לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2010, 21:44
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
גיא בכור חוזה את ההסלמה עם תורכיה - מאמר מעניין על תורכיה והאיסלם

האם ארדואן והמיפלגה האסלאמית שלו יפסידו את השלטון בתורכיה? עשר שיטות כיצד
השתלטה תנועה הקרובה ל"אחים המוסלמים" על תורכיה החילונית. המאמר הזה מחבר את עשר
השיטות לתמונה ברורה אחת. למרבית צערו של ארדואן, זה כבר מתחיל להיות ברור גם
לתורכים, המתפקחים מאשליות ומהונאה. ובכן, האם הגיע הזמן לנגן את הימנון ההתקפה
הסודי? או שעדיף לא לנגן אותו עוד לעולם. ומי ינגן אותו? המאמר הזה פתוח לכל.

מאת ד"ר גיא בכור

דרמה בתורכיה: הסקרים האחרונים המגיעים מתורכיה אכזריים למפלגה האסלאמית של טייפ ארדואן
וידידו הנשיא עבדאללה גול: לראשונה מאז עלו לשלטון, הם המפלגה השנייה בפופולאריות, לאחר
המפלגה הראשית של תורכיה, כיום באופוזיציה, המפלגה החילונית הראשית, שייסד אתתאורכ בעצמו,
"מפלגת העם הרפובליקנית". זו התחדשה במנהיג טרי מהחודש, לאחר סקנדל מיני של מנהיגה הישיש
הקודם, דניז בייקל, שכיכב, אבוי, בקלטת סקס.

לפני ימים אחדים פגשתי עיתונאי תורכי, שלחש לאוזני: "מכֶמאל עד לכֶמאל", והדבר היה ברור. הוא
התכוון מכמאל אתאתורכ לכמאל קיליצ'דראולו (בן 62), זה שמו של המנהיג החדש. התוצאות מהשבוע:
32.5% למפלגה החילונית, 1.5% פחות למפלגה של ארדואן, ו- 18.5% ל"זאבים האפורים"
("בוזקורט"), המפלגה הימנית, האנטי-כורדית, בראשות דוולט בהצ'לי. המפלגה הזו שונאת שנאה
קשה את ארדואן ואת המפלגה שלו.
הם מתנגדים בחריפות לרפורמות שלו, ורואים בו אסון.
קואליציה של שתי המפלגות האלה, שהתרסקו בבחירות האחרונות, תעניק להם ניצחון, וחזרה למורשת
החילונית של תורכיה. זה עוד לפנינו.

http://www.gplanet.co.il/prodetails...asp?pro_id=1166

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2010, 14:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני בהחלט מסכים שגיא בכור (ד"ר) נוטה להסחף לכוון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אני לא נורא מחזיק מבכור..."

של "וישפול ט'ינקינג" (כמו גם מין מחשבות של איש הרנסנס, או התקופה הרומנטית, בעוד שאנחנו כבר מזמן אחרי תקופות אלה) אבל אני מקווה שברור לך שזו תמונת ראי (ההסחפות והשימוש המניפולטיבי בחלקי עובדות) של הדגם הקבוע של הכתיבה אצל כותבי טורים פוליטיים בישראל! ואני לא אומר את זה כי זו הזדמנות טובה לקנטר את ה"פרשנים" המזוהים עם השמאל, אלא כי אישית, ועקבתי אחרי בכור עד ללפני כמה חודשים מאז החל לכתוב במדיה האלקטרונית על בסיס קבוע, ברור לי שאין מקרה בכך שהוא תמונת ראי של סוג הכתיבה הנפוץ פה משה 20 שנה - "הם היסטריים על סף איבוד שליטה לכוון העולם של הטראגדיה היוונית, אני אהיה אופטימי על סף הגלישה לעולם הפנטסיה האופראית".

ישן 01-06-2010, 17:53
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
גיא בכור מקווה להתנבא לרעת ארדואן
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני בהחלט מסכים שגיא בכור (ד"ר) נוטה להסחף לכוון"

אבל אני חושב שארדואן יאמץ את המודל האיראני במקרה של תבוסה בבחירות.
המודל הוכיח את עצמו כי ניתן לזייף תוצאות כאשר רוצים להגיע לתוצאה המקווה ועל כן עוד מוקדם לנבא מי יעלה לשלטון.
הבעייה של תורכיה היא הצבא שראשיו נמנו בדרך כלל עם הזרם החילוני והם היו הגורם שהשפיע על הכיוון הלאומי והלאומני של תורכיה. לצבא הסתננו גורמים דתיים קיצוניים, מונעים גם על ידי התסכול הגובר מהיחס של אירופה לתורכיה שסגרה את שעריה גם בשל החשש הפונדמנטליסטי.
זאת הסיבה שהצבא שהיה אמור לשמור על מורשת אתאתורכ, מנוטרל לחלוטין ומתקשה לבצע שינויים דרסטיים. זאת גם הסיבה שארדואן, שועל לא קטן, יודע בדיוק באיזה צד מרוחה הפרוסה.

צריך נס גדול לראות שינוי בתורכיה שהפכה למי שמכיר אותה, למדינה מוסלמית בה ישנם אזורים שאשה חילונים צפויה לעונש מוות.
גם אם ישתנה השלטון - צפוי שם מרחץ דמים ואפילו מלחמת אזרחים שתוביל את תורכיה למחתרת אסלאמית קיצונית.

אני מאד פסימי ביחס לעולם שמתחיל להצבע בצבע שחור כי לא ראה מזמן את הכתובת על הקיר.
רואים זאת גם בנסיונות לרקוד לפי החליל האסלאמי בנסיונות לפייס אותו ולהתחנף בהצבעות אנטי דמוקרטיות בכל נושא (ואנחנו בתוכו)
ישן 01-06-2010, 16:49
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
לא ברור מה מעצבן יותר - הגרפיקה של האתר או הכתיבה של בכור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "גיא בכור חוזה את ההסלמה עם תורכיה - מאמר מעניין על תורכיה והאיסלם"

על כל פנים, נדמה לי שהנחת היסוד של בכור שגויה. העם התורכי נראה לי מעוניין באיסלאמיזציה ולא מתקומם נגדה. החברה התורכית כמו רוב החברות האיסלאמיות עוברת תהליך של הקצנה. ארדואן מסמל את החזרה לאיסלאם, ובה בעת מספק כלכלה מוצלחת - שילוב מנצח. את האיליטות הישנות (צבא ובית משפט) הוא ממוטט באופן הדרגתי, ותורכיה תהפוך לדגם משופר של איראן, בלי האייטולות. הקמפיין שלו נגד ישראל בשנה האחרונה הוא לא רק נסיון לסחוף את העם, אלא גם נסיון להחליש עוד את הצבא התורכי.

בקיצור - האחים המוסלמים לא השתלטו על תורכיה בדרכי הונאה, אלא הוזמנו להכנס בדלת הראשית, וגם אם לא כל התורכים מאושרים מזה, הרב כנראה מרוצים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר