לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2010, 21:38
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ניצן פישר,גל"צ,מחכה "בקוצר רוח" לציוד ההומניטרי שתביא איתה הספינה הבאה, רובו מלט...

מדהים..

מתי משלוח של מלט מהווה סיוע הומניטרי? עוד מעט יספרו לנו על הרעבים בעזה שחייהם הקשים גרמו להם לרדת לפת מלט. נכון שקשה לבנות בונקרים בלי מלט איכותי, יש אף לא מעט עדויות שמתעדות מוות של "פעילים" ו"חמושים" שמתו מחוסר מלט בביצורים בהם התגוננו מפני צה"ל, אבל לכנות זאת "סיוע הומניטרי"? וזה עוד החלק הטוב בקטע הקצרצר המובא כאן. אם רינו צרור נאלץ לתקן את ניצן פישר המחכה לאנית ה"רייצ'ל קורי" ב"קוצר רוח", אנה אנו באים? מתי יפסק כבר הכינוי האווילי "פעילי שלום" לתומכי טרור מובהקים? בעולם מתוקן, תומכי טרור לא צריכים לנסות לרצוח כדי שהכינוי פעילי שלום ישלל מהם, אבל בגלי צה"ל גם לאחר שהמשט לעזה הוכיח שפניו למלחמה הוא מכונה משט של פעילי שלום. מצד שני, התחנה שבה דוברי חמאס מרגישים יותר בנוח מסא"ל במילואים, ששדר בכיר בה כופר במחוייבות שלה לצה"ל, מכונה גלי צה"ל, אז לך תדע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2010, 21:49
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ניצן פישר,גל"צ,מחכה "בקוצר רוח" לציוד ההומניטרי שתביא איתה הספינה הבאה, רובו מלט..."

אולי זאת חלק מהבעיה שלנו בהתמודדות איתם.
רובם הגדול לא טרוריסטים ולא ישנה כמה פעמים נקרא להם מחבלים, הם לא.
המעשים שהם עושים בהחלט מסייעים לשלטון הטרור בעזה, אבל אם תדבר איתם תגלה שהם מתנגדים לפיגועים או לפעולות שהם טרור בהגדרה. (פגיעה באזרחים).
הם בהחלט אויבים של מדינת ישראל, אבל זה לא הופך אותם למחבלים.0
וכאן הבעיה, ברגע שמדינת ישראל מקבל את ההגדרה שלך ושמה את אנשי המשט באותה משבצת כמוחמד דף וחבר מריעיו, היא הופכת את דף לאישיות יותר לגיטימית.

צריך להחליף תקליט בהתמודדות איתם, אי אפשר להתמודד עם מאבק לא אלים באותם כלים בהם נאבקים בירי רקטות.
ישן 04-06-2010, 06:36
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הם בהחלט חיליו של הטרור ושל האויב העושים במלאכת התעמולה שלו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אולי זאת חלק מהבעיה שלנו..."

אני מניח שלשנינו ברור כי לא ניתן יהיה למצוא 'פעילויות שלום' רבות ברקורד של נוסעי המרמרה.

אני מניח שלשנינו ברור שהמרמרה לא נועדה לצרכים הומניטרים ושכל שעל סיפונה יכול להיות מועבר ליישות החמאסניקית דרך נמלי אל עריש ואשדוד.

אני מניח כי אינך חושד בארדואן כי עלבונותיו ודיבוריו נובעים מהלב כי אם משיקול פוליטי קר כלשהו וככל שסגנונו דומה לסגנון אחמדיניג'אד [במגבלות סד הדמוקרטיה וחילוניות החוקה התורכיים] כך גם כיוונו הפוליטי

אסור לאמץ את הטרמינולוגיה של האויב. אינך צריך לשחק במשחק שהוא בחר. יתכן שמצבך אתה שונה מאחר ואתה עומד ישירות מול מוסלמים ובעיקר תורכים אך עיקר הקרב ההסברתי הינו כנגד מדינות העולם החופשי שאינם טורקיה.
ישן 04-06-2010, 10:36
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אנו מדברים על דרך ההצגה הנכונה בויכוח
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מסכים לגמרי לגבי שלושת..."

אם הייתי חושב כי מדובר ב600 מחבלים חמושים ששוחררו מבלי לנצל זאת למען גלעד שליט הייתי הרבה יותר רועש בהודעותי.

לדעתי כאשר אני מנסה לשכנע מישהו בעניין כה טעון וכאשר תעמולת הנגד אינה מהססת להביא עדויות קורעות לב אודות דיר יאסין פורטה שבוצע ע,י הציונים באוניה - שימוש בשפה מינורית רק ישמע כהתנצלות ויזיק.

זה כמו להתווכח עם נציגי חיזבאללה אך לקבל מקדמית את היות נאסרראלה מנהיג פוליטי ולא את היותו טרוריסט רק מאחר ולא רצח במו ידיו. חברים לאידאולוגית ארגון טרור או שותפי דרך המנסים לחבל במסכלי הטרור אלה הגדרות ארוכות מדי לויכוח ואיש לא יאזין להם בזמן שברקע תולשת הערביה הדרמטית הקבועה שיער ומספרת איך החיל היהודי רצח אותה ואנס אותה והשליך את גופתה לים אחרי שוידא שיש שם כרישים ואז בא משמר החופים ועצר אותה על שחיה בדגל אדום ושוב אנס אותה ורצח אותה וכו'.

לכן בקפ"ק צריך לומר 'תומכים', 'סייענים' ובויכוח - 'טרוריסטים'.

האמת היא שאיני מקנא בך ואשמח אם תשוב במהרה ארצה ותמשיך ללמוד במגרש הביתי שלך ולסבול מעוכרי ישראל שגרתיים יותר ובמינון נמוך יותר.
ישן 04-06-2010, 15:31
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
וזאת בדיוק הסיבה שהצגתי את מוצא פיה לקהל הרחב..
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני רק אומר"

יש כל מיני דרכים אפשריות לאייש את גל"צ כשם שיש כל מיני סוגים של ילדות וילדים (נערים ונערות עדיף, בכל זאת) בני 19. מרבית הנערים והנערות בשלב הזה של חייהם או אפילו בשלבים מאוחרים יותר, כוחם לא יצלח בעשייה רדיופונית.בכל זאת, הדעת נותנת שאפילו בישראל ואפילו בתל אביב הבועתית וההדוניסטית, ימצאו כמה בני תשחורת שיודעים את ההבדל בין מחבלים לפעילי שלום ומבינים שמלט אינו "סיוע הומניטרי" ואפילו בטעות לא ידיגו את שני הדברים בשידור חי.

אותם 2%-3% אחוזים, הם שצריכים לשרת בגל"צ ולא הנערה ניצן שפירא. בכל זאת מישהו גייס את שפירא לתחנה ונתן לה מיקרופון על מנת שתקשקש את דעותיה המוטרפות לדעת. אני מקווה שאותו מישהו עשה זאת ממניעים פוליטיים (כמקובל בגל"צ) שאם לא כן נותרנו רק עם הסבר הטמטום (כמו במקרה של ענת קם) או החרמנות הבלתי נשלטת (מה שגרם למינויין של כמה וכמה פקידות לשכה שלא ידעו איך להגיש קפה אבל שיפרו את מצב רוחו של המפקד בדרכים אחרות)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:36

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר