לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2010, 08:18
  tinki14  
אורח

מלנכוליה מטומטמת

ככה קמתי בבוקר:

"אנשים זוכים, ואנשים מפסידים. וחבר שאהבתי, נעלם מחיי. עכשיו יש לי אותך, ולך- אותי. בכל נגיעה, שיעמום. וכל ראייה, מכאיבה לי. לא יודעת מה עליי לעשות- ומה עליי לחפש- כי הכל כל כך חשוב ולא חשוב. כעבור שעה, התפתיתי. נפלו עליי השמיים. לא יודעת מה עליי לעשות, ומה עליי לחפש, כי הכל כל כך חשוב ולא חשוב. זו הייתה, חמימות חולפת".

בא לי כבר כל כך לבכות.לצעוק עליך.לבדוק שבכלל אכפת לך..אז אם אכפת לך למה אני פה לבד?ולמה הדמעות שעומדות בעיניים,ממאנות לצאת החוצה?והכל כל כך תקוע לי ורע,וזין על הבגרות בספרות,למי כבר אכפת? יום אחד,שלושה,שבועיי, לבד בבית, כל היום.ואני עצובה נורא,והכאב הזה בבטן כל הזמן-רגשות עצורים שרק מחכים לצאת החוצה,ואסור,אסור כי זה חולשה,אסור כי גם אין איך-אני לא יודעת יותר לכתוב שירים.ואם זה בלי מלודיה אז זה לא אמיתי אז למה בכלל להתאמץ?ולא אכפת לך.ואני הולכת לישון,ככה כל יום בשעות הבוקר,במרתף,כי הזריחה מכאיבה לי בעיניים,אני כבר לא רוצה לראות אותה יותר...ואני יושנת כל היום, ומתעוררת לכל הלילה.אני כבר לא אני.נשמה בתוך גופה מתה.זה כל מה שנשאר.ועלבון גדול,ותחושת הדחקה, וכל הלילה מתנגנת לי בראש השאלה למה....ואיזה שיחרור זה עכשיו לכתוב אחרי כל כך הרבה זמן לא.למה בעצם אני בוכה?ממי נפגעתי?איך זה בדיוןק קרה שנפצעתי כל כך עמוק, והשריטה הזאת לא משחררת?
זהו.
הכל מלנכוליה מטומטמת.
חזרה לפורום
ישן 12-06-2010, 03:16
  tinki14  
אורח

בנים לעולם לא מתבגרים..=/
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "מלנכוליה מטומטמת"

אוקיי טוב אז זה מוזר שאני מגיבה לעצמי..אבל המקום הזה פשוט משמש לי תחליף ליומן..
חחחח אז סבבה..חחההוא שכתבתי את זה עליו,הקדשתי לו בפייסבוק את השיר "פאק יו" של לילי אלן(המופרעת החמודה הזאתDDD וגם כתבתי באנגלית כל מה שרציתי להגיד לו....והוא סוג של עשה ללי דווקא@@@!!!חחח-בדרך כלל הוא לא מגיב לי בכלל..אבל הפעם הוא עשה לי לייק(חח מושפעת פייסבוק!!XDD)וגםם הגיב..חח הוא כתב:"לייק אכושפוזדץ" (חח מה???בנאדם שרוטט נשבעת לכם....)
אני ממש לא יודעת מה לעשות..כי זה פשוט ברוררר שהוא הבין שכיוונתי אליו את השיר(ניראה לי-זאת אומרת, אם הוא קרא את ההקדשה,כי כמובן שלא כתבתי שם,מה אני?טיפשה?)כי היה שם את כל הדברים שהוא יודע..
זה כאילו הוא בוחן אות עכשיו..אוךך!!ילדים בגיל שלי כל כך מעצבנים!!! חשבתי על האפשרות להיות כמו חברה שלי ולצאת עם בנים בני 19 20(אני בת 18)אבל הם יהיו פשוט אותו דבר,מינוס החצ'קונים..XDD
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר