לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2010, 13:43
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ערבים בעיקר מצבעינים לש"ס..."

אני רוצה שתביא לי עדות ישירה אחת לכך שמרצ שואפת לעשות את הדברים שכתבת שהיא שואפת לעשות.
מרצ היא אכן מפלגת שמאל, אך היא מפלגה ציונית, שאין בין מטרותיה לבין מה שכתבת דבר וחצי דבר.

זה כמו שאני אכתוב ש'ישראל ביתנו' שואפת להרוג את כל הערבים ולהקים בישראל מדינה פאשיסטית עם משטרת מחשבות שתדאג להעלים את כל מי שלא מסכים עם הדיקטטור הגדול הדוצ'ה אביגדור ליברמן.

אתה מבין, הגזמות פרועות הופכות את הדיון מדיון ענייני, לסתם ויכוח מתלהם. יש פה מגיבים בפורום שאני לא מצפה מהם ליותר מזה (משני צדדי המפה הפוליטית, אגב), אבל אתה בדרך כלל מגיב בצורה יותר שקולה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2010, 13:54
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אני רוצה שתביא לי עדות ישירה..."

תגובה שקולה:

תשים לב שאת הדוגמא הראשונה שלך נורא בטוח וקל להגיד את זה וזה אפילו די אין להגיד את זה , אבל בפעמים שמנסים להציג את התוצאות ההרסניות של מפלגות כמו מרצ ותנועות כמו שלום עכשיו למדינה שלנו אם הם היו במושכות השלטון אז ישר זאתי הגזמה ועוד מילים אחרות. אני מתנצל אך כשאני רואה שג'ומה יום ולילה מתחנן שנשחרר את ברגותי ומבקר אותו בכלא במקום ללכת ולדרוש לפחות שהצלב האדום יבקר את גלעד שליט או להפגין נגד שגרירות האיחוד האירופאי ה"נאור" שילחץ על החמאס אני לא יכול להזדהות בכלל עם מפלגה כזו.

בכנות אני אומר לך שאני לא עצוב בכלל שמרצ פורשת אחרי שניצן הורוביץ כמעט בוכה בטלוויזיה שזה פשע להעמיד לדין את חנין זועבי, צריך תמיד לזכור תמיד שהמדינה הזו הוקמה בשביל העם היהודי .

ובקשר למטרותיה- כתבתי שאולי זה לא במכוון אבל האגנ'דה שלה אם תהייה דרך שתטווה את דרכה של המדינה תזיק בטווח הארוך שלפי דעתי חס וחלילה אנשים עוד דור שניים לא יבינו למה בכלל היהודים גוזלי האדמות הקימו מדינה באזור זה.

ותראה למה מרצ פרשה- יותר מתאים לסיעות ערביות ולחד"ש לעשות מעשים כאלה , זה נראה כאילו מרצ לקחה על עצמה יותר להלחם למען שייח גארח וסילוואן יותר מאשר דברים אחרים.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 22-06-2010 בשעה 14:01.
ישן 22-06-2010, 14:13

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "תגובה שקולה: תשים לב שאת..."

אני עומד מאחורי כל הדוגמאות שאני מביא, ומוכן לבסס ולנמק אותן. אף אחת מהן אינה מוגזמת או מתהמת.

זכותך לטעון שמרצ עושה נזק למדינה, כמו שזכותי לטעות שהימין עושה נזק למדינה, מעכב תהליך מדיני, וגורם לפגיעה בתדמיתה של ישראל בזירה הבין לאומית, אבל - "שואפת להכחיד את היהדות"?! אתה באמת חושב שצביה גרינפילד, אישה חרדית, שואפת להכחיד את היהדות? "לתת את בגולן בתמורה לכלום"?! אפילו בשאר אל אסד לא חושב שישראל תיתן את הגולן בתמורה לכלום. "מדינת כל אזרחיה"?! כל המצע המדיני של מרצ מוכוון לפתרונות שימנעו ממדינת ישראל מלהפסיק להיות מדינה יהודית. - אלו ההגזמות שאני מדבר עליהן.
זכותך לא להסכים עם דעותיה או מעשיה של מרצ, אך אני חושב שראוי להתעניין לפני שמדביקים תוויות. (תשאל את עצמך למה ג'ומס קורא לשחרר את ברגותי, יכול להיות שגם אחרי שתענה לעצמך עדין לא תסכים איתו, אבל אם התשובה שתגיע אליה היא "בגלל שג'ומס עוכר ישראל חובב מחבלים", צא מתוך נקודת הנחה שאתה טועה וחפש תשובה אחרת.)

ישן 22-06-2010, 15:04

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[font=Verdana]ג'ומה רוצה כי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
ג'ומה רוצה כי הוא מסכים דבר ראשון להיכנע לתכתיבי החמאס , דבר שני הוא מאמין שברגותי יוכל לנהיג את הרשות הפלסטינית או משהו כזה למרות שאני ואתה יודעים שברגע לא נתמול באבו מאזן יותר החמאס בשנייה יקח את השלטון בגדה ואז אתה תראה שמה שמחמוד אה זאהר אמר יקרה .

בקשר להכחדת היהדות אני אישית מאמין שמרצ מנסה לערער את הסטטוס קוו הקיים בנושא היהדות( חתונה , קביעת מי הוא יהודי) דברים שלפי דעתי יגרמו למשבר זהות ולאיבוד הזהות היהודית בדורות הבאים.

מעולה! עכשיו עכשיו אנחנו מדברים.
ג'ומס רוצה לשחרר את ברגותי כי הוא מאמין שזה האינטרס של מדינת ישראל. אתה לא מסכים איתו? זכותך! אני בעצמי לא בטוח שאני מסכים איתו בנושא הזה, אבל זה כבר אומר שהוא לא רוצה לפגוע במדינה או ביהדותה - הוא לכל היותר טועה, וגם על זה אפשר להתווכח.
מרצ רוצה לערער את הסטטוס קוו, נכון. זה שהוא סטטוס קוו לא הופך אותו לקדוש. מרצ לא מאמינה שזה יגרום להכחדת היהדות. היא מאמינה שזה אינטרס של אזרחי ישראל היהודים. לא מסכים איתה? זכותך, אבל אני חושב שאתה מבין שלהאשים את מרצ בכך שהיא מעוניינת להשמיד את היהדות זה מגוכח.

ישן 22-06-2010, 14:33

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "וואו! אתה מכיר פעיל מרצ?!?! טוב, כנראה שהדיו נגמר ונאלץ לקבל את כל מה שאתה אומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
מרצ רוצה להחזיר את השטחים, לא בגלל הכיבוש, שלא קיים - ולכן מרצ נגדו, כי היא חיה בעולם דימיוני לגמרי,

ויחד עם מרצ חי כמעט כל שאר העולם שחושב שיש כיבוש, לרבות מרבית הימנים במדינת ישראל, שאולי קוראים לו בשם אחר (אפשר לקרוא לזה צ'וקולוקו מצדי, תסתובב קצת באיו"ש, ותספר לי אם זה לא מזכיר קצ שטח צבאי כבוש), וטוענים שזה מוצדק ונחוץ, אך לא מתווכחים עם המציאות.
אבל אין ספק שכל העולם חי באשליה, ורק פסטן רואה את המציאות כפי שהיא באמת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
אלא בגלל שמרצ רוצה שתהיה פה מדינה דו-לאומית במקום מדינה יהודית, ואם לא נשמור על השליטה בשטחים זה בדיוק מה שיקרה!

סבבה, מרצ רוצה מדינה דו לאומית - יש לך עדות אחת לזה שזה מה שמרצ רוצה, או שאולי זה קצת בראש שלך?

ישן 22-06-2010, 18:13

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "1.הפלסטינאים רוצים לפנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
1.הפלסטינאים רוצים לפנות יהודים רק בגלל שהם יהודים, לא משנה איפה הם נמצאים. מה ההבדל בין לפנות יהודי מאריאל וגוש עציון לבין לפנות פלסטינאי מאום אל פאחם ושפרעם?
2.תסתכל על זה ככה: את היהודים מפנים אל תוך ישראל, את הפלסטינאים אל תוך פלסטין

1. לא שמעתי את הפלסטינים מדברים על רצון לפנות מישהו, אלא על רצון להקים מדינה, ושלא יהיה בשטח של המדינה הזאת צבא זר. למעשה קראתי לפני זמן מה כתבה על איזו קבוצה של יהודים חרדים שחיים בעזה תחת שלטון חמאס, וטוב להם. ההבדל בין אריאל וגוש עציון לאום אל פאחם ושפרעם הוא שהראשונות נמצאות מחוץ לגבולות הקו הירוק, והאחרונות בתוכם, בלי שום קשר לאוכלוסיה שמתגוררת בישובים אלה.
2. אבל היהודים שאתה מדבר עליהם הם אזרחי ישראל, והפלסטינים שאתה מדבר עליהם הם... אזרחי ישראל

ישן 22-06-2010, 16:39

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אבל את לא יכול להתעלם מכך..."

ציטוט:
אבל את לא יכול להתעלם מכך שמרצ לא מתעסקת בבעיות אחרת שיותר חשובות לפי דעתי כמו הטרור הבדואי בדום והבנייה הבלתי חוקית בצפון של ערביי ישראל בלי פיקוח בכלל , העובדים הזרים שממשיכים להגיע לפה גם כאלה עם אישור ומולידים פה ילדים בשביל להשאר פה וזה נקראה כאילו בשם הנאורות לא מטפלים בבעיות אלו , מציאת פתרון לאי השירות של ערביי ישראל בשום דרך לא , מין התנהגות של שנאה עצמית כזו שנראית כאילו כל גאווה יהודית היא לאומנות ושצריכה להיות רק שנאה עצמית.

בטח שאני יכול להתעלם מכך, כי זה פשוט לא נכון!
אתה גיבשת לעצמך מין דימוי של איש מרצ, על סמך התשובה לשאלה "איך נראה שמאלני קיצוני?", במקום לבדוק את הנושא עם ראש פתוח ולגלות שהאמת רחוקה ממה שאתה מדמיין. למרצ יש דעה לגבי כל אחת מהסוגיות שאתה העלת, פשוט בחלק מהמקרים זו לא תשובה שאתה תסכים איתה (ואני לא אתפלא אם בחלק דווקא כן).
אני אגיד לך יותר מזה, כנראה גם אם תבחן את המצע של מרצ, ואת החוקים והרפורמות שהיא מנסה לקדם בצורה הכי פתוחה בעולם, אתה עדין לא תצביע להם בבחירות הקרובות. הדעות שלהם כנראה שונות משלך בנושאים מסויימים. אבל לפחות תדע למה אתה מתנגד למרצ, ולא תתבסס על השמצות לא מבוססות. אגב, יש לי תחושה, לפי אשכולות קודמים, שגם אלון שמגן פה על שמה של מרצ, רחוק מלהיות מצביע של המפלגה, אבל הוא כנראה יודע למה.*

ישן 22-06-2010, 17:31

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the mongoose]אבל..."

אתה רוצה להגיד לי שמרצ לא בעד השארת ילדי העבודים הזרים ופתיחת השערים להמשך התופעה, בוא תראה לי הצעות כאלה.

עברתי עכשיו על המצבע של מרצ
1. האם אתה באמת חושב שהסורים יסכימו לנתק קשרים עם איראן וחזבאאלה ולא לקחת לנו את המים?
2. אני נגד ביטול הסטטוס קוו בכל מה שקשור ליהדות ולחתונה
3. אין במצע שלהם שום דבר שמדבר על החובות של ערביי ישראל אלא רק על הזכויות שלהם.

אני יודע טוב מאוד למה אני לא מצביע מרץ , להצביע מרץ זה לתמוך בקרן החדשה לישראל, להצביע מרץ זה נגד הסטטוס קוו בנושא של מי הוא יהודי , להצביע מרץ זה בכוח להקים ועדת חקירה ממלכתית כדי לא להרגיז את שאר העולם מתוך הבית שלנו.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 22-06-2010 בשעה 17:39.
ישן 22-06-2010, 18:02

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אתה רוצה להגיד לי שמרצ לא בעד..."

ציטוט:
אתה רוצה להגיד לי שמרצ לא בעד השארת ילדי העבודים הזרים ופתיחת השערים להמשך התופעה, בוא תראה לי הצעות כאלה.

זה שהם לא חושבים מה שאתה חושב על הסוגייה, לא אומר שהם לא מתייחסים אליה.
ציטוט:
עברתי עכשיו על המצבע של מרצ
1. האם אתה באמת חושב שהסורים יסכימו לנתק קשרים עם איראן וחזבאאלה ולא לקחת לנו את המים?
2. אני נגד ביטול הסטטוס קוו בכל מה שקשור ליהדות ולחתונה
3. אין במצע שלהם שום דבר שמדבר על החובות של ערביי ישראל אלא רק על הזכויות שלהם.

1. לא ינתקו, לא יקבלו את רמת הגולן. ברור לכולם שישראל לא תעשה שלום עם סוריה כל עוד זו ממשיכה לתמוך בחיזבאללה, ושסוריה לא תקבל את הגולן שלא במסגרת הסכם שלום.
2. זכותך. אמרתי כבר קודם שלא תסכים עם כל מה שמרצ אומרת.
3. אני מניח שאתה מתכוות לנושא שירות צבאי/לאומי לערבים. לא הצלחתי למצוא דעה חד משמעית של מרצ בנושא. מהיכירותי עם פעילי המפלגה אני יודע שהדעות בנושא חלוקות - יש כאלו הטוענים שלפני שאפשר יהיה לדרוש מהערבים שוויון חובות, צריך לתת להם שוויון זכויות, ויש כאלה שטוענים שהדברים צריכים לבוא במקביל, ושיש להכניס את הערבים למעגל השירות הלאומי.

ישן 22-06-2010, 18:40

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the mongoose]אתה..."

לא יכול להיות שיהודי במדינה יתחיל את חייו הבוגרים בגיל 21 , פסיכומטרי עיניינים טיול , ואותו ערבי ישראלי בגיל 18 יקבל בהעדפה מקום באוניברסיטה ויהייה אקדמאי בגיל 22 כשהיהודים רק חושבים על מה אולי הם יעשו בחייהם ועוד צריכים לממן את הלימודים, ברור שאני יודע שגם אצלנו לא כל כך רוצים שערבים ישרתו בצבא אך אני מאמין שאפשר לחייב אותם לפחות לשנתיים שירות לאומי בקהילה שלהם או להגביל את גיל כניסתם לאוניברסיטה ל21 ומעלה .בכל מקרה אני מקווה שהראתי לך שאני יכול להתדיין בצורה תרבותית ושקולה.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 22-06-2010 בשעה 19:05.
ישן 22-06-2010, 20:55
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לרוב המצביעים לא איכפת מהפעולות של מרץ בנושאים שאינם קשורים ל"סיכסוך"
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the mongoose]אבל..."

אני זוכר שבהרצאה שנתתי פעם לאנשי קבע ציינתי בפניהם חקיקה של מר"ץ דאז בנושאים חברתיים-כלכליים. הם התרשמו מאוד. רק בשביל השעשוע שאלתי אותם אם \ה אומר שהיו שוקלים להצביע למר"ץ. מייד נענתי בצעקות-"למה מה אני אצביע לסמולנים האלה"
כשהצבעתי למר"ץ (בתקופת טרום ביילין) היא אכן הייתה מפלגה ציונית ופטריוטית לכל דבר. רן כהן היה קצין בכיר בתותחנים ושירת במלחמת לבנון ויוסי שריד עבר לגור בגבול הצפון מתוך הזדהות עם האוכלוסיה שהייתה תחת איום הקטיושות. בזמן מלחמת לבנון השניה הוא נשאר שם למרות שהיו לו אלטרנטיבות. אבשלום וילן שירת בהסיירת מטכ"ל וכח"כ היה מעורב בחקיקה חשובה מאוד לטובת חיילי המילואים. עוזי אבן היה מעורב במחקר והפיתוח הגרעיניים של ישראל.
מאז ביילין חדר למרץ כתולעת לתפוח היא הרקיבה מהבחינה הזו והלכה קיבנימאט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:06

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר