לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מקינטוש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2010, 00:45
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FireEye שמתחילה ב "קניית מקבוק פרו..."

סליחה שאני מתפרץ לאשכול, אבל אני חושב שצריך לומר זאת, בדומה לאשכול הקודם. אדם נכנס לפורום מקינטוש, בכוונה גמורה לקנות מקכלשהו, וכמעט כולם מנסים להניא אותו מזה - נכון, יש הרבה מחשבים טובים יותר וזולים יותר, עם מערכות הפעלה נפוצות יותר ומבחר גדול יותר של תוכנות - אבל מקיסטים נעשים בגלל שננעלים על משהו בלי סיבה הגיונית. לכן, - עם כל הכבוד - כמו שלא תציעו למתלבט בפורום וינדוס לנסות הפצה חדשה של סוזה, כך גם אין טעם לשכנע אותו שקניית מק היא השקעה של 100% כסף בפוזה, והחזר של 50% בחומרה, בתוכנה וביצועים. יש למישהו עודף כסף? שיעשה בו מה שבא לו. מקסימום אפשר אח"כ לנסות להתקין על זה וינדוס..

חזרה לפורום
ישן 30-06-2010, 23:08
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אני עבדתי עם מקבוק פרו, אפילו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
אני עבדתי עם מקבוק פרו, אפילו עם מקבוק אייר.

"אפילו"????? מה זאת אומרת אפילו עם מקבוק אייר? כיאלו האייר הוא בר השוואה לפרו? רק מהמשפט הזה אפשר להבין שאין לך הרבה ידע במערכות מאק. אז אולי שיחקת שעה שעתיים במחשב. תנסה חודש חודשיים מבטיח לך שיהיה לך קשה לחזור לPC . אבל שוב נושא זה ניחרש מפה ועד להודעה חדשה.

וכול השאר פה שטוענים שאיכות הבנייה גרועה מרוב מחשבי dell,ibm וכו.. תגידו אתם רציניים? או שמשהו לא בסדר עם החוש שלכם או שאני לא יודע במה נגעתם זה כמו שפעם היה לי ויכוח מטומטם עם איזה בחור באוטובוס שטען שאייפון זה חרא של פאלפון וכול הזמן ניתקע לו וכוו וכו.. ואז לאחר שעה של ויכוחים מוציא לי מהכיס את הזיוף של האייפון ב100$...

מאק מחשבים טובים נקודה. זה שהתמורה של PC לרוב טובה יותר למחיר זה ברור. (למרות ששוב לא בכול הקונפיגורציות) אני מודה שבמידה והיום הייתי מחפש מחשב טוב שיעשה את העבודה ברוב התחומים עד מחיר של 6 אלף בחו"ל הייתי ללא ספק הולך על הdell xps studio 16 שיצאה לי לעבוד איתו שבועיים ואכן אחלה של מכונה. במידה והכסף לא היה נתון הייתי בוחר ללא ספק את המאק המתקדם ביותר על פני הPC המתקדם ביותר.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 30-06-2010 בשעה 23:12.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2010, 18:20
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "למה אתה חושב שהמקבוק שלך יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
למה אתה חושב שהמקבוק שלך יכול לעשות משהו ש-Dell שלי לא יכול?
או לעשות אותו יותר טוב\מהר ובאופן משתלם בצורה דומה?

אתה נעול על מק, הבנו את זה. זה לא מחזק שום טיעון שלך.

אני לא נעול על כלום. יש לי PC בבית וגם מאק. כול העבודה הגרפית מתבצעת על MAC

שמע את הטסטים כבר ביצעתי אבל בישבלך אני אשמח לבצע שוב. תקפוץ מתישהו וניפתח ביחד בפוטושופ כ50 תמונות RAW ונתחיל לקפוץ מאחת לשנייה עם שינויים בתמונה. מבטיח לך שהMAC שלי יעשה את העבודה בצורה חלקה יותר ללא דיליי.. וביצעתי את הבדיקה הזו עם מחשבי PC מאוד חזקים.

באותה צורה אני יכול לשאול במה הDELL שלך טוב יותר מMAC שלי? מה הDELL שלך יכול לעשות שהMAC שלי לא?

זאת הספסיפיקציה של הMAC שלי. לא הכי חזק בתחום אבל גם לא הכי חלש (ואני דיי בטוח שזמן הסוללה שלי כפול עם לא יותר מהDELL שלך בהרצת אותם הנתונים)

2.66GHz Intel Core i7
8GB 1066MHz DDR3 SDRAM
2x4GB 128GB Solid State Drive
לעבודה משרדית +צפיה בסרטים ועוד כול מיני מטלות לא הDELL (שאיני יודע איזה דגם זה) שלך ולא
לMAC שלי יש יתרון כולשהו על מחשב נייד שעולה 2000 שח אז מה עשינו בזה?

לעולם לא טענתי שהPC לא טובים. אך מנסיון בתחום עיבוד התמונה (כרגע) מבחינתי האישית ומנסיון של כ6-7 שנים עם PC וכשנתיים עם MAC אני מרגיש שהמאק עושה את אותן המטלות בצורה חלקה יותר. זה הכול.

והמשפט "אתה נעול על מק, הבנו את זה. זה לא מחזק שום טיעון שלך" אותו הדבר אני יכול להגיד אליכם אתם נעולים על PC ללא שום טיעון (מלבד כלכלי נטו) הגיוני.

ברצינות עכשיו. עבדת פעם עם מערכות של MAC למשך תקופה שעולה על 5-6 שעות?
ערכת תמונות/ציירת/ערכת סרט?
ואני מדבר על המערכות האחרונות ביותר בשוק.

עד לפני כשנתיים גם אני הייתי כמוכם וחושב שAPPLE זאת סתם יצרנית ששוחטת את הלקוחות שלהם ואין באמת תמורה לכסף הזה. אך אחריי שהתחלתי לעבוד עם המערכות הללו התחלתי לגלות את הפוטנציאל שטמון בהם והגעתי למסקנה שיש תחומים מסויימים שעדיף לעבוד עם MAC.

ניראה לך שאני אוהב סתם לבזבז כסף באויר ואני מליונר? (רחוק מזה שנות אור)
ברור שעם היה PC במחיר זול יותר שהיה עושה את העבודה טוב יותר הייתי ללא ספק הולך אליו. ולפני שבחרתי לרכוש את המאק עשיתי סקר נירחב ביותר שכלל בדיקות מציאותיות של הציוד (ולא קריאה ברשת) ובסופו של דבר הMAC סיפק את התוצאות הטובות ביותר עד התקציב המיועד. זה הכול.

למה כול כך קשה לכם לקבל את זה?
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 02-07-2010 בשעה 18:25.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2010, 18:35
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אתה מתנשא ומבלבל במוח. תקנה..."

איפה ראית אותי מתנשא? (מה ניסגר פה עם הגולשים??)

אתה יודע בכלל כמה חברות לוקחות את מוצרים לתיקון שעובר את ה21 יום?

*בוא תינסה לתקן עדשות tokina בארץ. שולחים אותם לחו"ל לפחות לחודש

*שרות של סוני ישפאר נימצא לדעתי בתחתית הסולם לאחר שלקח להם להחליף חלק למצלמה שלי במשך 32 יום.

ויש עוד כול כך הרבה דוגמאות.

ומאיפה אתה בכלל מכיר את השרות של IDIGITAL? אתה בעלים של MAC כולשהו? תיקנת משהו בעבר אצלם? ניתקלת בשרות לא איכותי? או שכול השינאה הזו לIDIGITAL נובעת מדעות של אנשים אחרים שקראת במיקרה באינטרנט?

אתה קורא לי מתנשא ומבלבל מוח? בזמן שכול מה שאתה כותב על מערכות MAC זה
"חרא של מערכות לא שוות שקל. רק חבר'ה שרוצים פוזה קונים MAC וכו.."
ועוד בפורום שמיועד בלעדית לMAC??
ואני מבלבל את המוח?

מדוע אתה ניכנס לפורום הזה עם אתה אנטי מאק? אתה עורך משא צלב כולשהו לגאול בני אדם מלהשתמש בMAC??? אני לא מצליח להבין אותך.

עוד פרט קטן IDIGITAL מתחייבים לעד 21 ימי עסקים. מעניין מי המבלבל מוח....

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 02-07-2010 בשעה 18:46.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2010, 19:08
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "איפה ראית אותי מתנשא? (מה..."

מכל בליל השטויות אני אתייחס לשורה אחת.
שים לב, התגובה הבאה שלך תהיה התנצלות.

מתוך אתר idigital
ציטוט:
6. שרותי מעבדה שאינם תלויים באישורה של Apple העולמית.
על פי נהלי חברת Apple העולמית, כל מוצר שנרכש בחו"ל, הזקוק לבדיקת מעבדה, מחייב אישור מראש של חברת Apple
ע"כ, התהליך דורש הגעה פיסית אל מעבדת השרות, פתיחת קריאה והשארת המוצר במעבדה עד לאישור חברת Apple,
כשלאחריו (באם התקבל אישור) יתבצע התיקון. התהליך אורך 21 ימי עסקים מינימום ובכפוף לזמינות מלאי חלקי חילוף.

בבקשה מקור :http://www.idigital.co.il/service/lab/abroad.html
כאמור, אתה מוזמן להתנצל. באם תבחר שלא, מבחינתי הוכחת את כל אשר טענתי לעיל ואינני רוצה להמשיך ולהגיב לשטויות שאתה פולט.
21 ימי עסקים, מינימום.

חזרה לפורום
ישן 02-07-2010, 20:21
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "מכל בליל השטויות אני אתייחס..."

בן אדם האם אתה רציני? או שמותחים אותי פה?

שמת לב מאיפה הבאת לי את הקישור???

הינה ציטוט קטן שמשום מה לא שמת לב אליו....

"מחשבי Mac תחת אחריות חו"ל מטופלים במעבדת החברה בלבד (המפעלים 9 , קרית אריה, פ"ת)
ע"פ החלטת חברת Apple ,מוצרים שנרכשו בחו"ל וזקוקים לשרותי מעבדה, הינם בעלי מסלול שרות שונה.

יובהר כי תהליך זה אינו חל על מוצרים שנרכשו ישירות מIDIGITAL ומשווקיה המורשים"

איך לאזאזל (ואני מצטער שאני מתעצבן אך זה כבר הפך להיות מגוחך) אתה מרשה לעצמך להתעלם מהפיסקאות הללו ?? ברור שתהליך הטיפול בלקוחות שרכשו את המוצר בחו"ל יהיה שונה.
כמה חברות בארץ אתה יכול לספור שמכבדות אחריות בין לאומית??
אני יתן לך כמה שלא. מהתחום האישי שלי.
קאנון ישראל-קראט לא מכבדת שום רכישה מחו"ל.כלום נאדה אפילו לא ידברו איתך
ניקון ישראל-הדר אותו סיפור בול. לא מכירים בך במידה ולא רכשת בארץ
סוני ישפאר- בוא תקפוץ אליהם עם מוצר שרכשת בחו"ל זה יהיה מזה מעניין.....
דל ישראל-האחריות רק על חלפים ולא על עבודה (אלה עם רכשת אחריות בן לאומית ניפרדת שגם עם זה יש בעיות)... איך זה קורה??????
ועוד חברות שעם נברר טוב טוב ניגלה שלא נותנות שום אחריות על מוצרים שלא נירכשו בארץ.

אז אחריי כול זה אתה בא ומאשים את IDIGITAL אשר מטפלים במוצרים שנירכשו בחו"ל רק אחריי 21 ימי המתנה??? תגיד תודה שהם עושים את זה בכלל . בזמן שרוב החברות בארץ לא עושות זאת.

עכשיו אני מבקש יפה ממך שתתנצל וממליץ לקרוא טוב טוב את תקנון האחריות שלהם.

http://www.idigital.co.il/service/lab/terms.html

שים לב לסעיף 15 בבקשה.

תפסיק לבלבל אנשים. במיוחד בפורמים שלא יועדו למשתמשי PC.....

וכול זה מגיע ממנהל פורמים בפרש. תקשיב זו ממש תעודת עניות מצטער להגיד לך. ואני נורא אוהב את האתר החביב הזה. פשוט חבל

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 02-07-2010 בשעה 20:32.
חזרה לפורום
ישן 02-07-2010, 20:40
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אולי בגלל זה: [QUOTE]בחודש..."

זה לא משנה עם הבחור טס לחול או לא. הבחור שאיתו התווכחתי טוען שהשרות של אידיגיטל נוראי ושהם מתקנים מחשבים אחריי מינימום של 21 ימי עסקים
גם עם השרות שלהם מאפשר תיקון של מוצר שנירכש בחול אחריי 40 יום זה עדיין שיפור לעומת 90% מהיבואנים האחרים. אז איך הוא מרשה לעצמו לזלזל.. את זה אני לא מבין.

לגביי דל. אני אישית עם הנייד(לשעבר) של אמא שלי ניתקלתי בתרוצים שונים. ובסוף שלמתי רק על עבודה ולא על החלקים. (שכלל החלפת מסך+סידירום)
יכול להיות מאוד שמשהו השתנה אצל דל. מעולה. אצל שאר החברות עדיין אותו סיפור.
וקשה לי להבין אנשים שלא מבינים את זה...

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 02-07-2010 בשעה 20:43.
חזרה לפורום
ישן 28-06-2010, 20:38
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "תגידו לי באי אשכול יקרים?..."

ציטוט:
ביצועים מעולים ( זד - 4 גיגה זכרון ו i5 ), סוללה שמחזיקה 8 שעות, ומסך מעולה, איכות בניה מצויינת

או שלא עבדת עם מק-בוק פרו, או שהתבלבלת עם מחשב אחר..
ביצועים מעולים? על מה אתה מדבר? ביצועים בדיוק כמו לכל נייד אחר(עם נתונים דומים), איכות בניה מצויינת? בינונית ביותר(עבדתי עם DELL\IBM אשר בנויים טובה פי כמה לפחות), 8 שעות סוללה?(אולי רק בדימיונך הקודח), בפועל לא החזיק אצלי גם 6 שעות, יצא לי לעבוד עם DELL שמחזקים יותר.
בקיצור מדובר במחשב בינוני מאוד, 6000 ש"ח זה לא הרבה? ב6000 הבאתי לאחרונה DELL מארצות הברית ששווה "קצת" יותר, 6000 ש"ח בשביל נייד בארצות הברית זה המון!, מחשב איכותי בסיסי מתחיל ב1000$
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר