לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2010, 17:51
  משתמש זכר niceguy92 niceguy92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.09
לא יוצאת לי מהראש

היי כולם אני כבר 18 לקראת צבא. אני בחור דיי רגיש. קצת מפריע לי לרשום את זה האמת. אבל כל פעם כשיש לי קשר עם בחורה אני מתאהב בקלות והבחורה לא יוצאת לי מהראש. גם כשהקשר נגמר אני עדיין ממשיך לחשוב על אותה אחת, הרבה זמן עד שזה עובר לי.
אני לא יודע למה אני עושה את זה אבל אני ממשיך לחשוב עוד ועוד על אותה הבחורה. גם כשיש לה הרבה תכונות שאני לא אוהב וגם אם אני חושב שאנחנו לא מתאימים כ"כ. ברגע שהיה משהו ביניינו אני לא עוזב את זה. אני נזכר בזה ונהנה מזה שוב ושוב. וככה אני גם מתאהב מהר יותר ושוכח לאט יותר.

מפריע לי שאני כזה. אני לא מציאותי כל כך כשזה מגיע לזה, אני ממשיך לחשוב על הבחורה וכמה היא מושלמת ומתאימה לי גם כשזה לא ממש נכון. אני לא מפסיקלהסתכל על הצד החיובי.
אולי זה לא נראה לכם משהו נורא. אבל לי זה מפריע. הייתי רוצה לדעת אם עוד מישהו פה מרגיש כמוני או יודע מה אני יכול לעשות כדי לשנות את זה. שאהיה פחות רגיש, יותר מציאותי ופחות לתת למוח לדמיין מה שהוא רוצה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2010, 22:32
  tinki14  
אורח

עשיתי תגובה נפרדת כי זה מוקדש לכולכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי niceguy92 שמתחילה ב "לא יוצאת לי מהראש"

שמעו,לפני שנה היה לי סוג של קראש מתוסבך ומאוד ממושך על ידיד שלי.אחד שיש לו חברה.
והוא כל השנה הזאת פגע בי ואני כל השנה הזאת המשכתי לאהוב אותו..ואתם יודעים מה?זה פשוט היה בזבוז של זמן כי בגללו נפרדתי מאחד שהיה יכול להיות משו ביננו כי עדיין הרגשתי משו אל הידיד הזה.
העניין הוא שאני פשוט ראיתי את הידיד כל יום בבית הספר אז לא יכולתי לקחת ל פסק זמן ולשכח ממנו
אבל לפחות ניסיתי-יצאתי עם מישהו אחר..
אתם מבינים לאן אני חותרת?
אין מה לעשות אהבה זה רגש מורכב-עד היום אני נורא מבובלת איך יכולתי לאהוב את הידיד הזה שנה שלמה, וגם מדי פעם אני עדיין מרגישה שוואלה היה יכול להיות שמה משו-עכשיו כבר רבנו בפעם הטרליון, ואנחנו לא מדברים יותר-אולי יש לזה קשר גם לעניין שאני חברה טובה של אקסית שלו..XDD
ואו טוב אז בקיצור:גם אם קשה-ממשיכים הלאה אין מה לעשות, ואתה בן 18-ממש בגיל שלי-כלומר אנחנו הכי בגיל של להתחיל משו לסיים וישר להמשיך לקשר הבא..אז אני פשוט ממליצה לך שתנסה להמשיך הלאה-קשה אני יודעת-אבל חייבים-כי זה פשוט לא בריא לבריאות כל העניין..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר