לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2010, 19:39
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
תשלום בעקבות פינוי באמבולנס.

אתמול פינו קרובה שלי באמבולנס, לאחר שלא הרגישה טוב נגשה בכוחות עצמה למרפאה הקרובה לביתה, ומשם רופא החליט לזמן אמבולנס.

הבנתי שעל פי חוק זכויות החולה, אין כיסוי על הזמנת אמבולנס במקרה ולא היה אשפוז של לפחות יום(למרות שחלק מקופות החולים ממנות שרות שכזה), עד כאן החוק.

עכשיו אני לא יודע אם צריך לשלם על האמבולנס או לא?(לא בקשו ממנה לחתום על טפסים או משהו כזה, פשוט הביאו אותה למיון).

במידה(ואני חושש שזה המצב), תבוא ממד"א\מת"ן\.. דרישת תשלום(שיכולה להגיע למעל 1000 ש"ח!), האם יש פה קייס לתביעת קופת החולים? האם ייתכן שרופא מחליט להזמין אמבולנס מבלי להסביר לחולה אודות התשלום?! מדוע החליט להזמין אמבולנס(החולה הגיעה למרפאה בכוחות עצמה, ולא חלה הרעה מהותית במצבה!), מדוע דווקא אמבולנס ולא מונית?! האם ייתכן שחולה, עולה חדש שלא מודע לכל החוקים של "זכויות החולה"(גם אני ללא המקרה הזה לא הייתי יודע!) אשר מרוויח שכר מינימום יידרש לשלם מעל 1000 ש"ח, כי הרופא החליט לכסות את את עצמו ולהזמין פינוי באמבולנס!? האם לא חלה חובה על מי מהצדדים המעורבים להסביר לחולה אודות התשלום טרם הפינוי\בדיקה!?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר