לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2010, 13:27
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
ביקורת- קילרים

לסרט הזה ניגשתי קצת בחשש. באתר של סינמה סיטי הוא מסווג כקומדיה ולא כפעולה. מבחינת העלילה חשבתי שאתקל בז'אנר של מר וגברת סמית', ולכן תהיתי למה סווג כקומדיה ולא כפעולה. ניחא.

יש לי בעיה עם אשטון קוצ'ר- לא משנה מה יעשה, תמיד יזכיר לי את מייקל קלסו, הי"ד. אפילו אפקט הפרפר, שאני מחשיב כסרט טוב מאוד, והכי טוב של קוצ'ר, יצא לו הקלסו פה ושם. כמו כן, כדי לשנות את הסטיגמה, הוא חייב להחליף תסרוקת. הבחור נראה מבוגר יותר, ניפח שרירים לכבוד הסרט, אך עדיין מסתובב עם תסרוקת של פרחח קטן פוינט פלייס.

לסרט עצמו- קוצ'ר הוא מחסל ממשלתי שתו"כ משימה בצרפת פוגש אשת מחשבים מרובעת ומתאהב. הוא מחליט לנטוש את עולמו ולעבור להגשים את חלום הפרברים איתה. יחד עם האישה, הוא מקבל את הוריה, אב מרובע ומקובע שלא כל כך מחבב אותו ואם חייכנית עם חיבה לאלכוהול.

לאחר שלוש שנות נישואים אפורים, מסתבר שעולמו ממשיך לרדוף אחריו, והוא פותח במנוסה, מנסה להבין מי מנסה לחסל אותו ולמה, מבלי שיוכל לבטוח באיש, וכשאשתו ההמומה המגלה את סודו לראשונה באה איתו.

לגבי האקשן- היה יכול להיות יותר אקשן, אבל סצינות האקשן עצמן טובות. אם אלו המכות, מרדף המכוניות ושאר ירקות (כלומר- יריות, והרבה. לא ג'ון וו סטייל, אבל לא התלוננתי).

קומדיה- יש, והרבה. אולי יותר מדי. זה לא שלא צחקתי מהסרט, אני וכל האולם צחקנו בקול לא פעם אחת, אבל זה בדיוק מה שהזכיר לי את קלסו. הטון, הבדיחות, אפילו התסרוקת.

הפתעה חביבה היא טום סלק בתור חמו של קוצ'ר, זמן מסך לא ארוך מדי אבל משמעותי לעלילה. הוא באמת שחקן משובח, ואפילו שנזכרתי בו בתור ריצ'ארד מחברים, אהבתי את הדמות.

קתרין הייגל בתור אשתו של קוצ'ר היתה קצת בנאלית, למרות שיש לה איכויות קומיות לא רעות כלל שלא הכרתי לפני.

בסך הכל- הסרט מומלץ בכדי להעביר בוקר שבת בנעימים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר