לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2010, 04:02
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
אני עובר ל YES
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "עוד סטירת לחי מהוט - הולכים להוריד את ESPN המעולה"

זה לא רק ה NBA של רביעי בלילה. זה הפוטבול האמריקאי (ב 2 בלילה שבין ראשון לשני בעונת הפוטבול- ניתן לצפות ב משחקים בערוץ המזרח התיכון <72 אם אני זוכר נכון> בשעות 8 עד 1 בלילה, שמגיעים ישירות מהלווין אז יש גם את הפרסומות שמכוונות לצופי הפוטבול השיכורים מהבארים בשכונה ולבירה ביד על הקורסה שהם די משעשעות) ובמיוחד זה ה sports center- חדשות הספורט היומי שנותן תקציר על כל משחקי היום ועוד.

לי יש טינה להוט מאז שהפסיקו לשדר את STAR WORLD (לא יודע אם זה אשמתם שירד הערוץ או לא).
אני כבר כמה שנים צופה ב NFL בלילה שבין ראשון לשני וגם המפקדים שלי היו יודעים לתפוס אותי ב 6 בבוקר במועדון צופה ב sports center או תופס את הרבע האחרון של משחק.

אבא שלי אמריקאי, ומתחיל את היום (יחד עם ארוחת הבוקר ותפילה) בצפייה בsports center, וכך נשאר בענייני הספורט שהוא אוהב מהוקי קרח לבייסבול ועוד וזה אשכרה אחד מהדברים שעושים לו את היום, ודבר כזה פשוט יכניס אותו לדיכאון...
אני רק מתאר לעצמי כבר את ה oh man! why;d they do that?!?! שאני קבל ממנו לאחר הבסורה המרה...

אני, ועוד מאות משפחות (literally) על סף אמירת בייביי להוט ושלום וברכה ל YES אם מורידים את הערוץ. חבל.

עריכה- יש גם Monday night football ב3 בלילה בין שני ושלישי וש.ח למחרת בערב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר