לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2010, 07:32
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ya1 שמתחילה ב "שימי תודה"

האמת שלי עצמי לא היה כוח לקרוא את שני הלינקים האלה (ולכן אני לא יודע אם מה שכתבת מספיק) מה שאני הייתי עושה הוא פשוט לחבר מחשב אחר, להתקין עליו את הגירסה החדשה (לדלג על האקטיבציה אם רק ניתן, כי זה מחשב מאוד זמני שאני מתכוון להשמיד), להפוך אותו ל DC, להעביר אליו את כל ה Role-ים (FSMO ושות'), לעשות demote (עם אותו dcpromo) בישן, לפרמט את הישן ולהתקין עליו את הגירסה החדשה, לחבר לדומיין, ולעשות dcpromo. להחזיר את ה FSMO ושות' אליו, ואז לעשות demote למכונה הזמנית ואז לפרמט אותה לטובת כל שימוש אחר...

הסיבה לכך היא שהנסיון שלי ב"שדרוגים" של חלונות מסוג "in-place"' מראה שזהו פחות או יותר שורש הרוע בעולם

אשר לדרישות החומרה, דרישות המינימום של 2008, לפי המצויין באתר היצרן, נמוכות באופן די משמעותי מעוצמת החומרה של מחשב מלפני 3 שנים... אני לא חושב שזו תהיה כזו בעייה, בייחוד אם מדובר בסך הכל ב DC, שזה משהו שממילא לא עושה שום דבר מסובך מדי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2010, 09:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "איזו התעמלות.. אז רגע, אתה..."

מה פתאום 2000... להתקין את הגירסה החדשה, לחבר אותו לדומיין הקיים, להפוך אותו ל DC (כולל שלבי ה prep הנדרשים), לראות שהוא עובד, להעיף את ה 2000 (כלומר demote), לנתק אותו מהדומיין (עכשיו כבר אפשר גם לעשות Raise domain functional level על הדרך, אחרי שהעפנו את כל הגירסאות הישנות), לפרמט את ה 2000, לשים עליו 2003, לקדם אותו ל DC, ואז להעיף את ה 2003 הזמני... (אחרי demote כמובן)

השלב של ה domainprep לא הוא זה שמטריד אותי - זה סתם עדכון סכמה. הרעיון של לשדרג מערכת הפעלה על מערכת הפעלה קיימת - משהו - שאם הוא במקרה עובד, לכל הפחות "מושך" איתו את כל הבעיות שלאט לאט נצברו בהתקנה הקודמת + כל הבאגים מהמערכת החדשה - "לתפארת מדינת ישראל". וכאן עוד מדובר על תחנה בודדת. כשאתה עושה את זה למחשב המרכזי שלך בארגון - ולחזור אחורה זה לא טריוויאלי בכלל (אא"כ ניתקת את ה DC מהרשת ודאגת שלא יהיו עדכונים, ושלפת דיסק מהרייד/עשית גוסט)

היכן שיש אפשרות לפרמט מערכת של מיקרוסופט, אני משתדל לעשות זאת. זה רק מועיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר