לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 00:10
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הצעה קטנה בנוגע לעטיפה בטאגים ל-youtube

אני גולש פה ושם בפורום, ויצא לי לראות לא מעט אנשים - חדשים וותיקים כאחד - שמסתבכים עם ה-wrapper של הטאגים ליו-טיוב.
אולי ניתן לעשות אותו טיפה יותר "חכם"? נניח, כשמישהו מנסה לעטוף קישור ישיר לסרטון ביו-טיוב, זה לא יעבוד כי צריך לשים בעטיפה רק את ה-hash של שם הסרטון - אז במידה והמשתמש ינסה לשלוח את ההודעה החדשה, המערכת תדע להשמיט מה-string שעטוף את כל החלק http://www.youtube.com/watch?v= ואם קיים משהו לאחר ה-hash של שם הסרטון, אז היא תדע להשמיט את כל מה שמופיע לאחר ה-'&'...

זה אפשרי בכלל ב-vBulletin, לשנות פונקציות מובנות? כי אם כן, זה לא צריך להיות מסובך מדי אני חושב...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2010, 16:20
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אין בעיה להשתמש ב <Embed> של יוטיוב בתגית בפרש"

שלא תבין לא נכון - לי אישית אין בעיה, אבל אנשים שמנסים לעטוף בתגיות YOUTUBE שיש בעורך ה-WYSIWYG, לפעמים עוטפים קישור מלא (עם ה-URL), מה שמוביל למסגרת ריקה של סרטון שלא נטען.
ההצעה שלי היא לשפר את העטיפה כך שתדע להסיר את כל ה-URL ולהשאיר רק את ה-hash. בנוגע ל-embed, אני דיי בטוח שרוב הגולשים בפורום לא מודעים לכך שניתן להשתמש ב-embed מ-YOUTUBE (גם אני לא ידעתי עד עכשיו), ויתרה מזאת אני בטוח שרוב הגולשים לא יודעים איפה בכלל ניתן למצוא את קישור ה-embed מדף הסרטון ב-YOUTUBE (במיוחד לאור השינויים האחרונים שהם עשו ב-layout)...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר