לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2010, 11:34
  ^ThiZz ^ThiZz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
שאלה|מכינה קדם צבאית ומיונים לצבא

שלום, אני עושה מכינה קדם צבאית ולפי נסיון של אנשים אחרים וחיפושים שלי ראיתי שאני זכאי לקבל מחדש את כל התהליכי מיון. בין היתר: צוות אוויר, יום סיירות ותהליכי מיון מודיעינים. התקשרתי היום למוקד סיירות וללשכת גיוס ושניהם אמרו לי שאני לא זכאי לקבל שוב אלא רק בשליחת פקס ובו אני מסביר למה מגיע לי וגם אז הסיכויים שאקבל מיון חוזר קלושים מאוד..
רציתי לדעת האם אתם מכירים אנשים אחרים שעשו מכינה וקיבלו את אותם תהליכי מיון שוב? האם זה באמת מגיע לי שוב או שאני צריך לשלוח את הפקסים?
אני לא מבין למה למנוע ממני לקבל שוב את המיונים? הרי אני מתגייס ורוצה לתרום ביחידות מובחרות והם מבחינתם לא מאפשרים לי ומורידים לי מוטיבציה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2010, 18:51
  ^ThiZz ^ThiZz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "איני מבין - עשית כבר את המיונים פעם אחת ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
לא מוינת ונקבעה לך יחידה? מה הסטטוס שלך?

אתה כותב: "ולפי נסיון של אנשים אחרים וחיפושים שלי ראיתי שאני זכאי לקבל מחדש..."
מהיכן הניסיון הזה? יש לך מקורות?

ועוד משהו - אמרו לך לשלוח פאקס עם הסברים, אז מה הבעיה? אתה רוצה לקבל את המיונים (בהנחה שזה אמנם "מגיע" לך) ללא כל פניה? כאילו - שהם "יחפשו" אחריך?

היו לי כבר את המיונים ביא' ויב'.
הניסיון הזה הוא מאנשים שעשו מכינה וקיבלו שוב יום סיירות ומיונים כאלו ואחרים.
לפי מה שהבנתי זה שברגע שאני רשום אצליהם כאחד שמיועד לשנת מכינה אז הם אוטומטית שולחים אליך את כל המיונים אז כן אני ציפיתי שהם יחפשו אחריי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idf101
נשמע שהבחור ביצע את אותם מיונים אבל לא עבר (אם כן, למה לו לשאול על צ'אנס נוסף?).
לגביי השיבוץ, אם השירות שלו נדחה ואין לו מסלול מסויים אז השיבוץ נעשה לפי המנילה (והוא נשלח לחייל רק כחודש-חודשיים, מקסימום שלושה לפני הגיוס).

בכל מקרה, אני גם שמעתי שיש אפשרות לעשות עוד יום סיירות אם אתה הולך למכינה. לגביי צוות-אוויר, אני לא יודע, גם נראה לי פחות הגיוני- ליום סיירות יש לך אפשרות במשך שנה לשפר את הכושר ולנסות שוב, לעומת זאת מיוני צ"א זה אחרת.

אני לא מקבל מנילה מחדש?..
ישן 09-06-2010, 09:24
  מיכאליכ מיכאליכ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
מנסיוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ^ThiZz שמתחילה ב "שאלה|מכינה קדם צבאית ומיונים לצבא"

כמי שעשה מכינה, הפניה אליך תלויה כנראה בשלבים שעברת עד כה.
אני עשיתי יום סיירות ביב' ואת הגיבוש רק בשנת המכינה.
לא עברתי את הגיבוש והייתי צריך לעבוד קשה (לנדנד להם) עד שקיבלתי יום סיירות חוזר (וקיבלתי).
שמעתי גם על כאלה שקיבלו בקלות ועל כאלה שנידנדו ולא קיבלו בכלל.
נראה שיותר קל לקבל יום סיירות אם לא עברת אותו מאשר אם עברת אותו, ניגשת לגיבוש ולא עברת.
בכל תשובה מהצבא תראה את המשפט "לפי צרכי הצבא" (וזה מקובל עלי, כי הרי אנחנו מתגייסים בגלל צרכי הצבא) וכמו שלמדתי - אין חוקים ברורים בשום נושא וזה משתנה בכל יום וגם, לפעמים, תלוי מי מטפל בך (על מי אתה נופל).

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר