לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2010, 20:47
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
שאלה לא יודע מה ללמוד- כניסה להרצאות רנדומליות...

טוב, הבנתי שאחרי תקופה ארוכה מאוד של התלבטות אין טעם לחכות שההחלטה תנחת עלי מהשמים וכנראה שצריך להיות יותר אקטיביים.

אני יודע פחות או יותר מה אני רוצה לעשות בחיים. העניין הוא שאין למקצוע הזה תואר מוגדר, וגם אם יש זה לא מבטיח קבלה (כמו כל מקצוע נחשק בשוק...).

בכל מקרה, הכיוון הוא מדעי החברה, כרגע אני עוד לא סגור בדיוק על מה, וזה נע ממדע המדינה לכלכלה לעוד 10 דברים אחרים. בכל אופן אני מודע בהחלט לעובדה שלחלק מהתארים האלה, כשהם באים "לבד" ולא בשילוב עם תואר אחר כנראה אין יותר מדי יישום בשוק האזרחי ואני לא יודע מה עוד מעניין אותי.

החלטתי שהדבר הנכון בשבילי יהיה להכנס להרצאות שונות, בפקולטות שונות ואף באוניברסיטאות שונות כדי לראות בעצמי במה מדובר.

אלה הם הדברים שאני צריך לדעת-
אני יכול לבוא בלי תיאום מראש להרצאה?
אם אני רוצה לדבר אישית עם המרצה, איך אני עושה את זה? מחכה לסוף השיעור וניגש?
אני רוצה שזה יהיה אפקטיבי- לבוא לשיעורים הנכונים ולא ליפול על איזה נושא זניח שממנו אצטרך להקיש על שאר התואר. יש לו"ז מסודר של השיעורים בנושאים שונים?

בסיום התהליך, במידה ואני מצליח למצוא משהו שאני באמת מתחבר אליו, יש מישהו שייעץ לי בדיוק מה אני צריך לעשות כדי להתקבל? (סתם לדוג' אפילו איזה בגרויות לשפר וכו')

נראה לי שזהו.
נתחיל ונראה לאן נגיע.

תודה רבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2010, 23:48
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "לא יודע מה ללמוד- כניסה להרצאות רנדומליות..."

תחומים שמעניינים אותי..
כמעט הכל. אבל ספציפית יותר מדע המדינה (למשל הפקולטה בבינתחומי מאוד מעניינת אותי בתחום הזה), כלכלה, אולי אולי אולי משפטים, וגם אם כן אז לא במטרה להיות עו"ד. אמרתי.. מדעי החברה זה נושא העל.
ואני לא מחפש נקודות זכות או משהו כזה. אני מחפש את עצמי קודם כל ואז כבר נחשוב מה עושים הלאה.
בנוגע לסמסטר קיץ, קצת נדפקתי כאן אני מבין.. צריך לחכות עד ספטמבר כדי לקבל רושם אמיתי על כל מסלול?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר