לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2010, 20:27
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
תראה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי roypapasmurf שמתחילה ב "עובדה שאני מנסה הכול... אם..."

אם יש לך בעיה אמיתית עם השירות בים - אל תוותר
ותנסה לשכנע את הרופא שיש לך בעיה כזו.
תבקש ללכת לבדיקות, ולרופאים מומחים.

בסופו של דבר, אם הבעיה שלך היא לא משהו שחולף מעצמו כשמתרגלים לים (או לוקחים תרופה נגד מחלות ים)
אתה תשוחרר משירות על ספינות.

אף אחד בצבא לא רוצה שחייל יפגע משירותו
אבל חיילים נפגעים בכל זאת בגלל שהמערכת גדולה ומסורבלת ולפעמים קשה להזיז אותה.

אז, לך לרופא. תסביר לו בשקט שיש לך בעיה
ותבקש שישלח אותך לוועדה
אתה יכול להגיד לו שאם אתה "מחרטט" אז מקסימום הועדה לא תקבל את הטענות שלך ותחזיר אותך לים

אין לך מה להפסיד מזה.
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2010, 12:44
  dagasex dagasex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי roypapasmurf שמתחילה ב "אם שואלים אותי אם עשיתי צבא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roypapasmurf
אם שואלים אותי אם עשיתי צבא מה אני אומר להם שלא? או שכן אבל יצאתי על 21 כי הם עשו לי בעיות..

מה שהכי חשוב לי לדעת זה אם תיהיה לי בעיה אם פרופיל 21 במדינות אחרות..

חחחחח אחי הסרטים שלך מצחיקים אותי אבל גם אני אכלתי את אותם סרטים לגבי פרופיל נפשי אבל חצי מהמדינה יצאו על נפשי מהצבא
למשל היה לא מזמן סקר חצי מהמכללות ומהאונברסיטאות יצאו על פרופיל נפשי אז אין לך מה לדאוג
ובמדינות אחרות זה בכלל לא מענין אותם אם עשיתה צבא או לא!!!!

רק בישראל זה מפריע לך בעבודות ממשלתיות כמו משטרה כיבוי אש ואבטחה בכנסת ודברים ביטחונים!!!

אז אין לך מה לדאוג אחי !!

ואם שואלים אותך סתם בארץ כשאתה בא לרעיון עבודה שואלים אותך יש צבא אתה פשוט אומר לא יצאתי על בעיות רפאויות אומר להם היתה בעיה בכתף או ברגל כל מיני חרטות כאלו אסור להם לשאול אותך בכלל אבל יש כאלו שואלים יש חוק כזה!! זה סיוג בטחוני אסור לצהל לפרט למה יצאתה בכלל אף פעם!!
בן דוד שלי בא לרעיון באינטל אמר בעיה בכתף בתכלס הם סתם שואלים את זה העיקר הידע הכללי שלך במיקצוע שאתה בא לעבוד זהו

אין לך מה לדאוג אני אומר לך מראש אכלתי בדיוק ואתם סרטים כמו שלך

נערך לאחרונה ע"י dagasex בתאריך 01-07-2010 בשעה 12:47.
ישן 01-07-2010, 15:00
  roypapasmurf roypapasmurf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי dagasex שמתחילה ב "[QUOTE=roypapasmurf]אם שואלים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dagasex
חחחחח אחי הסרטים שלך מצחיקים אותי אבל גם אני אכלתי את אותם סרטים לגבי פרופיל נפשי אבל חצי מהמדינה יצאו על נפשי מהצבא
למשל היה לא מזמן סקר חצי מהמכללות ומהאונברסיטאות יצאו על פרופיל נפשי אז אין לך מה לדאוג
ובמדינות אחרות זה בכלל לא מענין אותם אם עשיתה צבא או לא!!!!

רק בישראל זה מפריע לך בעבודות ממשלתיות כמו משטרה כיבוי אש ואבטחה בכנסת ודברים ביטחונים!!!

אז אין לך מה לדאוג אחי !!

ואם שואלים אותך סתם בארץ כשאתה בא לרעיון עבודה שואלים אותך יש צבא אתה פשוט אומר לא יצאתי על בעיות רפאויות אומר להם היתה בעיה בכתף או ברגל כל מיני חרטות כאלו אסור להם לשאול אותך בכלל אבל יש כאלו שואלים יש חוק כזה!! זה סיוג בטחוני אסור לצהל לפרט למה יצאתה בכלל אף פעם!!
בן דוד שלי בא לרעיון באינטל אמר בעיה בכתף בתכלס הם סתם שואלים את זה העיקר הידע הכללי שלך במיקצוע שאתה בא לעבוד זהו

אין לך מה לדאוג אני אומר לך מראש אכלתי בדיוק ואתם סרטים כמו שלך

ומה אם אני רוצה לעבוד בעבודה ממשלתית בארץ אחרת?
ישן 01-07-2010, 16:40
  dagasex dagasex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אני לא הייתי מקשיב לעצות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
אני לא הייתי מקשיב לעצות מטופשות.
המעסיק יכול לשאול אותך מה שהוא רוצה.
אם תשקר לו, זו יופי של עילה לפיטורים.

אם יש לך בעיה, טפל בה. יותר חשוב לטפל בבעיות הרפואיות שלך מאשר לחשוב מה יקרה בעקבות זאת.

חאלס להשלות את עצמך אתה חי בסרט אחד גדול תבין כבר היום כל חייל 3 יוצא מצהל זה כבר לא כמו פעם אתה יודע כמה סרבני גיוס יש אף אחד לא רוצה להתגייס לא שאני נגד גייוס
אבל אנשים מבינים שהצבא לא עוזר בשום דבר
המעסיק אף פעם לא יחכול גלות למה יצאת מהצבא רק אם אתה חותם ויתור סודיות על התיק הצבאי שלך
וזה אף אחד לא עושה והיום כל אחד יודע מי שיצא מהצבא על נפשי הוא עשה משחק נו בחייך אתה לא ילד קטן למה אתה חיי בסרט אני לא מבין אותך בנאדם לא טוב לא בצבא שיצא מה יש לו לחפש שם
ואתה יודע טוב מאוד אבל טוב מאוד שאחד שסיים צבא אין לו שום תועלת ממנה בעתיד זה רק ההרגשה עצמית של התרומה למדינה
והחייל שיצא על פרופיל נפשי או אי התאמה חוץ מלעבוד במשטרה ובמשרות ביטחוניות שום דבר לא יפריע לו

אתה חיי באשלייה אני אחד מתוך 40 חבר'ה שתהגייסתי לצבא כולם עכשיו עם תארים חלקם עובדים חלקים המשיכו ללמוד !!!

נערך לאחרונה ע"י dagasex בתאריך 01-07-2010 בשעה 16:44.
ישן 01-07-2010, 20:19
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי dagasex שמתחילה ב "[QUOTE=Zed3]אני לא הייתי..."

למרות שאני לא מאמין שתפנים משהו, אני אגיב לך.
חלק מהמטרה של השירות הצבאי היא להתבגר, אתה מבין.
להתבכיין על כל שטות ולשבור את הכלים על כל סיבה קטנה זו הילדותיות שהחיילים (לפחות רובם) היו רגילים אליה באזרחות.
להמליץ למישהו לצאת על 21 זו המלצה מטומטמת.
קודם כל, כיוון שאינך איש מקצוע, לא בדקת אותו ואין לך מושג מהן הבעיות שלו.
שנית, וזה משהו שאתה ממשיך לעשות, זה קודם כל להנפיץ מספרים, אבל יותר גרוע, אתה מניח שמה שראית ושאתה אולי מכיר, זו הנורמה.
ובכן, אתה בפירוש טועה. עובדה היא, שלא חסרים אפילו כאן בפורום, כאלו ששוחררו בעקבות פרופיל 21 ורצו לחזור לשירות.

בוא נעשה עסק, אתה תנשום עמוק לפני כל תשובה ותגובה שלך ונסה לא לכתוב שטויות.
לצערי, אם תמשיך בגישה הכללית שלך, לא תכתוב כאן יותר.

ישן 01-07-2010, 17:48
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
ממש אין לי חשק
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי dagasex שמתחילה ב "[QUOTE=YHS]והוא צודק. מזמן..."

לעבור על מה שכתבת ולהבהיר לך נקודה נקודה מהם דברי ההבל.

מספיק שאזכיר שכתבת "כל אדם 3" (בטח התכוונת לכל אדם שלישי) לא מתגייס לצבא.

אם תוכל לתת כאן קישור למידע שמאמת ששישים אחוזים מאותם "כל אדם שלישי" משוחרר על בעיות רפואיות, (שזה בערך 20 אחוז מהמלש"בים) אולי אוכל להשקיע בתיקון הערותיך המבוססות על קונצפסיה שגויה.

(אבל אנא, השקע קצת גם בכתיבה בעברית ראויה. קשה לי לקרוא עם אוסף כזה של שגיאות סגנון וכתיב. צר לי, יש לי מגבלות)

ישן 02-07-2010, 09:55
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי dagasex שמתחילה ב "[QUOTE=YHS]לעבור על מה שכתבת..."

ציטוט:
תקרא עיתונים

יש לך הפניות? לינקים? משהו שהוא לא תחושת בטן? כי לפי הסטטיסטיקות שאני זוכר מהעיתונות אחוז הלא-מגוייסים מכלל המלש"בים על אי התאמה (להבדיל מחרדים, בעלי תיק פלילי או בעיות רפואיות) הוא בסביבות 5% בשנתון. אני לא זוכר את אחוזי הנשירה במהלך השירות, אבל הם כנראה לא 50% - וכאן חשוב להסתכל גם על ההתפלגות, כי יש הבדל בין נפלט משירות שהתגייס רק כי צה"ל היה חייב לגייס אותו לפי החוק (חובת הגיוס היא דו כיוונית, ומאז שנות השבעים צה"ל הרבה יותר מתקשה להיפטר מאנשים שהוא היה מעדיף לא להעלות על מדים) ושבילה כמה חודשים באחד מאותם תפקידים שתפורים לליצני ת"ש, ובין נפלטים במערכים הטכנולוגיים, הלוחמים ותומכי הלחימה.

ציטוט:
לשגיאות כתיב אין מה לעשות תתרגל

והרי החדשות - בית הספר נגמר, ואת המורה דינה לא תראה יותר. הקלות לעילגים אינן תקפות בעולם האמיתי, בקושי באוניברסיטה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר