לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2010, 09:49
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
תוכנת אנטי ספאם ל-outlook express

אני מקבל ביום מספר הודעות ספאם להאוטלוק שלי
כל ההודעות הם על הנחות לויאגרה וכ"ו

כשהשתמשתי ב-kaspersky זה חסם את כולם ומחק אותם בצורה מצויינת
אבל אני כבר לא משתמש בשום אנטי וירוס (ההגנה הטובה ביותר היא שיקול דעת )

יש הצעות לאנטי ספאם ?
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2010, 10:04
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "קודם כל, ההגנה הטובה ביותר..."

עד היום לא הודבקתי ע"י שום וירוס !!!
ותמיד היה לי אנטי וירוס

אז החכמתי והסרתי אותו כי אין לי צורך בו

בנוגע לתוכנה שהבאת, הורדתי אותה ואני מקווה לתוצאות חיוביות
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 10-06-2010, 19:12
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "לא עזבנו את הנושא של תוכנות..."

דוגמה שקרתה על המחשב שלי; לפני כמה שנים היה נפוץ איזה וירוס מסנג'ר ששולח הודעות מאנשי קשר ברשימה לכאורה. יום אחד מישהו שישב על המחשב שלי מקבל הודעה מאחד מאנשי הקשר שלו משהו כמו "כנס, תראה איזה תמונה הבאתי" עם לינק. כיוון שזה מישהו מוכר שלא חשוד כמזיק (ולקובץ הייתה סיומת JPG, יענו הגיוני) הוא נכנס ללינק. האנטיוירוס קפץ וחסם את הקובץ כמובן, אך הנ"ל לא התיאש. הורה לאנטי להתעלם, ונסה שוב. הקספרסקי גם הוא לא התייאש, וחסם שוב. וכך הייתה מלחמה של מספר דקות, עד שהוירוס התיישב לו היטב... מזל שלא השתמש במMSN מסנג'ר, ולכן הוירוס לא הצליח לבצע את זממו ולהפיץ עצמו לכל הרשימה.

ישן 11-06-2010, 10:19
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אתה רק שוכח להזכיר פרט חשוב מהמקרה העצוב הזה...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "דוגמה שקרתה על המחשב שלי;..."

ציטוט:
דוגמה שקרתה על המחשב שלי; לפני כמה שנים היה נפוץ איזה וירוס מסנג'ר ששולח הודעות מאנשי קשר ברשימה לכאורה. יום אחד מישהו שישב על המחשב שלי מקבל הודעה מאחד מאנשי הקשר שלו משהו כמו "כנס, תראה איזה תמונה הבאתי" עם לינק. כיוון שזה מישהו מוכר שלא חשוד כמזיק (ולקובץ הייתה סיומת JPG, יענו הגיוני) הוא נכנס ללינק. האנטיוירוס קפץ וחסם את הקובץ כמובן, אך הנ"ל לא התיאש. הורה לאנטי להתעלם, ונסה שוב. הקספרסקי גם הוא לא התייאש, וחסם שוב. וכך הייתה מלחמה של מספר דקות, עד שהוירוס התיישב לו היטב... מזל שלא השתמש במMSN מסנג'ר, ולכן הוירוס לא הצליח לבצע את זממו ולהפיץ עצמו לכל הרשימה.

המישהו הזה השתמש באינטרנט אקספלורר... חטא גדול מאוד לכשעצמו...
ישן 11-06-2010, 12:04
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "קצת קשה(אפילו מאוד קשה), להמנע מכניסה לאתרי פורנו..."

לא אמרתי שאי אפשר להימנע משימוש באנטיווירוס, לכן אני לא יודע למה אתה משייך לי את הטענה הזו (זה מה שמשתמע מדבריך). לא יודע עד כמה קשה לך להימנע מכניסה לאתרי פורנו, אבל לא הם הבעיה. הבעיה היא האתרים שמפרסמים את עצמם כאתרי פורנו. יש מספיק אתרי פורנוגרפיה לגיטמיים שלא יעשו למחשב שלך כלום. השאלה אם אתה שקול בהחלטות שלך, או אתה בן 13 חרמן שמוכן ללחוץ ולאשר הכל כדי לראות אישה עירומה (או בת 13 חרמנים שמוכנה ללחוץ ולאשר הכל כדי לראות אישה עירומה וכל האפשרויות האחרות). בכל מקרה, אנטיוירוס הוא משהו שאם אתה נזהר אפשר להימנע ממנו. אבל אם מישהו היה שואל אותי אם כדאי לו להריץ אנטיוירוס, עצם השאלה הייתה מסמנת לי שזהו אדם שכדאי להמליץ לו להריץ אחד.

ישן 11-06-2010, 14:31
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לא אתה אמרת, משהו זיו טען..."

אפשר להמנע מהכל. אפשר גם לא להתחבר לאינטרנט, לסתום את כניסות הUSB עם אפוקסי, ולהשתמש במגשי הCD כמחזיק כוסות. לא זו בלבד שזה לא יעזור - כי תמיד ימצא האחד שיעקוף הכל, ע"ע ענת קם - אבל זו לא דרך שימוש ממוצעת במחשב.

אתן דוגמא נוספת: אני לצורך עבודתי משוטט רבות באתרים סיניים, יפניים ורוסיים. אני עובד עם תוכנות תרגום, ומסתבך קשות. אין לי שום דרך לדעת בכניסה ראשונית לאתר אם הוא מפוקפק או לא. לפעמים יש אתרים שדורשים IE, ואני פותח אותו, כי אני חייב להכנס לאתר. לעיתים אני חייב להתקין תוכנות שמקורם לא ידוע, להתקין דרייברים להתקנים שונים ומשונים ולעשות דברים שאנשים מן היישוב לא עושים. אז כן, יש לי תוכנות הגנה, יש לי גיבוי לחומר חשוב, ואני מודע לעובדה שיתכן ובכל דקה אצטרך לפרמט.
נכון, זו לא דוגמא לאדם מן היישוב, אך אני חייב אנטיוירוס, ושום שיקול דעת לא יציל אותי מהדבקה.

ישן 11-06-2010, 14:51

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אפשר להמנע מהכל. אפשר גם לא..."

ציטוט:
אתן דוגמא נוספת: אני לצורך עבודתי משוטט רבות באתרים סיניים, יפניים ורוסיים. אני עובד עם תוכנות תרגום, ומסתבך קשות. אין לי שום דרך לדעת בכניסה ראשונית לאתר אם הוא מפוקפק או לא. לפעמים יש אתרים שדורשים IE, ואני פותח אותו, כי אני חייב להכנס לאתר. לעיתים אני חייב להתקין תוכנות שמקורם לא ידוע, להתקין דרייברים להתקנים שונים ומשונים ולעשות דברים שאנשים מן היישוב לא עושים. אז כן, יש לי תוכנות הגנה, יש לי גיבוי לחומר חשוב, ואני מודע לעובדה שיתכן ובכל דקה אצטרך לפרמט.
נכון, זו לא דוגמא לאדם מן היישוב, אך אני חייב אנטיוירוס, ושום שיקול דעת לא יציל אותי מהדבקה.

במקרים הללו גם אנטיוורוס לא תמיד יעזור לך... נכון?(ברבים מהמקרים לפחות).
בשביל זה אני משתמש במכונה וירטואלית.
אופ-טופיק לגבי אתרים סיניים\יפניים לא יודע, כי לא גולש בהם, אבל לגבי הרוסיים אני אישית לא נתקלתי בשנים האחרונות באתרים שעובדים רק עם אקספלורר, להפך נתקלתי בהרבה שלא עובדים עם אקספלורר 6\7.(ויש רבים כאלה).
ישן 11-06-2010, 17:03

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בד"כ עוזר. אגב, מקרה שקרה..."

תמיד אפשר לבדוק און ליין\להשתמש באנטוורוס פורטאבל(רק בשביל הבדיקות הללו). זה אגב מה שאני עושה כאשר אני צריך לבדוק איזה קובץ נקודתית..
וכמו שאמרו פה רק לפני יומיים

ציטוט:
לכל החברים בפורום, לא מומלץ להוריד קבצים שהועלו לשרת פרטי ע"י משתמש לא "מוכר" (נניח, פחות מעשר הודעות ו-90% מהם כבר נמחקו ע"י המנהלים בעבר). קבצים אלו עלולים להכיל (וכנראה יכילו) וירוסים. בכל מקרה, כדאי שתדעו שכל הורדה כזו היא בטח על אחריותכם האישית.

טיפ שלי, אם מצאה בעינכם התוכנה, חפשו אותה באתר אמין כגון Download.com ותורידו שם (גם וואלה ונענע הורדות יהיה מספיק אמין ברוב המקרים)

בהצלחה.
ישן 11-06-2010, 10:09

אני לא משתמש באנטווירוס כבר שנים(בחלק מהמחשבים)...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "המממ, מוכר לי המשפט הזה......"

טרם הרגשתי מחסור באחד מהם, אני מאוד מרוצה, לא נגזלים משאבי מערכת מיותרים, אין באגים שונים ומוזרים, אין הצקות מיותרות, בקיצור החיים דבש... ואם במקרה יקרה ואדבק בווירוס, הרי הרבה יותר פשוט במקרה כזה לחזור לגיבוי מלפני הווירוס(פעולה של 10 דקות), מאשר להתחיל לשבור את הראש...

ציטוט:
DISK ONKEY עם הוירוס הדפוק הזה שקיים בהם!!!

כמובן, אם לא מכבים את הפלאג-אנד-פריי(מי המציא את זה בכלל?), משתמשים במשתמש נהולי, ועוד כל מני כאלה, אז אולי באמת אתה צריך אנטווירוס, אבל אז כנראה שגם האנטווירוס לא יעזור לך...

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 11-06-2010 בשעה 10:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר