לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2010, 18:42
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
תובנה מחדר הכושר

הבוקר בחדר הכושר ראיתי אדם מבוגר מתאמן. הוא לא סתם התאמן הוא היה פשוט תותח. כשאני אומר תותח אני מתכוון לזה שהוא דחק משקלים כמו גמד טורקי, הפגין גמישות של מתעמלת קרקע רומניה, ויכולת ריצה של קנייתי ביום טוב.
וכשאני כותב מבוגר אני בעצם מתכוון לזקן, אי אפשר היה לרגע לטעות בגיל שלו, הערכתי אותו בסביבות ה-75 אומנם מבחינה מנטאלית היה לו את הרצון לעשות רושם של בחור צעיר. אלו מכם שמתאמנים מכירים את זה, זה לא זה בלי להראות לבחור החלוש כמה חזקים אנחנו. אבל לא היה לי ספק לגבי הגיל שלו.

יצא שהגענו למלתחות יחד, אמרנו שלום אחד לשני, השוונו של מי יותר גדול. ואז הוא ביקש ממני לנחש בן כמה הוא. שנים של תרגול על פולניות זקנות כמהות לוואבן, לימדו אותי שאני על השאלה הזאת לא עונה. סירבתי בנימוס, אבל אמרתי לו שאני אהיה סקרן לדעת בן כמה הוא. הוא ביקש ממני להחזיק חזק ואמר שהוא בן 71. הגבתי בהתלהבות המתבקשת ואמרתי לו שבחיים לא הייתי מנחש. הוא כמובן גמל לי בהרצאה ארוכה על אורח חיים נכון, מה לאכול, מה לשתות וכמה לישון. הודיתי לו על השיעור, ולעצמי חשבתי שדדי וממי (אבי ואימי היקרים) לא הרבה יותר צעירים ממנו. ורק החודש לשניהם היה יומולדת ושניהם כבר נושקים ל 70 והם נראים הרבה יותר צעירים ממנו.
דדי לא מרים משקולות. מקסימום דופן של סוכה בתשרי ואת הכלים של פסח בניסן. ממי מעולם לא רצה, ואני בספק אם היא פותחת שפאגט. אבל נשבע לכם, בלי להיות אובייקטיבי ההורים שלי נראים הרבה יותר צעירים. הבנתי שהמצליחן הזקן מחדר הכושר יודע איך לחיות, ודדי וממי יודעים בשביל מה לחיות.

אז כשהוא יצא לריצת 10000 דדי יחלק מנות לשבת, וכשהוא יחזק את הארבע ראשים ממי תיסע לאיזה כפר בדואי כדי לטפל בילד מוכה. והייתי יכול לכתוב עוד המון, אבל הורי היו כועסים כי דברים כאלו צריך לעשות בשקט. בשורה הסופית ההורים שלי, בלי עין הרע, טופו טופו טופו, צעירים יותר ובריאים יותר.
דדי וממי יומולדת שמח,
אוהב ומתגעגע
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר