לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2010, 19:30
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
שאלה אז מה דעתכם על המונדיאל עד כה?

אני נהנה מכל רגע במונידאל המצוין הזה! דרום אפריקה כל כך ססגונית וצבעונית. אני בהחלט שמח שיבשת אפריקה זוכה סוף סוף לארח מונדיאל וגם עושה את זה בגדול.
המונדיאל הזה בהחלט הפתעה שפייבוריטיות כגון ספרד,צרפת וגרמניה נוצחו. ומנגד, נבחרות שנחשבו לבינוניות מינוס הפגינו כדורגל אדיר כגון מקסיקו וארה"ב.

ארה"ב בהחלט הפייבורטית שלי. רוח הלחימה והכדורגל המצוין שהשחקנים האלה מפגינים מרשימה וגורמת לך בהחלט לרצות בנצחונם. להגיע ממצב של 2-0 לטובת הקבוצה היריבה ל2-2 לטובתם ואף 3-2 שהיה
אמור להיות אם לא ההחלטה ההזויה של השופט לבטל את הגול בטענה לעברה, שדווקא מי שעשה את העברות הבולטות שם אלה הסלובנים ש"חיבקו" להם לפחות שלושה אמריקאים ומנעו מהם לזוז.

אני אומר לכם כבר עכשיו - ארה"ב תגיע לרבע הגמר.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 18-06-2010 בשעה 19:33.
חזרה לפורום
ישן 18-06-2010, 22:36

איזו עליבות הפגינו האנגלים ..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "את כל התסכול של התיקו מול ארה"ב"

עוד הפתעה למונדיאל הזה - נבחרת אנגליה לוזרית מתמיד!
ליבי ליבי על 40,000 האוהדים האנגלים שגדשו את האיצטדיון במיטב מלבושם ומצב רוחם וציפו לודאי לראות את נבחרתם "דורסת" את אלג'יריה בדרך לשמינית הגמר.
משחק עלוב ביותר של האנגלים: בעיטות עומק חסרות תכלית, אין התקפות מסודרות, למפרד בועט אלוהים יודע לאן, ג'רארד עייף מעצמו,
ווין רוני בכלל נמצא בללה-לנד והסקי היחיד שבאמת התאמץ (רק חבל שהוא מגושם מדי).

לעומתם, האלגי'רים שיחקו פשוט כדורגל מקצועי ואיכותי. מהירות מופתית על המגרש, התקפות מסודרות, לחץ לחץ ולחץ בלתי פוסק על האנגלים, עבודת צוות מעולה,
מסירות מדויקות לרוב ומתפרצות מאורגנות ומסוכנות לרחבה האנגלית. באמת שהיה מגיע להם לקחת את המשחק הזה.

כפי שנראה כרגע אנגליה בדרך החוצה. ולארה"ב בהחלט מחכה משחק לא פשוט אבל אני מאמין שהיא תצלח.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 18-06-2010 בשעה 22:42.
חזרה לפורום
ישן 19-06-2010, 20:30
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אם חשבתם שצרפת-ארגוואי היה משעמם"

יפן באו במטרה להוציא תיקו ושיחקו אך ורק למטרה של לא לספוג
ברגע שהם ספגו זה השתחרר קצת כי הם היו צריכים להשוות ואז היכולת שלהם קצת השתפרה

יפן עשו בונקר חכם בתוספת של כושר גופני מעולה ( מה שיש לרוב הנבחרות מאסיה )

נבחרות כמו הולנד , ארגנטינה , ברזיל וכו' שרגילות לשחק משחק יפה וסוחף מתקשות מאוד לשחק מול בונקר
גם לברזיל לקח המון זמן עד שהם פרצו את ההגנה של צפון קוריאה

הולנד ניצחו משער בבעיטה מרחוק , וזאת הדרך היחידה שהם יכלו לשים היום גול ( לא כולל 2 המצבים של אחד על אחד לקראת הסוף שיפן קצת פתחו את המשחק )

חזרה לפורום
ישן 20-06-2010, 18:06

המונידאל הזה פשוט הפתעה אחת גדולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אז מה דעתכם על המונדיאל עד כה?"

נבחרות מהגדולות והנחשבות בעולם עם תארים רבים ושחקנים רבי מעללים נכשלות זו אחר זו מול אנדרדוגיות שנחשבו לבינוניות ומדורגות נמוך בדירוג פיפא העולמי.

ומי נפלה לנו היום? נבחרת איטליה הביזיונית והכישלונרית. שגמרה בתיקו מול פאקינג ניו-זילנד! נבחרת שמודרגת 77 בדירוג פיפ"א העולמי
(שזה יותר נמוך מישראל),שחקנים שברובם עלומי שם, מדינה שהספורט הפופלרי אצלה הוא בכלל רוגבי וכדורגל תופס בה מקום שולי, ומדינה שסך הכל פעם שניה במונדיאל( לעומת האיטלקים
שאלופי עולם כבר ארבע פעמים וזה המונדיאל ה-19 במספר שהם משתתפים בו).

ניו זילנד הפגינה כדורגל לא כזה מרהיב אך כדורגל שנלחם, כדורגל שסירב לפחד מאלופת העולם וכדורגל,
שהראה לכל העולם, שניו זילנד על המפה ויש להתייחס אליה ברצינות כמועמדת לשמינית הגמר ומי יודע, אולי גם לרבע..

ובנימה אישית, אף פעם לא סבלתי את נבחרת איטליה ושחקניה השחצנים. ואני גם חושב שתואר אלופת העולם בכלל לא הגיע לה עם הכדורגל הכל כך מכוער שהציגה ב2006. אני שמח בשביל ניו-זילנד
ומקווה שנבחרת איטליה תחזור כמה שיותר מהר לארץ הספגטי עם הראשים מושפלים מטה.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 20-06-2010 בשעה 18:27.
חזרה לפורום
ישן 23-06-2010, 18:30

usa! usa! usa! usa! usa!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אז מה דעתכם על המונדיאל עד כה?"

איזה פייטרים איזה! פסלו להם גול חוקי כבר בפעם השניה במונדיאל הזה וכמו סוף הוליוודי טוב, הפייטרים האלה לא וויתרו ובתוספת הזמן כבשו את הגול שהביא להם כרטיס לשמינית.

אני פשוט מעריץ את הנבחרת הגדולה הזאת. לא עושה להטוטים כמו ברזיל, לא כובשת כמו אנגרטינה, לא עטורת כוכבים כמו אנגליה אבל מפצה על זה בכח רצון בלתי מתפשר, בעבודת צוות מצוינת ובמאמן מקצועי שמשמש להם גם כ"אבא" רוחני. הם פשוט לוחמים על המגרש, הם לא מוותרים עד לשניה האחרונה.

לצאת מפיגור של 2-0 מול סלובניה ל2-2 ואף ל3-2 אם לא היו פוסלים את הגול החוקי, ולצאת מכאן, מול אלג'יריה הלא קלה בכלל שהפגינה כדורגל מקצועי והגנה נצורה 1-0 בתוספת הזמן, אחרי שפסלו להם גול חוקי במחצית הראשונה זה פשוט מעבר לכל תסריט אפשרי, ומגיע לנבחרת של בוב ברדלי כל הקרדיט על כך.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 23-06-2010 בשעה 18:34.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר