אבל כשמדובר בסירות עם תינוקות וכמה מחבלים אז כבר יש הורגים פצועים ?

כי צה"ל וישראל זה מדינה פוליטית ימנית קיצונית שחושבים שמותר להם הכל.
הכל מונע מתוך שינאה וגזענות.

כמו שעוצרים כל יום מחבלים בעזה ואין חצי הרוג ככה היו יכולים לעצור את כל האנשים האלה והמחבלים והתינוקות ברגע שהם היו עוגנים בחוף עזה. מספיק לקשקש ולבלבל תמוח על עוכר ישראל.

לא כל מי פה שנגד הרג דם מלחמות ורק סכסוכים כל היום הוא עוכר ישראל.
זה שאתה ואחרים פה כל היום מחרחרים מלחמות ומקווים שרק יהיו הרוגים ודם זה לא אומר שאתם צודקים.

אני בפורום פה כבר זמן רב ואני רואה את הלך הרוחות פה ואיך אנשים פה קיוו שיהיו הרוגים ופצועים.
הרי בלי אקשן בלי מלחמה בלי דם אין לכם מנוח.

אז כן אני עוכר ישראל. ואתם צמאי דם שאומרים להם שיש כמה מחבלים על הסירות אז אתם מוכנים להרוג את כולם ויהי מה.
איזה יופי צה"ל הצבא הכי חזק בעולם. ממש גאונות לשמה.
ישן 31-05-2010, 07:28
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "לא אמרתי לרגע שהלוחמים לא הותקפו:"

בתור מדינה ריבונית, זו זכות ששמורה לנו להגן על השטח שלנו. כל עוד עזה היא לא מדינה עצמאית שרשאית למים טריטוריאלים, והיא לא, אז המצור הוא ליגיטימי. בהתחשב בכך שכבר היו מספר מקרים של "משלחות הומניטריות" שהעבירו טילים ונשקים, אין לישראל שום הצדקה לתת להם להמשיך לשוט.

אני מסכים שזה מצב מוזר להחריד שהגענו להרוגים, אבל בעיקרון, המשלחות רצו את ההרוגים יותר מאיתנו. צה"ל לא ניסה לפעול נגדם בכח, והחיילים הונחו לא להשתמש בכח אלא בסכנת חיים.

אם היית שובר מצור, לא היית מופתע שחייל מטפס לך על הספינה. אם אתה שובר מצור ודוקר (לא מנסה לדקור, אלא דוקר בפועל) חייל, אל תצפה שהוא לא ירה בך.

ישן 31-05-2010, 07:51
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Chukaka01 שמתחילה ב "לא אמרתי לרגע שהלוחמים לא הותקפו:"

ציטוט:
רק ציינתי שאם אני הייתי רואה חייל קומנדו קופץ באמצע הלילה על הסירה שלי עם נשק שלוף אז גם אני לא הייתי יושב בחיבוק ידיים ומחייך בכיף לאותו חייל.
מה בדיוק בצה"ל חשבו ? שלחו לשם לוחמים עם נשקים שלופים מה חשבו שהאנשים על הסירות יעשו ?

אפשר גם לשאול את השאלה הזו אחרת - מה בדיוק אנשי הספינות הללו חשבו? שמדינת ישראל תרשה כניסה לא חוקית לשטח טריטוריאלי?

ציטוט:
בקיצור: בצה"ל לא חשבו רק קיוו שיהיה אפשרל הרוג כמה שיותר אנשים על הסירות בחסות החשיכה ובחסות השתקת הקשר מהסירות. עובדה שאף אחד לא ביבי ולא שום שר ולא דובר צה"ל אף אחד לא מדבר בתקשורת ולא מסביר מה קרה שם. מעניין למה.

האירוע התרחש הבוקר. אתה לא באמת מצפה מדובר צה"ל או מראש הממשלה להגיב על אירוע שקרה לפני כמה דקות בלי חקירה ובלי לדעת את כל הפרטים, נכון? אל תעשה מצה"ל גוף מטומטם - כולנו יודעים שיש סיקור עיתונאי נרחב על הספינות האלו - אין שום רווח לאף גורם מדיני במותם של פעילים בספינות בשטח הטריטוריאלי, בעיקר כשיש סיקור תקשורתי בינלאומי - כן יש כאן פרובוקציה של כמה עלובי נפש. [/QUOTE]

ציטוט:
הפעילים האלה אולי תכננו אלימות לא יודע מה שאני יודע זה שצה"ל לא היה תמים והיה ברור לצבא שהשתלטות כזו על הסירות תגרור אלימות. מישהו בישראל רצה אלימות וקיבל אותה.
הכי קל להאשים את האנשים על הסירות אבל העובדה שמי שתקף ראשון מי שביצע השתלטות היו החיילים הצבא מדינת ישראל. הפעילים על הסירות לא ירו על החיילים לא ניסו לחדור עדיין לעזה. מה בער לצבא הכי מוסרי בעולם להשתלט על הסירות ?

לא. מי שתקף ראשון, מבחינה מדינית בינלאומית, הם הפעילים הללו שנכנסו לשטח הטריטוריאלי של מדינה ללא אישור. ישנם חוקים בינלאומיים וישנם כללים מוסדרים. כשנכנס מטוס לשטח טריטוריאלי של מדינה ללא אישור למרות הזהרות הוא מופל ולא משנה מי יושב בו.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-05-2010, 17:21
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
וכי על מחבלים משתלטים כמה שיותר מוקדם, ולא מחכים שיגיעו לגבול.
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כי אין שום טעם לחכות, המטרה ברורה."

ציטוט:
בחיפוש מאוחר יותר שערכו על המרמרה מצאו לוחמי השייטת מצבורים של נשק קר, אלות, מוטות ברזל, סכינים ומקלעי אבנים שבהם התחמשו המתפרעים לקראת השתלטות כוחות צה"ל. נראה שהם היו ערוכים היטב. חלק מנוסעי הספינה עמדו בירכתיים ובמכות אלה על אצבעות הלוחמים ניסו למנוע מהם השתלטות על הספינה. רק כעבור חצי שעה של ירי משני הצדדים ושימוש אכזרי במוטות ברזל וסכינים הצליחו לוחמי השייטת להגיע לגשר ולהשתלט על המרמרה.

זה נקרא התארגנות חבלנית, אין, ולא יכולה להיות כאן שום הגדרה אחרת.
אז תפסיק לבלבל לנו את המוח.
ישן 01-06-2010, 05:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

קישקוש מקושקש.
אם לפי טענתך היו רוצים לטבוח בכמה שיותר אנשים, אפשר היה לשים מא"גים בדלתות של המסוקים ולירות בכל מי שעל הסיפון. כרגיל אתה לא מפריע לעצמך לשלשל מבלי להתיחס לעובדות פשוטות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 31-05-2010, 07:15

מה זה מגניב תיכף תבכה לנו:
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "ערוץ 2: השייח ראאד סלאח נפגע..."

פה כשבצפון יהיו מהומות של ערביי ישראל ותצווח עלינו שצריך להרוג את כל ערביי ישראל.
אך איזה יופי אני בטוח שאתם מרוצים מהבוקר הזה.
נו אולי תפרוץ מלחמה בסוף. איזה יופי.

מדהים לראות אותכם תמיד כל כך שמחים ומאושרים כשיש אלימות הרוגים פצועים.
אף פעם לא ישמעו ממכם ולא יראו אותכם כותבים יותר מחצי הודעה כשיש שקט.

נו לא נורא ביקשתם קיבלתם. רק כמה עובדות:
רוב השוטרים בישראל גוייסו לטמטום שלכם נגד מיליוני המחבלים בסירות דייג האלה ולפי גלי צהל רוב השוטרים בישראל נמצאים בנמל אשדוד לקבל את פני המילון...אופס את פני ה 3 ישראלים שיש על הסירות.
בגלי צהל אמרו שמקווים במשטרה שלא יהיו מהומות בצפון כי כל הכוחות נמצאים בדרום.

אבל מה זה משנה בכלל. כל עוד יש הרוגים דם פצועים מלחמות קרבות זה יופי.

שלא תבינו לא נכון מצידי שראאד סלאח יישב בכלא כל החיים שלו. אבל לראות את השמחה שלכם הרובוטית הזו כשאמרו שהוא נפצע...לפני שתאם מחלקים פה סוכריתו לכולם אולי תחשבו מטר קדימה ? אולי תחשוב קצת מה עלול לקרוא בצפון הארץ ובעוד מקומות ?
ישן 31-05-2010, 08:21
  משתמש זכר Swinger7714 Swinger7714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לוחמי צה"ל פשטו על ספינות המשט: "20 הרוגים ועשרות פצועים, בהם מספר לוחמי צה"ל""

אני לא יודע עד כמה הדיווחים האלה מדוייקים, כי בסך הכל התקשורת חוגגת כמו תמיד, אבל אם זה נכון, אז עצוב מאוד שדבר כזה קורה. כי בסופו של דבר נתנו להם בדיוק את מה שהם חיפשו:הצגה על חיילי צה"ל הרצחניים, צבא הכיבוש הברוטלי והאיום, תוקף פעילי שלום מסכנים שבסך הכל רצו להעביר עזרה לפלסטינים שכבר שנים תחת מצור. חבל שלא הצליחו לפתור את זה בלי שפיכות דמים. ברור לי שזה מאוד מסובך כשמדובר בכאלה פרובוקטורים שמחפשים לחרחר אלימות בכל אמצעי שישנו. מקווה שאין אבדות בקרב כוחותינו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

בין אם אתה חושב שאתה יכול או לא יכול, בכל מקרה אתה צודק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

ישן 31-05-2010, 12:20
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי luben_gulu שמתחילה ב "הכתובת הופיעה יחד עם המשט הראשון."

מפקדינו עושים מה שצריך לעשות בצורה הטובה ביותר. הם אלה שמכירים את פרטי המקרה יותר טוב מכולנו, ולכן אין לאף אחד זכות לפקפק על מעשיהם, מבלי שגם הוא יידע את מה שהם יודעים.

הגינויים שאנחנו מקבלים זה מארגונים אנטי ישראליים וממדינות ערביות מסוימות, אין סיבה לדאוג מזה, הם תמיד ימשיכו לגנות אותנו ולהגיד שאנחנו פושעים, כיוון שהם פשוט רוצים להשמיד את המדינה ואת כולנו. עם מטרה כזאת, אין סיבה להתפלא שאנשים שמקבלים הטפה להשמיד את ישראל יתנהגו בצורה כזאת וישקרו לכל העולם, וינסו לנפח סיפורים והמצאות.
מה שחשוב זה שמדינות מערביות יידעו את האמת, ולא יילכו שולל אחרי השקרים של האנטי-ישראלים. זה מצריך הסברה מצד המדינה שלנו, שתראה את המצב האמיתי בשטח, שתסביר לכולם מהיסוד מהו המצב האמיתי במדינה ובעזה. אני חושב שההסברה לא מספיקה.
ישן 31-05-2010, 17:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
עכשיו הזמן לא לאבד את הראש

המבצע לא היה מוצלח בלשון המעטה, אבל התנהלות ישראל תיקבע אם זה יתגלגל למפלה קלוסאלית או יסתיים דווקא בחיזוק ההרתעה הישראלית.
אם ישראל תתחיל בגלל המבצע בהתנצלויות וויתורים למיניהם, קצרה הדרך למשטים נוספים, מתוך הנחה מוצדקת שישראל תחשוש מלעצור אותם בכח. אם ישראל תפגין כעת בליבול וחולשה, כל עניין המצור (המאוד חלקי) יגיע לסיום מיידי, חמאס ייזכה ללגיטמיציה שהוא שואף לה והתוצאות מבחינת ישראל יהיו חמורות מאוד. המשמעות גם תהיה כירסום נוסף ביכולת ישראל להפעיל כח להגן על עצמה בעתיד, בעיקר במצבים שמערבים "אזרחים". בסופו של דבר, ובאופן פרדוקסלי, זה עשוי להוביל לשפיכות דם אזרחים (של הצד השני) בשיעור גבוה בהרבה בעתיד. אני בטוח שלא היינו רואים התפרעות כזאת על האוניה אלמלא האמונה שישראל לא תעז להפעיל כח קטלני.
אם מצד שני ישראל תעמוד על שלה ואף תבהיר שתינהג באותה צורה בדיוק בעתיד וגם תעמיד לדין את מי שהיה מעורב באלימות נגד חייליה, ובייחוד אלו שהם אזרחים ישראלים, הנזק יהיה חולף.
ישן 01-06-2010, 05:50
  nvigdora nvigdora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.08
האם פעלנו על פי החוק הבין-לאומי?

באתר של פוקס היה כתוב שההשתלטות לספינה בוצעה
בהתאם לחוק הבין-לאומי. מישהו יכול להביא סימוכין מהחוק או לאשר את הטענה?
FOXNews
המחשבה הראשונה שעולה לי לראש אם הטענה הנ"ל נכונה היא שהחלטנו לבצע את ההשתלטות על פי החוק הבין-לאומי על חשבון חיי חיילנו. כלומר רצינו להראות לעולם שאנחנו מבצעים הכל בהתאם להוראות ואילו אנשי המשט עדיין בחרו לפעול באלימות. חיילנו שימשו ככלי משחק לצורך הצגת המשוואה הזאת. ניסינו ליצור מצב של מיקרו קוסמוס לעימות הכללי פה. לא מבין למה לא פעלנו באמצעים טכנולוגיים מתקדמים להוצאת הספינות מפעולה בלי נפגעים....

נערך לאחרונה ע"י nvigdora בתאריך 01-06-2010 בשעה 05:52.
ישן 01-06-2010, 06:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 130 שנכתבה על ידי nvigdora שמתחילה ב "האם פעלנו על פי החוק הבין-לאומי?"

San Remo Manual on International Law Applicable to Armed Conflicts at Sea, 12 June 1994

SECTION II : METHODS OF WARFARE

Blockade

93. A blockade shall be declared and notified to all belligerents and neutral States.

94. The declaration shall specify the commencement, duration, location, and extent of the blockade and the period within which vessels of neutral States may leave the blockaded coastline.

95. A blockade must be effective. The question whether a blockade is effective is a question of fact.

96. The force maintaining the blockade may be stationed at a distance determined by military requirements.

97. A blockade may be enforced and maintained by a combination of legitimate methods and means of warfare provided this combination does not result in acts inconsistent with the rules set out in this document.

98. Merchant vessels believed on reasonable grounds to be breaching a blockade may be captured. Merchant vessels which, after prior warning, clearly resist capture may be attacked.

and

SECTION VI : CAPTURE OF NEUTRAL MERCHANT VESSELS AND GOODS

146. Neutral merchant vessels are subject to capture outside neutral waters if they are engaged in any of the activities referred to in paragraph 67 or if it is determined as a result of visit and search or by other means, that they:

(a) are carrying contraband;
(b ) are on a voyage especially undertaken with a view to the transport of individual passengers who are embodied in the armed forces of the enemy;
(c ) are operating directly under enemy control, orders, charter, employment or direction;
(d) present irregular or fraudulent documents, lack necessary documents, or destroy, deface or conceal documents;
(e) are violating regulations established by a belligerent within the immediate area of naval operations; or
(f) are breaching or attempting to breach a blockade.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 01-06-2010 בשעה 06:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:17

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר