לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2010, 09:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הזבל האנושי הוא מי ששם אותו בכותרת של אתר החדשות הנקרא בישראל, לא הוא
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "ובנתיים, הזבל האנושי הנקרא..."

הרדיקל תמיד מקצין ככל שהתקשורת הממוסדת "נותנת" לן לחדור יותר עמוק. סוטים, רדיקלים ואנשים אלימים באופן פתולוגי יש בכל חברה, תמיד, אבל הפיכתם לכוכבי ריאליטי היא שנותנת דחיפה מאוד חזקה לתופעה הזאת, ע"י מתן לגיטימציה ופתחון פה. זו הסיבה שהעיתונאים הישראלים, יותר אולי מהרבה שונאים אחרים שלנו שאנו מקללים השכם והערב, הם בעצם אחראיים עיקריים ללא מעט מהבלאגן שמתרחש פה. אישית, וביצעתי זאת, אני לא אלחץ יד לעיתונאי ישראלי, לפחות לא בלי שהוא דמות שאני מכיר ושייך למעטים שראויים לכבוד. העיתונות הישראלית משולה לסרסורי זונות: הם מספקים את התמורה המזוהמת ביותר, גם אם נצרכת אצל רבים כאשר יצרייהם החיתיים צפים על פני השטח: מסתובבים כמו טווסים, ותמיד מוכנים לירות ש"אנחנו מספקים מה שהקליינט רוצה, הבנות מקבלות טיפול טוב, יש לנו גם קליינטים פוליטיקאים". מה שכן לסרסורים אין שום גילדה מאפיוזית שמגינה עליהם בזכות כללי חסינות ארכאיים.

בכל מקרה: מעניין שבכל פעם שנתקלים באמריקאי ממוצא אירי (לא חשוב מאיזו דעה פוליטית) הוא איכשהו תמיד נשמע full of shit. אולי זה מקרי, אבל זו נראית לי תופעה לא אקראית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר