לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2010, 19:58
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
האם אתם משתמשים ביכולת הכתיבה שלכם בחיי היום יום?

זה נשמע קצת מוזר אבל זה לא רק אני :O

באימייל, בדיבור, בווכיוח או בכול צורה אחרת, האם אתם נעזרים ביכולת הכתיבה שלכם? שימוש והסבר של מטאפורות, רטוריקה (משהו שאני תמיד משתמש בו כדי להשיג מה שאני רוצה) וכו'...

אני למשל: בהרבה מהאיימילים שאני כותב (במיוחד להשגת מטרה) אני משתמש ברוטוריקה אחרי שאני מגיש לקורא את המצב הקיים (תוך כדי הסבר על מה שעשיתי למענו) ורמיזה על מה אני רוצה, ולסיום משפט ריטורי וערב\ יום טוב.

בדיבור זה (פחות) אפשרי אבל גם כן משתמש בזה מפעם לפעם, ואני תמיד מנצח בוויכוחים, על ידי כך שאני דוחף ל"יריב" הרבה מידע בפעם אחת(על הנושא)בהתנסחות גבוהה , מבלבל אותו, ואזאומר תשמע:.... ודוחף לא את האמת לפרצוף.

ואתם?

...מחזיק אצבעות שאני לא המזור היחיד : D...
חזרה לפורום
ישן 01-06-2010, 20:41
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "האם אתם משתמשים ביכולת הכתיבה שלכם בחיי היום יום?"

כן, כל הזמן. אני נוהג להשחיל במיילים בעבודה וגם בעת כתיבת עבודות ביטויים, פתגמים, מטאפורות, או סתם עברית גבוהה וארכאית. בן הזוג הקבוע שלי לעבודות מתחרפן מזה, וכל עבודה יש לנו ריב האם להשאיר את המילים הללו או לאו. אני מנצח כמובן.

זה עושה לי טוב, לכתוב כך, ולפחות בעבודה מעריכים את זה. אחרי מייל ובו הצעת ייעול כלשהי שכתבתי למנהל שלי שהעביר זאת לצמרת, זומנתי לפגישה עם הנהלת החברה. השאלה הראשונה שלהם- "אתה נוהג לכתוב? כי ההתנסחות שלך מרשימה".

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר