לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי תהיה לדעתך אלופת העולם 2010
אורוגוואי 2 3.28%
גאנה (מחוץ לטורניר) 1 1.64%
הולנד 5 8.20%
ברזיל (מחוץ לטורניר) 12 19.67%
ארגנטינה (מחוץ לטורניר) 7 11.48%
גרמניה 16 26.23%
פראגוואי (מחוץ לטורניר) 0 0%
ספרד 6 9.84%
המונדיאל לא מעניין אותי 12 19.67%
מצביעים: 61. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 11:29
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
סליחה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אלה הן תגובות שאני באמת לא מבין את קיומן מלבד רצון לקנטרנות"

לצערי קשה להעביר ציניות דרך האינטרנט.

בסיכומו של דבר, מטרת הודעתי היתה להסביר מדוע אני לא עניתי על הסקר
ולהכין לעצמי אליבי למקרה שאנחש ואתבדה.

אם, למשל, היית עושה סקר על מי מהנבחרות לא תגיע למשחק הגמר - זה כבר היה יותר קל.
הבעיה היא שעדיין נשארו כמה נבחרות חזקות למדי ונסיון לנחש מי מהן תגיע לגמר הוא קשה
וכמו שהוכיחו משחקי גמר בעבר - תוצאת הסיום בלתי ניתנת לחיזוי.

אלא אם כן גרמניה תגיע לגמר, ואז נוכל לשלוף קלישאה עבשה נוספת מראשית שנות ה90' של המאה שעברה:
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win"
(Gary Lineker)
בקיצור, סליחה אם ההודעה שלי פגעה בך.
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2010, 20:20
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
+1
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הקאתי במשחק של ספרד פראגוואי"

מקווה מאוד שלא תגנוב מגרמניה את הגמר. פשוט לא מגיע לה. המשחק הכי משעמם שראיתי במונדיאל הזה.. אפילו יותר מגעיל מהמשחק בין פרגוואי-לצרפת בבתים.

המשחק של ספרד הולך ככה: מסירות, מסירות, מסירות, מסירות מסירות מסירות, בונקר, בונקר, בונקר ואז, ששני האמיגוס צאבי את צאוי מגלים איזה חור רגעי בהגנה, אז שני אדונים האלה מחליטים להזיז את התחת לאיזה מתפרצת שמשום מה תמיד מגיעה בסוף לוויה עם החיוך המעצבן שלו. והופ, ספרד גנבה שער.
בדיוק כמו שייוון גנבה את היורו ב2004 .

כל המשחקים שלהם מהראשון נגד שוויץ היו משמימים.. והשיא היה מול פורטוגל שציפינו לאיזה משחק אחר כן? שונה אבל לא - קיבלנו אותה גברת בשינוי אדרת.
אני בטוח שיוגי לומד אותם היטב בימים אלה ויידע מול מה הוא עומד ביום רביעי. אחח רק לראות את הפרצוף המעצבן של וויה אחרי שגרמניה תעשה לו בית-ספר (בתקווה כן?) יהייה שווה הכל.

מולר הכישרוני שכבש בשני המשחקים האחרונים לא יהייה בהרכב עקב ריבוי צהובים אבל ליוגי יש ספסל מלא כישרונות ואני בטוח שהוא יימצא מחליף ראוי.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 04-07-2010 בשעה 20:23.
ישן 30-06-2010, 19:08

גרמניה טובה מאנגרטינה
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "לי אישית שניראה ש"המשחק..."

עם כל הכבוד למסי, טאבס גויין ואגוהרו לא יהייה להם קל להתמודד לבדם מול שחקנים מצויינים כמו אוזיל, שווין שטייגר, מולר, לאם, פדולסקי וקלוזה . יואכים לאב, המאמן עתיר הנסיון, בנה נבחרת צעירה וכשרונית שאין שניה לה במונדיאל הזה. אני לא רואה את אנגרטינה מצליחה להתמודד. בל נשכח שאנגרטינה התמודדה עד כה עם נבחרות בינוניות ומטה במונדיאל ולא עם נבחרת ברמתה. ושהתמודדה מול נבחרות דרום אמריקאיות חזקות במוקדמות הפסידה לחלקם והציגה יכולת בינונית מאוד.. אנגרטינה בנס עלתה בזכות גול ששהובקע לזכותה נגד פרו בדקה ה-90. בכלל עם כל הכבוד למראדונה, ליואכים לב יש נסיון טוב יותר כמאמן וטקטיקה טובה יותר. שימו לב איך הטקטיקן המזהיר הזה הסביר במסיבת עיתונאים איך למד ל"שבור" את נבחרת שלושת האריות: "ידענו שלמפרד וג'רארד תמיד תומכים בחלוצים ושמרכז המגרש יהייה פרוץ. ידענו שיהיו לנו שם מרחבים. המטרה שלנו הייתה למשוך את טרי לעבר קלוזה ולהוציא אותו ממרכז ההגנה. ידענו שבגלל שהמגינים שלהם נשארים יותר מדי צמודים לקו הרוחב, זה ייצור
מרחב, זה ייצור עבורנו שטחים ריקים אליהם נוכל לחדור".

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 30-06-2010 בשעה 19:28.
ישן 02-07-2010, 18:18

ישששששששש!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מונדיאל: מי לדעתך תהיה אלופת העולם 2010?"

הצדק נעשה. ידעתי, פשוט ידעתי. גם שברזיל הובילה ידעתי שבסופו של דבר היהירות והשחצנות שלהם על המגרש יכשילו אותם והולנד תיתן קאמבק ובענק. להבדיל מרבים כאן, אני לא סובל את הכדורגל המשמים והיהיר של ברזיל. וגם של אוהדיה השחצנים שחושבים שנבחרתם הכי טובה בעולם. .

למרות החד צדדיות של השופט לזכות ברזיל(התעלמות מפנדל שהגיע להולנד מנגיעת יד, אדום שהגיע לעברה על רובן ושלל עברות שעשו השחקנים הברזילאים האלימים על ההולנדים שלא גררו צהובים) הכתומים סירבו להרים ידיים. לא נכנעו לשופט, ולא נכנעו לפה הגדול של דני נוימן שבחוצפתו הרבה הספיד את ההולנדים בדקה ה10 ואמר ואני מצטט: "ברזיל נבחרת הרבה יותר טובה מהולנד". אז תודה להולנדים שסתמתם לנוימן את הפה והשפלתם את הנבחרת השחצנית הזו , אסטה לה ויסטה ברזיל ויחי הכדורגל היפה.

נ.ב
ראיתם כמה דגלי ישראל היו ביציעים? אני ראיתי לפחות שלושה.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 02-07-2010 בשעה 18:43.
ישן 03-07-2010, 22:43

פשש חזיתי כאן באשכול נכונה את כל ארבע העולות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מונדיאל: מי לדעתך תהיה אלופת העולם 2010?"

יפה לי
טוב שמעו, עם המשחק הבינוני- מינוס של ספרד מול פרגוואי אני חיב לומר שאני לא ממש רואה איך היא תצליח מול גרמניה, שעד כה הרשימה הרבה יותר.
החלוץ בין הטובים בעולם -טורס עדיין לא מוצא את עצמו, רמוס לא יודע מה זה לשחק קבוצתי ומרבה לצאת למתפרצות לבד ונכשל וחוץ מהמתפרצת היפה של צאבי שהובילה לכיבוש של וויה הוא וצאוי אלונסו היו חלשים מאוד רוב המשחק.. ספרד פשוט לא ממלאה את הפוטנציאל שבה. ממש מרדימה על המגרש, ולא רק במשחק הזה אלה מאז תחילת המונדיאל ספרד היא לא ספרד שזכרנו מהזכייה שלה ביורו .08 אם לא תתאפס על עצמה עד יום רביעי, ספק אני אם וויה יצליח להציל אותה הפעם..
נ.ב
ח"ח לפארגווי על הלחימה שלה על המגרש וההגנה המעולה.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 03-07-2010 בשעה 22:51.
ישן 03-07-2010, 22:57
צלמית המשתמש של סנאי
  משתמש זכר סנאי סנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile
גרמניה פייבוריטית, אבל (גדול)

אחרי הניצחון מול אנגליה דיברו יותר על החולשה של האנגלים ולא על חוזק הגרמנים.
לפני המשחק מול ארגנטינה אף אחד לא הכריז שגרמניה פייבוריטית ברורה והדעות היו חלוקות לגבי מי תיקח את המשחק.

עכשיו נותנים הרבה הרבה יותר כבוד לגרמניה ומאמן רציני כמו דל בוסקה יכול לעלות במערך שישבש את המשחק הגרמני וגרמניה שתעלה למשחק כפייבוריטית ברורה יכולה לפשל דווקא כשהיא מגיעה מלמעלה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.quotez.org/quotez3.gif]

תואר בהנדסה זה כמו כוכבת פורנו. בסוף יש כסף טוב אבל בדרך עושים אותך מאחורה...

ישן 05-07-2010, 07:13
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
ניראה

שגרמניה הולכת לקחת זכיה רביעית ולהשתוות לאיטליה
זכיות של גרמניה בעבר:
1954 ניצחה את הונגריה 3:2 בשוויץ
1974 ניצחה את הולנד 2:1 בגרמניה (עידן יוהאן קרויף, פרנץ בקנבאואר ועוד שמות כאלה מהפנתיאון..)
1990 ניצחה את ארגנטינה 1:0 באיטליה

ברזיל היחידה עם 5 זכיות (אבל משהו עובר על ברזיל כבר שני מונדיאלים ), הלב תמיד עם הולנד
אבל, אני בעד גרמניה כי היא ניראית כמו הניבחרת הכי ראויה במונדיאל הזה.
חוצמזה, אנגלה מרקל אוהבת אותנו, תומכת בנו ומספקת לנו צוללות (יאללה, תגיבו מה הקשר לכדורגל?)

ישן 09-07-2010, 15:37

ספרד שיחקה יותר טוב מסיבה אחת פשוטה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "גרמניה כבר לא תיזכה |מדוכא|..."

שגרמניה קיבלה רגליים קרות ונתנה לה.
ההולנדים לא יוותרו על מרכז השדה בכזו קלות ולא יסתגרו להם בהגנה כמו שעשו הגרמנים. להולנדים
יש נבחרת מצוינת ואיכותית שעד כה משלב המוקדמות שומרת על רצץ נצחונות
ללא הפסד אחד. נבחרת שהביסה את ברזיל הגדולה היא לא נבחרת שיש לנו הזכות להספיד אותה.

גם אם הולנד תספוג את השער הראשון היא לא תאבד את הראש כמו רבים מהנבחרות שהמורל
שלהם צולל לשאול בעת ספיגת שער והם נוטים לבעוט כדורים סתמיים מחצי מגרש בתקווה
שייפלו על שחקן שלהם.. אך לא הולנד. הולנד גם בפיגור משחקת תוך כדי הפגנת ביטחון בעצמה ויוצאת להתקפות מסודרות
בלי לחץ . במידה מסוימת היא מזכירה את המשחק של ספרד, במיוחד מבחינת ההתמסרויות המצוינות בין השחקנים.
יום ראשון הוא פתוח לגמרי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר