לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 07:19
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
קמפיין ימין חדש: "הפעם מתעוררים בזמן. ביבי רומס את ההתיישבות"

גורמים בימין החליטו לשנות את היחס לראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע מדיניותו לקראת סוף תקופת הקפאת הבנייה ביהודיה ושומרון. עד כה, חיצי הביקורת מצדם הופנו לעברו של שר הביטחון אהוד ברק, ואילו ראש הממשלה בנימין נתניהו זכה ליחס שונה. החל מסוף השבוע הקרוב, המצב הולך להשתנות.

ועדי היישובים של שומרון, בנימין וארגון קוממיות מתכוונים לפתוח בקמפיין נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע הקפאת הבנייה. במסגרת הקמפיין יפרסמו המתנחלים הודעות נגד נתניהו תחת הכותרת "הפעם מתעוררים בזמן. ביבי רומס את ההתיישבות". המתנחלים חוששים כי בנסיעתו של ראש הממשלה לארצות הברית בשבוע הבא הוא עלול, לדבריהם, להיכנע שוב ללחץ האמריקאי ולהודיע על המשך הקפאת הבנייה.

המטה המשותף יכתוב בקמפיין החוצות נגד ראש הממשלה כי, "עד נתניהו, שום ראש ממשלה מעולם לא הסכים להקפיא בנייה בירושלים. אבל דווקא נתניהו נכנע והקפיא בנייה יהודית בבירת ישראל. נתניהו הוא ראש הממשלה הראשון שביצע הקפאה מוחלטת של ההתיישבות ביהודה ושומרון והוא גם הכיר בעקרון שתי מדינות לשני עמים". מדובר בקמפיין הגדול והיקר ביותר שערכו המתנחלים מאז כינון הממשלה הנוכחית.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1702005
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2010, 12:56
  johnson11 johnson11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הבעיה שלנו היא הזיכרון הקצר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
הבעיה שלנו היא הזיכרון הקצר של העם שלנו, העם שלנו שוכח מהר מאוד מה נתניהו עשה בעבר כראש ממשלה או שר אוצר לשכבות החלשות ואיזו ממשלה ענקית הוא מחזיק כיום להיות ראש ממשלה וכיצד ציפי לבני תפקדה כשרת משפטים ואז שרת חוץ כושלת, שאחראית לשני מלחמות כושלות בלבנון ועזה בין השאר והרשימה עוד ארוכה.

כולם חרטה כולל ליברמן. ליברמן מדבר גבוהה גבוהה ועושה מעט ויש לו בעקרון יכולת להשפיע(15 מנדטים). אני בטוח שאם נתניהו ירצה להאריך את ההקפאה הוא לא יבוא ויגיד לו "אם אתה מאריך את ההקפאה, אני אפיל את הקואליציה", לכן אני לא מחזיק ממנו בגרוש.

נערך לאחרונה ע"י johnson11 בתאריך 30-06-2010 בשעה 13:03.
ישן 30-06-2010, 19:57
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "1.ביבי היה שר אוצר מצוין. חבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
1.ביבי היה שר אוצר מצוין. חבל שהוא התקפל לש"ס ולא המשיך לקצץ את קצבאות הילדים.

שכחת את כספי הפנסיה ושאר הגזרות שלו על האוכלוסיה החלשה? אני לא מדבר על משפחות מרובות ילדים, אלא זקנים ואנשים עם בעיות אחרות. בכל הנוגע לקצבאות הילדים בזה הוא צדק והיה צריך להפסיק את זה לגמרי, אבל בזה בלבד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
2.לאילו שתי מלחמות בלבנון ועזה כושלות אחראית ציפי לבני? ככה אתה מפיל עליה את האחריות למלחמת לבנון השנייה ולשאר המבצעים בעזה (גדולים ככל שיהיו, אלה עדיין מבצעים)? מלחמה ומבצעים שבזכותם יש עכשיו שקט בצפון ובדרום? למעשה, אם יש משהו שהיא אחראית עליו זה בעיקר החלטה 1701.

ציפי לבני הייתה חלק ממשלת אולמרט והייתה חלק מקבוצת השרים, שקיבלו את אותן החלטות ולכן חלק מהאשמה נופל עליה ואל תנסה להוציא אותה מזה נקי. היא יכולה להמשיך לקשקש על פוליטיקה נקייה בקדימה כאשר ב"מקור" של ערוץ 10 חשפו, שהיא משקרת לבוחרים שלה ולא בפעם הראשונה. תצפה בתוכנית תחקיר על מפלגת קדימה ואז תגיב.
עכשיו בוא נדבר על החלטה 1701, שקט בצפון? אני מציע לך לחפש כאן בפורום או בגוגל איפה החיזבלה יושב עכשיו (רמז קרוב לגבול ישראל) וכמה תחמושת יש לו לסיבוב הבא מול ישראל, אם יבחר באופציה הזאת.
שקט בדרום? לא נראה לי רק היום ירו קסאם על מפעל בדרום פגיעה ישירה במפעל ואין הרוגים בנס. זה שערוץ 2 ו 10 לא מפרסמים את זה בגדול כמו כמה ימים גלעד נמצא בשבי כל יום או פירסומת שעושה השוואה של גלעד לרון ארד זה עצוב מאוד ולא מתחשב בתושבי הדרום בכלל. אם היה לערוץ 2 ו 10 איכפת מתושבי הדרום, הם היו מציגים מונה טילים על הדרום כל יום או צבע אדום על המסך של הטלויזיה כאשר נפל טיל, אבל הם לא עושים את זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 30-06-2010 בשעה 20:04.
ישן 01-07-2010, 22:25
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ספר את זה לאותם זקנים, שעזרו..."

קשקוש מוחלט ואמוציונאלי אופייני, בזכות הרפורמות של נתניהו פנסיונרים נהנים היום מגידול של מאות אחוזים בן הפנסיה שלהם והכל בזכות נתניהו וועדת בכר שהמלצותיה יושמו על אף קשקושי הרקע של פרץ ושות' שהכניסו לא מעט מהגופים הציבוריים עליהם היו אמונים כאן במשק לגירעונות של מיליארדים.

אתה לא טורח להתייחס לדברים לאשורם אלא ממשיך עם סיפורי הסרק הללו על פנסיונרים שעבדו כל חייהם וחסכו לפנסיה, כאילו וזה מראה מיוחד שאינו נחזה תדיר במחזותינו וכולנו אינם אלא ניצבים באיזה סרט אמריקאי סוג ז' על מאבקם של פועלים קשיי יום בתאגידים גדולים ומושחתים.

בולשיט.

בזכות אנשים אמיצים כמו ביבי, ל
ישן 01-07-2010, 13:38
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=infected aviad]1.ביבי..."

ציטוט:
ציפי לבני הייתה חלק ממשלת אולמרט והייתה חלק מקבוצת השרים, שקיבלו את אותן החלטות ולכן חלק מהאשמה נופל עליה ואל תנסה להוציא אותה מזה נקי. היא יכולה להמשיך לקשקש על פוליטיקה נקייה בקדימה כאשר ב"מקור" של ערוץ 10 חשפו, שהיא משקרת לבוחרים שלה ולא בפעם הראשונה. תצפה בתוכנית תחקיר על מפלגת קדימה ואז תגיב.

אני לא ניסיתי להוציא אותה נקייה וישרה, אני דיברתי על החלק שלה במלחמה.

ציטוט:
עכשיו בוא נדבר על החלטה 1701, שקט בצפון? אני מציע לך לחפש כאן בפורום או בגוגל איפה החיזבלה יושב עכשיו (רמז קרוב לגבול ישראל) וכמה תחמושת יש לו לסיבוב הבא מול ישראל, אם יבחר באופציה הזאת.

אתה עושה צחוק?
לפני מלחמת לבנון השנייה חיזבאללה היה ארגון "ראוותני" עם מוצבים על הגדר, כשכל כמה חודשים ביצע פעולות נגד ישראל בהן היו ישראלים הרוגים ונזק לתשתיות. לאחר המלחמה, חיזבאללה פתאום "נעלם" ומתחבא בתוך הכפרים, כשהוא מנסה לשמר שקט במשך 4 שנים. כבר היו לו כמה הזדמנויות להתחיל בסיבוב נוסף עם ישראל, אבל הוא לא עשה כן, הוא אפילו ניסה למנוע מלחמה. זכור שנסראללה עצמו אמר שאם היה יודע מה תהיה תגובת ישראל הוא לא היה מאשר את החטיפה, אימרה עליה חזר מספר פעמים במהלך המלחמה ואחריה. נכון, חיזבאללה מתחמש, ממש כמו כל צד שהפסיד במלחמה ומתחמש. אולי בעצם ישראל הפסידה במלחמת ששת הימים, הרי מצרים התחמשה והתחזקה לאחר מכן.

ציטוט:

שקט בדרום? לא נראה לי רק היום ירו קסאם על מפעל בדרום פגיעה ישירה במפעל ואין הרוגים בנס. זה שערוץ 2 ו 10 לא מפרסמים את זה בגדול כמו כמה ימים גלעד נמצא בשבי כל יום או פירסומת שעושה השוואה של גלעד לרון ארד זה עצוב מאוד ולא מתחשב בתושבי הדרום בכלל. אם היה לערוץ 2 ו 10 איכפת מתושבי הדרום, הם היו מציגים מונה טילים על הדרום כל יום או צבע אדום על המסך של הטלויזיה כאשר נפל טיל, אבל הם לא עושים את זה.

אתה באמת משווה את המצב טרום עופרת יצוקה (אני מניח שעל המבצע הזה אתה מדבר, ולא על "מלחמת גשמי קיץ" או "מלחמת חורף חם") למצב כיום, עם החמאס שהפך גם הוא מארגון ראוותני ומאיים לארגון שקט ומופנם שמנסה לעצור את ירי הרקטות שבא מצד ארגונים קקיונים ותאי אל-קאעידה ברצועה.
ישן 01-07-2010, 22:06
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "[QUOTE] ציפי לבני הייתה חלק..."

טוב בזה הדיון נגמר חאלס, כי אתה חושב שהחמאס הוריד את הראש, כאשר החמאס וגם החיזבלה מקבלים מאירן נשק. כאשר תקרא חדשות על הנשק שחיזבלה והחמאס קיבלו מאירן דרך סוריה או מהתעלות דרך מצרים תחזור לדיון הזה.

בכל הנוגע לציפי לבני בחייך, תגיד לפחות, שאתה נותן את הקול שלך לקדימה וזהו... כי ציפי לבני לא היית שותפה לאותה החלטה של האו"ם כשרת חוץ של ישראל והעולם הגיע להחלטה הזאת בלי ישראל ולבנון. (אנחנו) ישראל אולי לחצנו קצת על ארה"ב, אבל לא יותר מזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 02-07-2010, 00:51
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "טוב בזה הדיון נגמר חאלס, כי..."

ציטוט:
טוב בזה הדיון נגמר חאלס, כי אתה חושב שהחמאס הוריד את הראש, כאשר החמאס וגם החיזבלה מקבלים מאירן נשק. כאשר תקרא חדשות על הנשק שחיזבלה והחמאס קיבלו מאירן דרך סוריה או מהתעלות דרך מצרים תחזור לדיון הזה.

קודם אתה תקרא חדשות, כי ארגון שהיה אחראי לירי של רקטות רבות למרחקים גדולים, התגאה בזה, איים כנגד ישראל, או בקיצור היה ארגון "ראוותני", שעכשיו הפך ל"מופנם" ופועל בשביל לעצור את ירי הרקטות של תאי אל-קאעידה וארגונים קיקיונים אחרים.
עזוב, ישראל הרי גם הפסידה במלחמת ששת הימים. מה, הצבא המצרי השתקם ואף התחזק חודשים ספורים אחריה בעזרת ברית המועצות.

ציטוט:

בכל הנוגע לציפי לבני בחייך, תגיד לפחות, שאתה נותן את הקול שלך לקדימה וזהו... כי ציפי לבני לא היית שותפה לאותה החלטה של האו"ם כשרת חוץ של ישראל והעולם הגיע להחלטה הזאת בלי ישראל ולבנון. (אנחנו) ישראל אולי לחצנו קצת על ארה"ב, אבל לא יותר מזה

אני מצביע קדימה? יופי שלא הגזמת.
יופי גם שאתה מכניס לי מילים לפה, שים לב שוב למה שרשמתי, אבל בוא אני אעשה לך עבודה קצת יותר קלה:
ציטוט:

למעשה, אם יש משהו שהיא אחראית עליו זה בעיקר החלטה 1701.
ישן 01-07-2010, 02:09
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שוב הימין יורה לעצמו ברגל."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
קמפיין נגטיבי נגד פינוי התנחלויות חובה לעשות - רק רגע אחרי קבלת ההחלטה בפועל . כלומר, בין ההחלטה לבין הביצוע.

כשעושים קמפיין עוד לפני שהתקבלה ההחלטה דוחפים את הצד שנגדו מתבצע הקמפיין (במקרה שלנו, נתניהו) להיות אנטי מתנחלי - והוא ממש לא כזה. גרוע מכך - מאלצים את הציבור לדון בסוגייה שבכלל לא נמצאת על הפרק מייצרים נבואת פינוי שמגשימה את עצמה. פשוט טמטום

גם אני חושב כך , למה להריץ קמפיין שרק יעורר תגובות, מן השמאל המתון עד הקיצוני ביותר,
ויהפוך את הקערה על פיה.?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
רק חנן פורת חסר לי בנוף הזה

בן ארי מחליף אותו ברמה אחרת.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר