לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2010, 20:33
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בארים ומסעדות בירושלים תנו המלצות בבקשה."

מה התקציב שלך?
יש מסעדות יקרות וטובות - דולפין ים למשל. כשההורים שלי באו לבקר אותי בירושלים לא מזמן, הלכנו לאכול שם. היתה ארוחה מצויינת ששווה כל שקל.
יש מסעדות קצת יקרות וקצת מאכזבות - "אדום" בחצר פיינגולד היא דוגמא לאחת כזאת. אכלתי שם פעם אחת, לפני חודשיים, והיה די מאכזב.
יש מקומות נחמדים ובמחירים סבירים - קפה יהושוע בדרך עזה. יש שם אחלה מנות, והמחירים סבירים.
ויש את הפאבים ברחוב שמעון בן שטח, המוכרים שבהם הם תל אביב, ז'בוטינסקי (ממש מולו), ואוקונל.
מבין השלושה אני מעדיף את התל-אביב, כי יש שם המבורגרים מצוינים.
המחירים שם סבירים יחסית לפאבים.

אה, ויש את הפוקאצ'ה, ברחוב רבי עקיבא. גם היא מסעדה טובה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 29-06-2010 בשעה 20:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2010, 21:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "מה התקציב שלך? יש מסעדות..."

לא מסעדות יוקרה, אם זאת הכוונה שלך, שמגישות דוגמיות של אוכל יקר ואחרי זה אתה עוד נשאר רעב ולא מסעדות קטנות (חומוס ושאוורמה זולות.)
אני מחפש מסעדות עם ארוחה עיסקית מלאה, מאה ש"ח לארוחה פלוס מינוס, כאשר אתה יוצא מהן אתה כבר לא רעב אלא מלא ולא תחפש לאכול עוד משהו. ארוחה עיסקית הכוונה לארוחה עם שתייה חינם, סלטים חינם וכל שאר התוספות חינם, כמה שאתה יכול לאכול ולשתות חינם וחופשי ליד הארוחה עצמה.

בחיפה אני מכיר שלוש מסעדות כאלה ואני אוכל בחוץ רק אצלן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-06-2010, 22:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה נקרא שיפודי (התקוה או..."

זה לא מחייב להיות מסעדה ערבית, שיהיה שתייה, סלטים ושאר התוספות חינם בתפריט, כי בחיפה יש גם מסעדות לא ערביות על רמה עם תוספות חופשיות ובשר חופשי באחת מהן, אבל המחיר עולה בה למשהו כמו 120 ש"ח למנה בערך פלוס מינוס, אבל שווה כל אגורה.

השאלה איזה סוג של אוכל אתה מחפש בחיפה ואחת מאותן מסעדות, שחביבות עליי היא אווזי.
יש עוד שתי מסעדות לא ערביות, שאני אוהב לאכול אצלן בחיפה עם הרבה אוכל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 29-06-2010 בשעה 22:17.
ישן 30-06-2010, 01:45
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "חתיך זה לא ממש תיאור... :-|"

שלא עובד שם יותר???
לא חושבת שאני מכירה...

בכל אופן, שניה לפני שחוסמים אותי, אני אוסיף את המלצתי על הפאב:
אחלה מקום. יש שיגדירו אותו "מיוחד" (הוא באמת קצת שונה במונחים של ירושלים). האנשים? צעירים, מבוגרים, תיירים, תיירות- אבל כולם אנשי על רמה... זה לא פאב ממוסחר או המוני.
מגוון לא רע בכלל של אלכוהול (בירות מכל העולם, קוקטלים מוצלחים במיוחד), נשנושים מעולים (כן, אפילו סתם המבורגר יכול להיות טעים במיוחד לפעמים) וצוות על-הכיפאק.
כמו שאמרו מעלי- מדי פעם יש שם "ערבי נושא" () כמו טעימות יין, מסיבת חוף (שבוע שעבר. הבנתי שהיה מוצלח), והכי שווה- "הצגה על הבר", שירד בינתיים ונקווה שיחזור...

"מיה", רחוב הלל, צמוד לארומה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר