לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2010, 02:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ynet - ביטוח בריאות גם לילדי זרים? היום ההכרעה

ועדת השרים לענייני חקיקה תחליט היום אם לתמוך בהצעת חוק שתעניק ביטוח בריאות ממלכתי לאלפי ילדי פליטים ומהגרי עבודה. רופאים לזכויות אדם: "העובדה שלא נותנים שירותים כדי לחסוך כסף, עולה לנו יותר"

שוב פעם רוצים לתת לפליטים, שהאו"ם יכול לקחת מכאן למחנות הפליטים שלו בעולם, אם ישראל תגרש אותם מפה בעולם וילדים של עובדים לא חוקיים בכלל ביטוח בריאות.

קישור

עכשיו השאלה למה להשאיר אותם פה, כאשר אין לנו כסף לדאוג לזקנים ואנשים עם בעיות כלכליות ובריאות שלנו, אם אינם חוקיים בכלל ובכל הנוגע לפליטים לתת אותם לאו"ם שיקח אותה מפה וזהו.

למי שלא יודע לעובדים הזרים בארץ החוקיים בלי ילדים, יש ביטוח ביטוח פרטי, אם הם חוקיים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2010, 15:42
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "-_- כ-ל הפליטים שפגשתי, הם..."

אם כך פגשת את כלל מהגרי העבודה שהגיעו לארץ, אני מניח?

אכן, 2000 מהגרי עבודה מוסלמים ונוצרים מאפריקה (אתה מוזמן להפסיק להשתמש בכינוי האינפנטילי והרגשני "פליטים", שכן הם לא - רובם המוחלט משקרים על מנת לזכות כאן במעמד קבע) המגיעים מדי חודש לשטחי מדינת ישראל ואשר בסופו של דבר נופלים כנטל על חשבון משלם המיסים הישראלי (הרי אתה רוצה לתת להם עכשיו גם שירותים רפואיים, דמי אבטלה.. הכל!), רק תורמים למאזן הדמוגרפי היהודי במדינת ישראל ולעולם לא יהפכו לבעיה דמוגרפית במדינת ישראל. הרי הם אנשים שחורים מאפריקה ולמה שתהיה להם בכלל תודעה לאומית משלהם? לכושים אין דבר כזה.

הנאיביות והאינפנטיליות של הטיעונים שאתה מציג פה מזכירה מאוד את זו של לא מעט צרפתים לפני 20-30 שנים עם בואם ההיסטרי של המהגרים לשם. זה נגמר במהומות מהגרים ובשיכוני מהגרים במרכז פריז.

אם אתה רוצה, אתה מוזמן לאמץ ילדים שחורים מאזורי עימות כמו אנג'לינה ג'ולי ומדונה - כך ייתכן וחייך יראו מלאים יותר. אבל אל תחטוף מדינה שלמה ותאלץ אותה להכניס לתוכה מהגרים בטיעונים חסרי שחר שהוכיחו לך כאן עד כמה הם לא נכונים.
ישן 27-06-2010, 16:41
  Bimler Bimler אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "בגלל זה צריך לשאול..."

ההיכרות האישית שלך היא חסרת משמעות, סטטיסטית. לא ניתן להסיק מכך שום דבר. אלא אם פגשת בכל מהגרי העבודה באשר הם וראיינת אחד ואחד מהם. הגם שייתכן ושיקרו לך שכן אתה טוען שדיברת עם מהגרי עבודה שמוצאם מדרפור כמו גם שכ-ל מהגרי העבודה עימם אתה בקשר הינם נוצרים - מה שאינו יכול להיות היות ומהגרים שהיו פעם פליטים מדרפור, אמורים להיות מוסלמים.

מדינת ישראל לא צריכה לתחקר (ולבזבז על זה כסף רב), אנשי האו"ם עשו זאת כבר במחנות הפליטים במצרים. מדינת ישרא לצריכה לגרש, על אף שרכי לבב כדוגמתך מנסים ליצור מצב עתידי נוראי למדינת ישראל ע"י סיפורים עצובים ותיאורים זוועתיים שהינם חסרי חשיבות למול המציאות: מדובר במהגרי עבודה, נקודה. ברגע שהם חצו את הגבול ממצרים לישראל, הם כבר לא פליטים אלא מסתננים המנסים להגר ולמצוא עבודה בישראל לכל עניין ודבר.
ישן 27-06-2010, 10:41
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
השאלה היא האם הם פליטים ממצריים או מסודן
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "יש פליטים! אני אישית פגשתי..."

למיטב ידיעתי, אין רדיפה של סודנים במצריים שמכריחה אותם לברוח לישראל. אם זה במקרה כן המצב-הלחץ צריך להיות על מצריים. על כן, הסודנים שמגיעים לישראל אינם פליטים מסודן שנמלטו על מנת לשרוד. לשם כך אין צורך להגיע לישראל. הם מהגרי עבודה שהגיעו לישראל על מנת לשפר את מצבם הכלכלי. משום כך אין ערך מבחינתי להגדרה שלהם כ"פליטים". לכל היותר הם (וגם זה ממש לא כולם או מרביתם) פליטים לשעבר. זה מקביל לכך שיהודי יעלה לישראל מתימן בגלל הרדיפות שם ואז יטוס לארה"ב וידרוש מעמד של פליט בגלל הרידפות הללו בתימן. ממש לא נראה לי שמישהו בארה"ב היה לוקח את הדרישה הזו ברצינות.
ישן 28-06-2010, 05:40
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
טוקבקיסט זה לא עלבון
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כן. אך אילו היה לך מעט שכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
כן. אך אילו היה לך מעט שכל בקודקודך גם לחשוב מבלי להטיל סטיגמות, היית יכול להסיק שאני בעצם מתכוון למה שאמרתי ברצינות, ולא בציניות. אלא שאז זה היה מוציא אותי ימני, וזה לא מתאים לך לסטגימה שכבר הדבקת לי. לכן עשה טובה, לך תדחוף את המקלדת שלך לתחת, ואל תגיב להודעות שלי בהקשר ימני או שמאלני כלשהו. את הטוקבקיזם העלוב שלך תבזבז בYNET או משהו.

טוקבקיסט יכול להיות כותב איום או כותב מוכשר מאוד, תלוי באיכות התגובות שלו. פעמים רבות הטוקבק אינו נופל באיכותו מהכתבה שעליה הוא מגיב, בהקשר של ynet זה נכון לגבי רוב הכתבות ורוב הטוקבקים, בוודאי כשאנחנו מתייחסים לכלל הטוקבקים שנשלחו למערכת, גם אם לא פורסמו.

הטוקבקים הגרועים ביותר הם אלה שגם מנוסחים רע וגם מביעים את העמדה הקיצונית ביותר האפשרית על מנת לקבל את מנת הצומי שלהם. יש כאלה שמכורים למנה הזאת, אנשים שפשוט נהנים כשמגיבים להם "תתבייש", "חבל שילדו אותך" וכו'. אז הנה - אני מעניק לך את המנה היומית שלך - ישר לורידים.

א. תתבייש על זה שביזית את זכר השואה כשהשווית גירוש עובדים זרים להשמדת אנשים במחנות.

ב. תתבייש על זה שהעלבת כאן גולש הרבה יותר מוכשר ממך (ואני לא מתכוון אלי) וקראת לו אינפנטיל קטן ודביל

ג. תתבייש על זה שבניסיון "תיקון" לדבריך החלטת שעדיף שיקראו את דבריך ברצינות למרות שברור שהם היו ציניים - כשמתייחסים אליהם בצורה רצינית הם מהווים גם קריאה לרצח.

זה פורום חופשי ואני ואחרים נגיב כאן לכל הודעה שנמצא לנכון. גם אם זו הודעה של מחפש תשומת לב אובססיבי שממציא דעות מזויפות על מנת שישימו אליו לב. כולי תקווה שהמנהלים קוראים את זה וישלחו אותך לחופשה על חשבון המערכת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-06-2010, 08:35
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "טוקבקיסט זה לא עלבון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
א. תתבייש על זה שביזית את זכר השואה כשהשווית גירוש עובדים זרים להשמדת אנשים במחנות.

ב. תתבייש על זה שהעלבת כאן גולש הרבה יותר מוכשר ממך (ואני לא מתכוון אלי) וקראת לו אינפנטיל קטן ודביל

ג. תתבייש על זה שבניסיון "תיקון" לדבריך החלטת שעדיף שיקראו את דבריך ברצינות למרות שברור שהם היו ציניים - כשמתייחסים אליהם בצורה רצינית הם מהווים גם קריאה לרצח.

זה פורום חופשי ואני ואחרים נגיב כאן לכל הודעה שנמצא לנכון. גם אם זו הודעה של מחפש תשומת לב אובססיבי שממציא דעות מזויפות על מנת שישימו אליו לב. כולי תקווה שהמנהלים קוראים את זה וישלחו אותך לחופשה על חשבון המערכת.

א. שוב, לא מוצא קשר לשואה, הכל בדמיון שלך.
ב. אני בספק לגבי מדת מוכשרותו של גולש זה או אחר שאינני מכיר כלל, הספיקה לי התגובה שלו כדי לקרוא לו כך. אבל בעצם, מה ההבדל בין זה לבין מה שאתה עושה? הרי אתה לא מכיר אותי, ולא יודע מה דעותי, והנה אתה מגיב אלי באותה צורה.
ג. לא החלטתי שעדיף, זה שוב אתה, עם הראש הקרימינלי שלך. שאלתי מה היה קורה אילו. וחוץ מזה, באמת משהו מפריע לך בקריאה לרצח...?

וכן, הגבתי לך כך, כי אתה כבר החלטת מה דעותי, ומעתה תגיב לכל הודעה שלי בהקשר פוליטי כלשהו, גם אם אין לזה שום קשר לדעה פוליטית (כמו באשכול הזה למשל) אתה עושה את זה כבר כמה וכמה אשכולות, ולכן אותך צריך לשלוח לחופשה על חשבון המערכת על אד-הומינם. ולא, זה לא שאני כותב בפורום סקופים יותר מהודעה בשבוע, שאליה אתה בוחר להתייחס.
יהיה לך נחמד אם אגיב לכל ההודעות שלך בצורה חסרת קשר? כי ממש אין לי בעיה לעשות את זה. ולא, אני לא צריך תשומת לב, בטח לא ממך מר מכונת קופי-פייסט&טוקבק.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 28-06-2010 בשעה 08:38.
ישן 27-06-2010, 15:34
  Bimler Bimler אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מפני שאז התואצה היא שעובידם זרים לא יפנו לאפשרות זו ואז תקבל:"

א. קשה לי להאמין שמי מהם ירצה לעשות זאת שכן מדינותיהם פועלות באמצעים חריפים יותר כנגד כל הפליטים האפריקנים המנסים להסתנן אל תוככי אירופה ומדינות מתועשות אחרות באזורים שונים בעולם. הצרפתים והאוסטרלים בנו מחנות ריכוז וגירוש וזו השיטה בהן הן פועלות בכדי לגרש חזרה את מהגרי העבודה המנסים להסתנן לתחומן כך שהטיעון היחיד שישמע כנגד ישראל היהיה :"היא פועלת כמעט כמו אוסטרליה!" ולאיש לא יהיה איכפת, היות והאדם הפשוט ושבע המהגרים יהיה לטובתנו.

ב. זה יהיה חסר משמעות אם ייארך גם מצוד אחר אותם מסתננים שבסיומו הם יושבו על טיסות בחזרה למדינות מוצאם. באם לאו, אתה צודק.
ישן 27-06-2010, 18:56

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אם מדובר בעובדים חוקיים, יש לגלגל את העלות על המעסיק."

אז תן לי לתקן אותך אסור לעובד זר חוקי להביא לכאן את הילד שלו. לגור איתו או לחיות כאן בארץ בגלל שאימא או אבא עובדים כאן אסור להם.

יותר מזה לסבתא שלי יש עובדת זרה, ברגע שהיא נכנסת להריון הויזה שלה מבוטלת אוטומתית והיא מגורשת מכאן, חתונה עם עובד זר אחר אסורה כנ"ל, כי היא עובדת זרה חוקית.

ככה שהילדים האלה שייכים לעובדים הלא חוקיים, אלה שהיו חוקיים והיום כבר לא חוקיים או עובדים זרים, שהגיעו לארץ באופן לא חוקי בכלל או לפליטים מסודאן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-06-2010, 01:41

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ידוע, מקובל ואף הגיוני."

בשביל זה יש לנו ראש ממשלה, שצריך לקבל החלטה לשם שינוי בנושא חשוב ואולי הכי חשובה כראש ממשלה של ישראל וסוף סוף ולגרש את העובדים הזרים והילדים, שאינם נמצאים בארץ כחוק ואת הפליטים לתת לאו"ם ולגרש אותם מפה כנ"ל סופית וש"ס תהיה בעד העניין תהיה בטוח בזה.

גברת וילנאי ואנשי שמאל אחרים מוצהרים הרי אמרו להם מה לעשות, כדי שהתקשורת תהיה בעד להשאיר אותם כאן, אפילו שהגיעו לכאן שלא כחוק. לכן התמונות של הילדים האלה עם דגלי ישראל או שרים שירי מולדת לא באמת נכונות.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 28-06-2010 בשעה 01:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר