לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2010, 09:41
  GhostTrick GhostTrick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.10
מדובר בלא פחות מאשר הוצאה להורג:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "לוחם מג"ב הודה שירה בראש הדורס שנוטרל:"

שכן אם איש מג"ב החביב טוען שחשב שמדובר במחבל מתאבד שאולי עלול להתפוצץ אז איך לאותו איש מג"ב היה את האומץ להתקרב סנטימטרים אל האיש ולתקוע לו מספר כדורים בראש ? מדוע הוא לא ירה בו ממרחק כזה שאותו "מחבל" לא יתפוצץ עליו ?

מדוע איש מג"ב שמודה ווידא הריגה של מי שהיה מנוטרך שוכב על הכביש ללא תזוזה אחרי שנורה בגב ?

כמו כן לפי עדויות של מספר אנשים שם איש מג"ב הוציא להורג את המנוח.

מעבר לזה מה יקרה אם מחר נהג רכב פרטי יקבל התקף לב ייכנס לטרימפיאדה ויפצע או יהרוג מספר חיילים האם דינו של אותו נהג זה לקבל מאיש מג"ב כמה כדורים בראש מטווח אפס ?

נותר לקוות שאחרי ההודאה של איש מג"ב שהוא יואשם ברצח וישב בכלא.
לאף אחד לא מגיע לקבל כדורים לראש מטווח אפס רק כי שפת האם שלו זו ערבית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2010, 10:09

תקרא את הכתבה במלואה:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "דמגוג בשקל. קודם כל, אין כאן..."

חייל מג"ב מודה שירה לאיש בראש מטווח אפס אחרי שנוטרל!
חייל מג"ב טוען שחשב שהמחבל עם חגורת נפץ ועלול להתפוצץ ,אז איך זה שהחייל המאיץ התקרב לפצוע מרחק סנטימטרים וירה לו מספר כדורים בראש ?

ובסוף הכתבה תקרא אבל תקרא את זה שהיו מספר עדים לא אחד לא שניים אלא מספר עדים שטענו שהחייל מג"ב הוציא את האיש להורג.

אלא אם כן לדעתך לתקוע לבן אדם ששוכב על הכביש לא זז אחרי שנורה בגב כמה כדורים בראש מטווח אפס זה ניטרול......

בוא נשאל את זה אחרת: מה לדעתך היו לוחיות הזיהוי על המכונית של אותו הרוג ? ואיך אותו איש מג"בס היה פועל בנחרצות כזו אם הלוחיות זיהוי היו צהובות ?

כל בר דעת יודע את הוראות הפתיחה באש ובשום מקום בשום מקום לא כתוב שאחרי שמחבל או נהג או אזרח או כל אחד שנוטרל ושוכב על הכביש ללא תזוזה אחרי שנורה בגב שצריך להתקרוב אליו סנטימטרים ולתקוע לו מספר כדורים בראש.

ואם היית קורא אז אותו חייל מג"ב מודה שירה לאיש בראש! הוא מודה בעובדות! אז למה לעזעזל אחרי שהמחבל או האזרח או הנהג או מי שלא יהיה נוטרך שוכב על הכביש לא זז צריך איש מג"ב לתקוע לו כדור בראש ? אם אתה מבין יותר ממני אז תן לי את התבונה שלך. כי אני לא דמגוג בכלום חייל מג"ב מודה שתקע לערבי כדור בראש.

היו עוד מאות אם לא מעבר לזה של מקרים של מחבלים שנוטרלו ולאחר מכן נורו מטווח אפס ואף חייל ואף אחד לא נחקר לא ישב בכלא ואף גופת מחבל לא הוצאה מהקבר. אם פה החליטו על חקירה והוצאת הגופה מהקבר זה אומר שיש דבר בגו.

עכשיו אשמח לקרוא את תבונתך בעניין וכך בחשבון את זה שהחייל הודה!
כך בחשבון שהוציאו את הגופה לנתיחה!
כך בחשבון שיש עדים במקום שטוענים שהחייל הוציא אותו להורג!
ישן 29-06-2010, 11:18
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
כמו שמישהו כאן כתב עלייך: דמגוג בשקל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "אתה ממשיך לכתוב סתם או בכוונה שטויות ?"

מאחורי כל ההצהרות והזבל שאתה מפיץ כאן, מסתתרת לה הבנה מועטה מאוד בדרכי הפעולה של כוחות הבטחון.
צדק op9090 בתגובתו כאשר ציין שאחד הדברים החשובים שלומדים בקורסי האבטחה השונים הוא ביצוע וידוא ניטרול.
כאשר ברור כי מולך עומד מפגע אשר אי ניטרולו עלול להביא להמשך פגיעה בציבור, עלייך לנטרלו, גם אם זה אומר לבצע וידוא ניטרול, על מנת סיים את האירוע. זאת עקב החשש (שכבר התממש בעבר) שהוא מסתיר בכליו מטען חבלה.
קל לך להעביר ביקורת ולצאת בסיסמאות נגד השוטרים. אני רוצה לראות אותך פועל אחרת לא היית במקומם, או חמור מכך, לו היית אזרח אשר נפגע מאותו רכב, כשהשוטרים עומדים לידך ונדרשים לתפעל את האירוע.

ישן 29-06-2010, 10:38

אני אשמח גם לקבל ממכל כל המומחים ללחימה:
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אבל החייל פעל לפי תורת לחימה..."

קישור או מזכר כלשהו שמראה ומסביר על הלחימה הזו שלכם.
כי למצוא בכל חור באינטרנט את הוראות הפתיחה באש זה לא בעיה.
אבל את תורת הלחימה שלכם היה קשה לי למצוא. אשמח אם תפנו אותי לאיזה מקור שמסביר על תורת הלחימה שלכם חשוב לציין : תורת לחימה בערבים כמובן.

כי בטח לא הייתם נלחמים ביהודי בתל אביב שהיה מאבד שליטה על הרכב והורג כמה חיילים אני בטוח שלא היתים תוקעים לו כמה כדורים מטווח אפס בראש במסגרת תורת הלחימה שלמדת נכון ?

אבל שוב מה אני מבין. אני דמגוג אני לא הייתי לוחם אני לא מבין כלום.

הדבר היחיד שאני מבין: הנהג ערבי הוא אוטמטי מחבל ולכן צריך לתקוע לו כדור לראש! וכל יתר הטיעונים המטומטים שלכם לא שווים כלום. הוא ערבי דינו מוות. תודו בזה שזה מה שמפריע לכם שהוא ערבי וזהו.

כי החיים אבל בחיים לא הייתם מעיזים לתקוע לנהג יהודי בתל אביב כדור בראש גם אם הוא היה מאבד שליטה על הרכב והורג 500 חיילים. אבל ערבי זה ערבי הוא מחבל ודינו מוות.

מבחינתי מי שתוקע לבן אדם כמה כדורים בראש מטווח אפס אחרי שאירוע הסתיים כשהבן אדם על הכביש לא זז צריך לשבת בכלא כל ימי חייו.
ישן 29-06-2010, 10:50

אתה ממשיך להתעלם מהעובדות בכוונה תחילה:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "היות ואף יהודים לא התפוצץ..."

דבר ראשון יכאל עמיר רצח ראש ממשלה יונה אברושמי רצח יהודי מספיק בשבילי כדי לחשוש מיהודים שסטו מהכביש והרגו 20 חיילים. לא יודע אולי היהודי הוא מחבל מחופש ? אולי היהודי הוא מחבל ? אני לא לוקח סיכונים אני אתקע לו איזה 5 כדורים בראש מטווח אפס רקכדי להיות בטוח מה יכול להיות. היה מחבל צדקתי לא היה מחבל לא נורא.

מעבר לזה מה הכוונה לשוטר הייתה סיבה מוצדקת? אתה מצדיק תקיעה של כמה כדור הראש של בן אדם מטווח אפס ? בן אדם ששכוב על הכביש ולא זז עם כדור בגב אחרי שנוטרל אחרי שהאירוע הסתיים ? ואני בטוח שאתה אובייקטיבי.

אבל מה לעשות לא כולם חושבים כמוך עובדה שבמקרה הזה החליטו להוציא את גופת ה "מחבל" מהקבר לחקירה שלא כמו במקרים אחרים. אז מה יש לך להגיד על זה ? מדוע בניגוד למקרים אחרים במקרה הזה החליטו להוציא את הגופה לנתיחה ? מה דעתך ?
ישן 29-06-2010, 11:05
  משתמש זכר f451 f451 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "דבר ראשון לך לתגובה 12 שלי פה באשכול שנית:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GhostTrick
חייל מג"ב טוען שחשב שהמחבל עם חגורת נפץ ועלול להתפוצץ ,אז איך זה שהחייל המאיץ התקרב לפצוע מרחק סנטימטרים וירה לו מספר כדורים בראש ?

אני לא חבלן או משהו כזה אך אני יודע שחבלנים מנסים ליזום פיצוץ של חפץ חשוד ע"י ירי עליו, אולי השוטר מג"ב לא רצה שכל הרחוב יתפוצץ אז הוא התקרב וירה לו בראש מטווח קצר כדי לא לפספס?

ובסוף הכתבה תקרא אבל תקרא את זה שהיו מספר עדים לא אחד לא שניים אלא מספר עדים שטענו שהחייל מג"ב הוציא את האיש להורג.

אלו אותם אנשים שיגידו שההוא שהחליק ללוחמי 669 מהידים הוצא להורג.

אלא אם כן לדעתך לתקוע לבן אדם ששוכב על הכביש לא זז אחרי שנורה בגב כמה כדורים בראש מטווח אפס זה ניטרול......

כן זה ניטרול, ירי הוא לא כמו בסרטים ולפעמים 4 כדורים גם לא יספיקו כדי לעצור בן אדם.

בוא נשאל את זה אחרת: מה לדעתך היו לוחיות הזיהוי על המכונית של אותו הרוג ? ואיך אותו איש מג"בס היה פועל בנחרצות כזו אם הלוחיות זיהוי היו צהובות ?

כל בר דעת יודע את הוראות הפתיחה באש ובשום מקום בשום מקום לא כתוב שאחרי שמחבל או נהג או אזרח או כל אחד שנוטרל ושוכב על הכביש ללא תזוזה אחרי שנורה בגב שצריך להתקרוב אליו סנטימטרים ולתקוע לו מספר כדורים בראש.

ציטוט:

הוראות הפתיחה באש אומרות שמותר להשתמש בנשק כדי לנטרל איום על חיי אדם.

ואם היית קורא אז אותו חייל מג"ב מודה שירה לאיש בראש! הוא מודה בעובדות! אז למה לעזעזל אחרי שהמחבל או האזרח או הנהג או מי שלא יהיה נוטרך שוכב על הכביש לא זז צריך איש מג"ב לתקוע לו כדור בראש ? אם אתה מבין יותר ממני אז תן לי את התבונה שלך. כי אני לא דמגוג בכלום חייל מג"ב מודה שתקע לערבי כדור בראש.

אל תכניס את הנושא הגזעני לפה כי רוב הסיכויים הם שאותו שוטר הוא גם ערבי.

היו עוד מאות אם לא מעבר לזה של מקרים של מחבלים שנוטרלו ולאחר מכן נורו מטווח אפס ואף חייל ואף אחד לא נחקר לא ישב בכלא ואף גופת מחבל לא הוצאה מהקבר. אם פה החליטו על חקירה והוצאת הגופה מהקבר זה אומר שיש דבר בגו.

לא, זה אומר שיש חקירה, אתה כבר קבעת שהשוטר הוציע אותו להורג.

עכשיו אשמח לקרוא את תבונתך בעניין וכך בחשבון את זה שהחייל הודה!
כך בחשבון שהוציאו את הגופה לנתיחה!
כך בחשבון שיש עדים במקום שטוענים שהחייל הוציא אותו להורג!
ישן 29-06-2010, 09:56
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "מדובר בלא פחות מאשר הוצאה להורג:"

בולשיט. אין לך שום מושג מה הלך בנקודת האירוע, וכנראה שגם אין לך שום מושג בלחימה.
אם החייל יצליח להראות שאכן היה לו יסוד סביר לחשוש שהוא בסכנת חיים, הוא זכאי.
העובדה שהפכת את זה בצורה די שלומיאלית לתאונת דרכים תמימה רק מחזקת את זה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 29-06-2010 בשעה 10:00.
ישן 29-06-2010, 10:16

לחימה ?! WTF ?
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "בולשיט. אין לך שום מושג מה..."

אל תגיד לי לא קראת את הכתבה בקישור נכון?
איזו לחימה?!#$%@$%

חייל מג"ב התקרב לבן אדם שרוע על הכביש עם כדור בגב ללא תזוזה ומטווח אפס תקע לבן אדם מספר כדורים בראש זה נקרא אצלך לחימה?
ולא רק זה שהחייל בחקירה הודה!

ולא רק זה שהוציאו מהקבר את ההרוג לנתיחה. בטח תספר לי עכשיו כי אני לא מבין בלחימה שהוציאו מהקבר את כל הגופות של המחבלים בעופרת יצוקה ומלחמת לבנון השנייה וניתחו אותם נכון ?

ובטח גם קראת שיש עדים לא מעטים שטוענים שהחייל הוציא להורג את הנהג.

אבל כן זו לחימה. אין ספק. כל נהג ערבי דגש על ערבי שיעשה תאונה או יקבל התקף לב הוא מחבל מתאבד ולכן זו לחימה ולכן מותר וצריך לתקוע לו כמה כדורים בראש מטווח אפס. אין ספק לי אין מושג.

תענה לי על כל אחת מהשאלות שמתוארות בכתבה והחשובה מבניהם אם זו לחימה אז למה שלא יוציאו את כל הגופות של הערבים מחבלים ולא מחבלים מהקברים במלחמת לבנון השנייה ועופרת יצוקה וינתחו אחד אחד? למה להסתפק רק באחד? הרי זו לחימה.

ותענה לי גם עניינית כמובן מדוע חייל מג"ב שחושב שהאיש על הקרקע כשהוא מנוטרך לא זז עם כדור בגב הוא מחבל מתאבד שעלול להתפוצץ מדוע החייל מג"ב מתקרב אליו מטווח אפס ? מה החייל לא פחד שהמחבל המתאבד יתפוצץ עליו ? מדוע הוא לא ירה לו בראש ממרחק של 10-20-30 מטר ? מדוע הוא היה צריך להתקרב אליו למרק אפס ולתקוע לו מספר כדורים בגב ? טוב מה אני מבין כנראה שמצב לחימה אין זמן לחשוב...
ישן 29-06-2010, 13:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "לחימה ?! WTF ?"

עכשיו אני יודע שאין לך מושג מחייך.
לא צריך להיות בדרום לבנון בשביל להלחם. אפשר להלחם בלבנון, אפשר להלחם בשכם ואפשר להלחם באמצע פיגוע ירי או דריסה בירושלים. לחימה היא תיאור מצב, אדון-יושב-ליד-האלוף-אבל-לא-יודע-שום-דבר-חוץ-מזה.
מעבר למלודרמה הזולה והלא עובדתית בעליל שכבר העירו לך -
אדם סוטה עם רכב על המדרכה ודורס 4 חיילים. הוא נסע מספיק על המדרכה בשביל שיתבצע ירי על הרכב (מה שולל את האפשרות שאבא שלך יפגע, אלא אם כן אבא שלך נוסע עשרות מטרים על מדרכה...).
הוא יוצא מהרכב ונורה.
עכשיו - אם אתה "בטעות" עשית דבר כזה וירו עליך, ואתה מחוץ לרכב. מה תעשה? אני בהחלט אעשה כל דבר שאומרים לי. אם תהיה טיפש מספיק לשלוח יד לתוך הכיס בצורה לא שקולה תחטוף כדור. ואם אתה כ"כ אוהב לעשות השוואה למדינות אחרות, אז כדאי שתבדוק מה קרה לבחור ההוא שנורה ברכבת התחתית בלונדון מחד, או מה יקרה אם לא תציית בצורה מלאה לשוטר בארה"ב מאידך.
ואגב, את ההאשמות של הוצאה להורג כבר שמענו בעבר, כולל וידאו באינדימדיה, בשנת 2004, הפעם של מחבל מתאבד למהדרין.

הלאה - לחימה. כל ירי ע"י שוטר נבדק. בארץ ובחו"ל. ככה זה.

הבעיה היא שאנשים בעלי מוסר מעוות כמוך מצליחים ללחוץ את המערכת בצורה כזו שהיא מתנהגת בצורה לא רציונאלית. גם במקרה הזה, גם במקרה הפשוט של חייל עריק שנהרג ועדיין נקבר צבאית וגם במקרה של ההורים שבאו לקחת את הילדים שלהם מבא"פ ניצנים.

העובדה הבסיסית היא שאתה שפטת ודנת את החייל כבר מבלי לדעת שום דבר מעבר למה שמאכילים אותך בעיתון (ז"א, אין לך מושג מה הלך שם). מצד אחד, אבל מתקומם נגד זה מצד שני כשזה מתאים להשקפת העולם שלך.
לא מפליא - אגב. את הרדידות הזו הפגנת כבר בצורה מופלאה ביכולת שלך לרדד את הסכסוך האירי לשני סרטים לא תיעודיים....

מה שכן, מכיוון שהכל ברור ונהי לך, אני מציע שתתיצב במחסום הקרוב למקום מגוריך ותנסה לברור את המחבל המתאבד מאלפי דורשי העבודה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 29-06-2010 בשעה 13:18.
ישן 29-06-2010, 18:05
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "מדובר בלא פחות מאשר הוצאה להורג:"

ציטוט:
מעבר לזה מה יקרה אם מחר נהג רכב פרטי יקבל התקף לב ייכנס לטרימפיאדה ויפצע או יהרוג מספר חיילים האם דינו של אותו נהג זה לקבל מאיש מג"ב כמה כדורים בראש מטווח אפס ?

מה יקרה אם לסבתא שלך היו גלגלים, מכיר את המונח? או במילים אחרות כאשר ערבי מתנגש בטרמפיאדה של חיילים, ההנחה המידית היא שמדובר במחבל(ניתוחים סטטיסטיים יגידו לך, למה זו תהיה תמיד ההנחה הראשונה).
ציטוט:
נותר לקוות שאחרי ההודאה של איש מג"ב שהוא יואשם ברצח וישב בכלא

נכון שלירות במחבל שדרס ערבים בטרמפיאדה זה לא חוקי(ויש אשר אומרים לא אנושי).
מצד שני עם בדיני החוק עסקינן, עליך לדעת שלכל היותר מדובר בהריגה.(אני לא חושב שהחייל תכנן רגעים לפני האירוע לפגוש מחבל ולירות לו בראש).

אז לכל היותר מדובר בחייל שאיבד באופן רגעי את העשתונות, מאסר של כמה שנים, שליש על התנהגות טובה והביתה.
ציטוט:
לאף אחד לא מגיע לקבל כדורים לראש מטווח אפס רק כי שפת האם שלו זו ערבית.

נכון, אבל לדעתי לכל מחבל מגיע לקבל כדור בראש.
ישן 29-06-2010, 10:21
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "מי אמר תמיד ?"

ציטוט:
תראה לי אפיה כתבתי תמיד.
אני היחיד שמתייחס פה למקרה ספציפי ואתם מכלילים ומקשקשים על הערבים בהכללה.

תתייחס בבקשה למקרה הספציפי הזה.

כי לא כתבתי פה כלום ולא היה לי פה כלום נגד אותם מחבלים בירושלים עם הטרטורים שנורו מספר פעמים מטווח אפס. ההפך מי שירה בהם מטווח אפס פעל כשורה וכמו שצריך וככה צריך לפעול כמו במקרים ההם.

אני מדבר על המקרה הספציפי הזה שבו שוכב בן אדם על הכביש עם כדור בגב לא זז וחייל מגב נגש אליו ותוקע לו מספר כדורים מטווח אפס. תתייחס למקרה הספציפי תודה.

אני אומר על המקרה הספציפי שהמחבל ביצע פיגוע דריסה ככל הנראה,
ועד שיוכח אחרת הוא בן מוות. לא אזיל דמעה על מחבל.

ישן 29-06-2010, 10:27

מה הכוונה ככל הנראה ?
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=GhostTrick]תראה לי..."

אתה קובע שהוא מחבל ושזה פיגוע דריסה ואז כותב ככל הנראה.

אז אתה כנראה דמגוג בשקל. כי אתה מתעלם מהעובדות והעיקרית שבהם שגופת ה "מחבל" הוצאה מהקבר לנתיחה מה שלא קורה בחיים בפיגועים בהם מחבלים מנוטרלים.

וגם כתבת שעד שיוכח אחרת הוא בן מוות. זאת אומרת לשיטתך קודם לתקוע לבן אדם כמה כדורים בראש ואחר כך לקבוע ולהוכיח אחרת. מעניין.

ואתה גם בטח מעדיף לעשות את זה אחרי שהבן אדם שוכב על הכביש לא זז עם כדור בגב ככה יותר קל לנטרל את המחבל מטווח אפס נכון ?

ולא אני בטוח שאתה נקי וישר ואיכפת לך רק מביטחון הציבור והיית פועל ככה אותו הדבר אם הנהג הדורס היה יהודי בתל אביב בטיילת שאיבד שליטה על הרכב והיה הורג 10 חיילים אני בטוח שגם היית מתקרב לנהג כשהוא שוכב על הכביש לא זז ותוקע לו כמה כדורים בראש. נו ברור הרי אני הדמגוג פה.
ישן 29-06-2010, 10:45

מקולת עליי הטענה שלך:
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אתה נתפס לזה שהוציא את המחבל..."

"וכן, יש הבדל בן נהג שדורס בטעות לנהג שדורס בכוונה, כל יום ערבים דורסים יהודים בארץ, אתה לא שומע שיורים בהם מיד אחרי."

ועובדה שבאף אחד מהמקרים לא מוציאים לחקירה את גופות היהודים שנהרגו בתאונות דרכים ולא את גופות הערבים. אבל במקרה הזה החליטו להוציא את הגופה מהקבר לנתיחה וכנראה גם יש סיבה לא ? כי גם המשפחות של הטרקטורים ופיגועים אחרים בירושלים דרשו להוציא את גופות המחבלים מהקבר לנתיחה וזה לא קרה.

מעבר לזה שנגיד שבכל מה שכתבת אתה צודק יש תאונות כל יום.

אני בתור אחד שלא היה לוחם בחיים לא נושא נשק היום ולא מבין בתורת לחימה. תסביר לי מדוע לוחם מג"ב שחשש כמובן שהאיש על הכביש שדכה ללא תזוזה עם כדור בגב הוא מחבל מתאבד מדוע אותו חייל מג"ב התקרב לבן אדם עד לטווח אפס ותקע לו מספר כדורים בגב ? תסביר לי רק את הקטע הזה.

על כל היתר אפשר להתווכח או לא להתווכח. אבל תסביר לי מה היה הצורך להתקרב לטווח אפס אחרי שהאירוע הסתיים אני חוזר אחרי שהאירוע הסתיים אחרי שהאיש על הרצפה לא זז עם כדור בגב מדוע אותו מגבניק הרגיש צורך עז להתקרב סנטימטרים מהאיש ולתקוע לו מספר כדורים בראש ? אם איש מגב הזה חשש שזה מחבל מתאבד שעלול להתפוצץ לא היה מן הראוי שיפנה את כל האנשים יתרחק ויחכה לחבלנםי וכוחות אחרים ? לא נראה לך קצת מוזר שהוא מתקרבל מחבל עם חגורת נפץ עד טווח אפס ותוקע לו כמה כדורים בראש ?

הרי הוא לא זז שכב על הכביש עם כדור בגב מדוע אותו שוטר מגב לא ירה לאיש עוד 20 כדורים ממרחק של 10-20 מטר אם הוא חשש שיש לו חגורת נפץ ?
ישן 29-06-2010, 11:06

ואם הייתה על ה "מחבל" חגורת נפץ לא באוטו אלא עליו:
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ומה אם הרכב ממולכד?"

מדוע אותו איש מגב מייד לא ירה 20 כדורים על ה "מחבל" מטווח 20 מטר ? מה הכודרים לא יגיעו משם ? מדוע הוא חיכה והתקרב עד למרחק סנטימטרים ממנו כדי לתקוע לו כדור בראש ? כל הזמן הזה הוא מסכן את כולם בסביבה וכמבן מסכן את עצמו שכן אם הוא היה מתפוצץ עליו מטווח אפס המגבניק היה מתפזר על הכביש.

אז מדוע אם הוא באמת חשש לחייו וחיי הסובבים מדוע הוא לא תפס עמדה ממרחק 10-15 מטר וירה 20 כדורים ב "מחבל" ?

תראה לי באיזה מקום בצבא או במשטרה כתוב או מלמדים לתקוע למישהו כדורים בראש מטווח אפס. גם אם זה מחבלים. תראה לי מסמך כזה.

לא יודע מה אתה חושב אבל לא נראה לך הגיוני שאחרי שהאירוע הסתיים אחרי שהוא נוטרל עם כדור בגב שוכב על הרצפם לא זז לא נראה לך הגיוני יותר להרחיק את האנשים מהסביבה ולחכות לחבלנים ? או שלדעתך אסור לחכות וצריך להתקרב סנטימטרים מהאיש ולתקוע לו כדורים בראש ויהי מה.

פשוט לא מבין.

אני מבין שהוא רצה לנטרל אותו וחשב שהוא מחבל וחשש לחייו ווחיי החבר לשו וחיי כל האנשים שם ברור.

אניל א מבין איך בן אדם שחשש כל כך ופחד כל כך העיז בקלות כזו להתקרב למחבל מתאבד ולתקוע לו כמה כדורים מטווח אפס ? אולי הוא לא חשש? אולי הוא לא פחד?

אבל שוב אני כנראה לא מבין ולא בקיא בתורת הלחימה. אז בבקשה תראה לי מיזכר קישור משהו שכתוב באיזה מקום כלשהו שלאחר שאירוע הסתיים והמחבל או הנהג נוטרל צריך ומותר והכרחי להתקרב אליו טווח אפס מטר ולתקוע לו כמה כדורים בראש.
בבקשה תמצא לי את זה כחלק מהוראות פתיחה באש.

כי יש חוקים יש נהלים ולא מוציאים סתם גופה מהקבר לנתיחה וחקירה. אז בבקשה אתה שמצדד בתקיעת כדורים לבן אדם שלא הוכח לרגע שהוא מחבל מטווח אפס בראש בבקשה תגבה את עצמך בטיעונים שלך.

כי לא מקובל עליי שנהג גם אם הוא ערבי שלא הוכח לרגע שהוא מחבל אחרי שנוטרל אחרי שהאירוע הסתיים שיתקרב אליו מישהו מטווח אפס ויתקע לו כמה כדורים בראש. אתה מתעלם מזה ואתה לא נותן לזה תשובה מנומקת. אתה כל הזמן חוזר על זה שהאיש חשש חשש חשש פחד נבהל.....בבקשה תסביר לי איפה כתוב באיזה הוראות באיזה מקום שצריך אחרי סיום אירוע אחרי שנוטרל הבן אדם להתקרוב מטווח אפס ולתקוע לו כמה כדורים בראש ?

לא מדובר בזמן אירוע או תחילת אירוע. מדובר על אירוע שהתסיים אחרי שהאיש על הרצפה לא זז עם כדור בגב. תסביר לי אל תתעלם תסביר לי מדוע צריך להתקרב אליו מטווח אפס לתקוע לו כמה כדורים בראש ? איפה זה כתוב ? ותסביר לי גם למה הוציאו את גופה מהקבר לנתיחה וחקירה אם זה מובן מאליו וזה חלק מהוראות הפתיחה באש לתקוע לבן אדם כדורים בראש מטווח אפס ?
ישן 29-06-2010, 11:14

לא מסתדר לי משהו עם הטיעונים שלך ושל שוטר המג"ב:
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "ושוב.., אז הוציאו את הגופה..."

כתבת:" בו נחשבו כמוך לרגע ונדמין שוועדי גוז זה מקום פסטרלי והתושבים אוהבים את נוכחות השוטרים " אז השוטר מג"ב לא פחד מאותם תושבים מסביב שאולי הם מחבלים ויחסלו אותו הוא יותר פחד מאותו "מחבל" ששכה על הכביש לא זז עם כדור בגב התעלם מכל המחבלים מסביב והחליט להתקרב לתקוע לאיש כמה כדורים בראש. מעניין.

אחר כך כתבת: " הסיבה שהשוטר בחר להתקרב למחבל ולנטרל אותו היא שכנראה זאת הדרך הכי מהירה לנטרל מחבל מבלי לפגוע בחפים מפשע מסביב ( להזכירך השוטר פעל לטובת האזרחים הנאמנים שהיו בסיבבה ) " איך זה מסתדר עם מה שכתבת בהתחלה על תושבי וואדי ג'וז ? מצד אחד הוא התושבים האלה איך אתה בעדינות לא מקום פסטורלי מצד שני הוא הגן עליהם מצד שלישי הוא חש רצון עז לתקוע לאיש כמה כדורים בראש אבל לא פחד מאותם תושבים מסביבו שאולי יירו בו שכן האיש ששכה על הכביש ללא תזוזה הוא יותר מסוכן מהתושבםי מסביב שכן זזים. לא ברור לי.

כתבת גם שהמחבל מת מכדור בראש: אתה ממשיך להתעלם מהעבודות ולא ברור לי למה. המחבל שלך שכב על הכביש ללא תזוזה עם כדור בגב. שנית הוא לא מת מכדור בראש הוא הוצא להורג אחרי שהשוטר מג"ב ירה בו מספר כדורים מטווח אפס. לא כדור אלא כדורים. ותפסיק להתעלם מהעבודות.

זה שתכתוב פה מאה פעמים מחבל לא ישנה כלום. מה שמשנה זה שהוציאו את הגופה לנתיחה וחקירה ושהשוטר הודה שהוא הוציא להורג את הבן אדם. במדינת ישראל לא מוציאים להורג ערבים רק כי הם גרים בוואדי ג'וז. מדינת ישראל היא מדינת חוק.

אז בבקשה תתייחס לעובדות ולא למה שאתה רוצה שיקרה.

ישן 29-06-2010, 11:24

מסכן הוא ממש לא:
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "מסכן... ירו לו בגב, היה לו..."

פשוט לא הייתי רוצה שאבא שלי ייסע בירושלים יקבל התקף לב יעלה על מדרכה ידרוס 10 חיילים ובמקום לקבל טיפול רפואי איזה חיי מגב יתקרב אליו ויתקע לו כמה כדורים בראש.

אני מבין שבוואדי ג'וז כולם מחבלים מתאבדים שם ולכולם מגיע כדור בראש הבנתי. אבל מה שאני לא מבין זה מה יקרה אם מחר יעבור שם יהודי יתהפך עם הרכב ככה שלא רואים את הלוחיות זיהוי של הרכב ויהרוג בטעות 5 חיילים האם הוא גם יקבל כמה כדורים בראש מטווח אפס ? או שראוי קודם לבדוק מי הבן אדם מה קרה ורק אחר כך לחורר ?

ואין לי בעייה עם לנטרל אם צריך. יש הרבה מאוד דרכים לנטרל חשודים. שכן אם הוא לא היה חשוד הלא היו מוציאים את הגופה שלו מהקבר לנתיחה וחקירה. אבל הוא חשוד הוא לא מחבל. אז מה הנוהל לעצירת חשודים ? איך מנטרלים חשודים ? כי מי שמנסה להשוות את המקרה הזה למקרים בירושלים עם הטרקטורים עושה עוול רק לאותו חייל מג"ב.

יש הבדל בין אירוע מתרחש בזמן אירוע שנמשך זמן רב וברור לכולם שזה מחבל.
לבין אירוע שלא ברור כלום וכמו שנכתב פה תאונות דרכים קורות כל יום.

אז לנטרל חשוד אחרי אירוע דריסה שהתסיים אפשר גם בירי ברגל. לנטרך מחבל על טרקטור שנוסע 5 דקות ודורש כל מה שבדרכו אין ברירה לירות לו בראש כמה כדורים.

אבל מאיפה לעזעזל כתוב שצריך להתקרב לבן אדם ולתקוע לו כמה כדורים בראש אחרי שהאירוע הסתיים ?
ישן 30-06-2010, 00:17
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "מה הכוונה ככל הנראה ?"

ציטוט:

ולא אני בטוח שאתה נקי וישר ואיכפת לך רק מביטחון הציבור והיית פועל ככה אותו הדבר אם הנהג הדורס היה יהודי בתל אביב בטיילת שאיבד שליטה על הרכב והיה הורג 10 חיילים אני בטוח שגם היית מתקרב לנהג כשהוא שוכב על הכביש לא זז ותוקע לו כמה כדורים בראש. נו ברור הרי אני הדמגוג פה.

בכמה הודעות שלך כאן זה חוזר? "הורג 10 חיילים", "הורג כמה חיילים"... כאילו זה כלום בשבילך. אתה מבחיל אותי. מציג את זה כאילו מי שעושה את זה, אפילו כתאונה, ראוי רק לרחמים, כי הרג חיילים זה חסר משמעות...

ישן 29-06-2010, 10:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
היהודי האמריקקי ריצ'רד זילברשטיין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GhostTrick שמתחילה ב "לוחם מג"ב הודה שירה בראש הדורס שנוטרל:"

שכמו שלפני חודשיים טענתי, ולא הקשיבו לי, יודע היטב להקליד בעברית, רק מאוד רוצה שגולשי פרש התמימים יענו לו באנגלית כדי שיוכל להשתמש בתשובותיהם לצורך קידום כתביו הקיצוניים בבלוג שלו, הוא שמקדם את רוב רובה של הפרשנות המעוותת של פרטי הסיפור הזה.

ומה שיפה זה שכמה ישראלים, שמתנהגים כמו טינאייג'ר ישראלי שנשלח לסאמר סקול ומתלהבים מההזדמנות להפגין את ה"אינגליץ'" שלהם בדיבור, הפכו את הז'יד הזה מסתם "עוד יהודי שמאלני אולטרא ליבראלי", לכוכב תקשורת... ובלי שאפילו עשה דבר או חצי דבר: לא להבין מה קורה במדינה הזו, בסך הכל לביות מסלול "עוקף צנזורה".

ישן 29-06-2010, 10:56

אתה מזכיר לי המשחקים הישנים של Sierra:
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "היהודי האמריקקי ריצ'רד זילברשטיין"

כמו:

Kq Sq Pq ואחרים שהיינו צרכים להשתמש במקלדת לכתוב כדי לפתור דברים.
ואוו איך היינו לומדים אנגלית עם זה. לילות היינו יושבים מול המחשב מנסים לעבור איזה שלב או קטע במשחק.

מזכיר לי במשחק Police Quest אני חושב 2 היה קטע שצריך לנטרל איזה פושע והיו ממש שלבים של ניטרול כולל הוראות פתיחה באש.
בסופו של דבר הגעת לאיזה אגם וכדי לעבור צד הייתי צריך להשתמש בחתיכת עץ. ואתה רואה את העץ צף על המים אבל כל מה שכתבת לא עזר הוא לא זיהה את זה:

Tree,Wood כלום לא עזר.
עד שהיית כתוב Log. והופ.

אין אין כמו המשחקים הישנםי של Sierra.

דרך אגב בקרוב מאוד יוצא משחק המשך חדש לסידרה King Quest
ישן 29-06-2010, 11:19

ערבי מתחזה-פנטזיה חביבה
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "שימו לב כל הכותבים בפורום,..."

הוא לא ערבי: ערבי, כל שכן אחד ששולט בעברית ברמת כתיבה (מה שמעיד, במקרה של מי ששפת אימו היא לא עברית, על השכלה), יהיה אדם עם כבוד עצמי מינימאלי, או לפחות רמה סבירה של הפגנת נימוס למקום. כשבאות לארץ קבוצות בעלות גוון פוליטי (כמו "מד-ברידג'", שהן קבוצות של "משכילים" אירופיים עם גוון שמאלני) והן צופות ב"סשן" של יהודים/ערבים (שכמה משעשע זה לרוב מין סוג של יריב אופנהיימר מול חאלד אבו טועמה, שמי שמכיר את הנפשות הפועלות יודע למה זה אירוני) אז תמיד, אם אתה מתידד עם מישהו הגון ופתוח מהקבוצה 0איזה איטלקי או צרפתי בד"כ) אז הם אומרים במין חיוך מריר שהערבים היו פחות קיצוניים מאשר היהודים (לשמאל...) אבל גם שהאחרונים הפגינו מין רטינות לא מנומסת שמעבר למילים המפוצצות על "שלום וצדק" השאירו טעם רע של מיזנטרופיות והתנשאות כלפי האדם הפשוט, ושהרגשנות המילולית שלהם כלפי "הקורבנות של הסכסוך" לא נראתה אמינה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 29-06-2010 בשעה 11:23.
ישן 29-06-2010, 12:01

אתה יכול ללמוד הרבה מאוד על ה"מקרו", מלבחון את ה"מיקרו"
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "צודק, זה למה כתבתי במקרה..."

ההתנהלות של טרול זה או אחר, ויותר מכך התנהלות ה"הנהלה" מולו - זה מיקרוקוסמוס של הדינמיקה שמאחורי כל הפארסה שכולנו מצקצקים בלשון ומיללים לכוון השמיים עם שאלות של "למה לא עושים משהו"... ובכן הסיפור כזה, שים לב:

הטרול הוא כזה מן הרגע הראשון - הוא אפילו לא חכם, או מבדר (כשאין לך טורפים, אתה לא בעל כישורי התחמקות) וכולם יודעים שהוא טרול, כולם יודעים לאן הוא יגיע 0או איפה לא יעצור) וכולם יודעים שהוא לא "גולש מן המניין", אלא "בעל עניין". ובכ"ז לא עוצרים אותו... ולמה? כי כולם משחקים בדמוקרטיה ומשתעשעים בערכים של "חופש הביטוי" ו"מנהל תקין", תוך כדי שבעצמם הם בלי כוונה הופכים אותם לחלולים.

כנ"ל עם הריצרד זילברשטיין הזה, שהוא ממזר ציני, מרושע וכזבן שמנצל את הפטיש הישראלי להתרפס ולהתבטל בפני אמריקאים, והוא חוגג ומצית שריפות סדרתי (וכזבן) ומה בסוף? אחרי שהוא ישתולל כהוגן אז בסוף יחסמו/יעיפו אותו, אחרי שזה כבר מצב של "לאכול את הדגים המסריחים ולהיות מגורש מהעיר".

ואותם אלה שלא מוצאים את הצורך, ואם נהיה קטנוניים ונשחק שאנחנו איזה ממשל, את הפרצה החוקית, להעיף את החארות האלה מייד, עכשיו ולתמיד, הם גם אלה שמביטים לשמיים, אל איזה "רשויות" וירטואליות, ושואלים "למה לא עושים משהו" כאשר בפעם האלף מסתבר שאיזה נגיף רצחני אנטישמי משתולל, ובעוד שאיזו רוסיה יפה שבאה לכנס רפואי מגורשת בחשד שהוא פרוצה, הרשויות לא מוצאות סיבה (או אומץ) להעיף את מי שבאמת צריך, ואפילו חוקי, להעיף.

זה מה שכתבתי כמה וכמה פעמים: כל עם מקבל ממשלה שראוייה לו. "אנחנו" הישראלים מתנהגים כחדלי אישים ב"מיקרו" הקטן שלנו, בכל פעם שצריך להפגין מין כבוד בסיסי למקום. אז למה לכל הרוחות שיהיה מגיע לנו משרד חוץ, או שר הסברה, ראויים לשמם?

ישן 29-06-2010, 14:04
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתה יכול ללמוד הרבה מאוד על ה"מקרו", מלבחון את ה"מיקרו""

טרולים זו בעיה רצינית בפורומים... נגד טרול עיקש, אין לך יותר מדי מה לעשות - הרי לגרש אותו פיזית לא תוכל, כי הוא פשוט תמיד ירשם פעם אחר פעם תחת שם אחר וכתובת אימייל אחרת.

הדרך הטובה ביותר לטפל בטרול היא להוקיע אותו בתור טרול, ומאותו רגע ואילך פשוט להתייחס אליו כאוויר. לא להגיב לו, ולהתעלם ממנו לגמרי.

זה קוטל הטרולים האולטימטיבי - ובקהילות יחסית קטנות (כמו פה, בפורום סקופים וחדשות או פורום אקטואליה), כשרוב הכותבים הם אותם אנשים - זה דווקא בר ישום, רק צריך שרוב האנשים פחות או יותר "יישרו קו" בין כולם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 29-06-2010, 14:22

הפתרונות שאתה מתיע תקפים רק למקרים שבהם ברור לך
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "טרולים זו בעיה רצינית..."

שאתה לא מתכוון להשתמש בכל הכלים להעיף אותו, ומעדיף להצמד לכללים אתיים לא כתובים. אם תחסום אותו פעם אחרי פעם, הוא יעוף לבסוף למקום אחר- פה זה לא פורום של ילדים בני 14, ומן הסתם הטרולים הם לא בגיל הזה, ולכן כושר ההשרדות שלהם תחת מדיניות מחיקה/חסימה עיקשת הוא מוגבל. הבעיה מתחילה כאשר אתה עם יד אחת קשורה מאחורי הגב: זה מצב שהוא חלומו הרטוב של הטרול, משום שהתנהלות תחת לחץ מתון היא לחם חוקו.

זה מזכיר לי את האנרכיסטים, שבעוד שהם מצהירים (פחות או יותר) שהם נגד סדר קיים שמאפשר חיים סבירים למליוני אנשים, אין ענישה מידתית, או אכיפה מידתית, כלפיהם, אלא נוהגים בהם לכל היותר כ"חוליגנים", שזה אומר ניטרול המעשים שלהם כאן ועכשיו, אבל לא באופן מבני ועתידי. עבור אנשים אלה, שלשאוף גז מדמיע ולחטוף מכות אלה זה ריגוש אירוטי בשבילם, אכיפה כזאת היא אידאלית משום שהיא גם נותנת להם את ה"מנה" שהם צריכים, וגם מציגה את כוחות הבטחון (ולכן המדינה נגדה הם נלחמים) כפורעי חוק אלימים. במצב זה הם משגשגים כמותית ומבחינת הפעולות, ולצופה מהצד נראה שזו תנועה מאוד אמיצה ונועזת.

עכשיו אם היינו מתייחסים אליהם במידתיות מדוייקת, ויוצאים מתוך הנחה שמי שרוצה לחבל במסגרת החברתית שלנו הוא בנדיט מחבל, היינו אמורים ללכוד אותם ולהפוך אותם למוביילים אנושיים על עמודי התאורה שבכביש י"ם-ת"א (היפוטתית). עכשיו מי שהיה עוד משייך עצמו, ואפילו במחתרת, ל"אנרכיסטים" אחרי זה היה נחשב בעיני לאדם נועז, ואני מבטיח לך שהיו מעטים כאלה בלבד.

ישן 29-06-2010, 22:36
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הפתרונות שאתה מתיע תקפים רק למקרים שבהם ברור לך"

אתה צודק וטועה.
צודק - כי גם אני חושב כך לגבי ה"אנרכיסטים", שרובם סתם ילדים מפונקים שממש, אבל ממש מחפשים תשומת לב.
טועה - אני אני אישית מכיר את הנושא הזה של טרולים, והטרולים שאני מכיר ממש לא ירתעו גם אם יחסמו להם כל האשכולות והמשתמשים שיפתחו. הם פשוט יפתחו משתמשים חדשים, וחלקם אפילו ינסו להיות עלק מתוחכמים ו"ישחקו אותה" כאילו הם מישהו אחר לגמרי, ואפילו יזמו "ויכוחים" בינם לבין משתמשים אחרים שהם פותחים...
יש אנשים הזויים מאוד בעולם, וצריך להשלים עם זה. לי אגב, זה נתן רעיון מעניין מאוד לסטארט-אפ

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 29-06-2010, 12:53
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
מוסר בראי הלחימה

מדינת ישראל נמצאת במצב לחימה (ברמות שונות) עם שכנותיה מאז הקמתה.
השלב הנוכחי בלחימה התחיל בשנת 1987 התפתח והשתכלל עם השנים עד שהגיע למצבו הנוכחי.
בהכללה, אויבי מדינת ישראל יצרו משוואה של לחימה אה-סימטרית בלתי מוסרית.
בלתי מוסרית, כיוון שהמטרות שלהם מוגדרות ע"פ רוב כאזרחיות והלוחמים שלהם מוסווים ע"פ רוב כאזרחים (ולא מזהים את עצמם גם לאחר תחילת הפעילות), או מסתתרים מאחורי ישויות אזרחיות (הדברים הנ"ל אסורים ע"פ מספר אמנות בינלאומיות).
מדינת ישראל ע"מ להגן על עצמה, אמורה לנקוט בפעלות שלעיתים הן בלתי מוסריות, למשל, נקודתית, בלתי מוסרי להעניש את כל תושבי רצועת עזה עבור פעולות החמאס, אבל כשמבאים בחשבון את הסיבה לפעולות מדינת ישראל, והיא ניצחון בקרב שנכפה עלינו ע"ח ארגון שמשתמש בשיטות בלתי מוסריות, הרי שהאחריות על פעילויות מדינת ישראל הן על החמאס.
במקרה הנוכחי, לצערנו מדובר בפיגוע דריסה, הדורס רצח ארבעה שוטרים, הדורס נורה בזרועו ושכב על הכביש, ברצונו לסיים את הארוע שוטר מג"ב ירה בראשו מטווח קצר, וזאת כיוון שפעולות הדורס העידו על כוונותיו. שוטר מג"ב אולי נקט בפעולה שנקודתית נראת בלתי מוסרית, אבל האחריות עליה מוטלת לחלוטין על תוקף השוטרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:17

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר