לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2010, 22:23
  strong1 strong1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
מעניין שקצינים בכירים אחרים מחיל הים בחרו דווקא לנסוע ברכב מעתלית להלוויה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "כן ידוע. הבעיה שלי היא..."

אבל מה זה נסיעה של 50 דקות בשביל האלוף ירום הודו שהצניעות ממנו והלאה ושתחנת מוניות אוויר אקספרס עומדת לרשותו ולגחמתו כאשר יחפוץ בכך... מעניין מה הייתה תגובתם של כל הכותבים פה לו היה התפרסם שלמשל דנקנר או תשובה או לבייב טסים להם במסוק ממגרש הגולף בקיסריה ללאנץ' במועדון הקצינים ברחוב הארבעה... אגלה לכם סוד, אפילו הם שועי הארץ אינם מרהיבים עוז לבזבז כך כספים ושם עוד מדובר על כיסם הפרטי ולא כספי הציבור מהכיס שלי ושלך ושל יתר הפריירים פה בפורום, שממנים לאלוף ירום הודו שירות מוניות אויר אקספרס... תכף ידרש לנושא גם דו"צ ואז ירקח כמובן איזה הנפצה על כך שצמד חמד הטרמפיסטים האווירים בכלל "דנו במהלך הטיסה על המשט האירני שבדרך ועל כן היא הטיסה יכולה למעשה להיחשב לגיחה מבצעית" ועוד בדיות למכביר מבית המדרש של חרטוט את קשקוש בע"מ... היכן מפקדי חיל הים הצנועים כמו עמי איילון ואלכס טל היכן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2010, 14:25
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
מב"סים כחולים לא "השאירו" לעצמם שום מסוק.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "אני מנחש שהם משמשים לתובלת..."

בבסיסים הרחוקים יש מטוס קל לשימוש מפקד הבסיס. אני יכול להעיד שלרוב הם מעדיפים לרכז את פעילויות המטה ביום אחד בשבוע ולבוא לת"א ברכב. (כבר היה על כך דיון בפורום, לפני הרבה זמן ונדמה לי שהתגתי חישוב עלויות וסיכונים).
את ה"זעקה" הגדולה אפשר לצמצם למינימום. האנשים האלה עובדים מספיק קשה למען בטחון המדינה ולא טיסה של חצי שעה היא שהופכת את השרות למרהיב ומרשים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר