לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2010, 08:42
  ארעי ארעי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.03
מכון כושר סטייל בראשון לציון סגר ולקח את הכסף בסטייל

כמה אירוני "היעלמות בסטייל"
השבועון ערים במדורו מצב העיר של היום - 1/7/10 בכתבה "היעלמות בסטייל"
לקוחות מראשון לציון טוענים כי בעל מכון כושר רן - רני ג'רסי, סגר את שעריו בלי שום הודעה מוקדמת. הלקוחות נותרו עם המנויים ששילמו עליהם.
לדברי גורם המעורב בפרטי החקירה "אם בעל העסק עשה מנוים מתוך ידיעה שהוא הולך לסגור את המקום, יכול להיות שיש עילה לתביעה אזרחית אך נבדקת גם אפשרות לחשש לפלילים"
תגובת בעל המקום: "הטענות לא נכונות, מי שרוצה יכול לגשת למכון אחר, לעשות שם מנוי לשלושה חודשים ולקבל חינם את יתרת החודשים שנשארו לו במנוי שהיה אצלי"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עיתונאי ! תפסיק להאמין במשפט המטופש "אל תיתן לעובדות לקלקל לך ידיעה טובה"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2010, 15:05
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אם הוא פשט רגל, אין לך יותר מדי מה לעשות בעניינו"

אז יש כאן שתי אופציות -
אופציה אחת היא שהוא פשט רגל, כמקובל בחוק - במצב כזה מדובר כאן בצדיק גמור, שכן על אף שאינו מחוייב כלל ללקוחותיו בעקבות פשיטת הרגל, הלך לקראתם וסידר להם עסקה עם מכוני כושר אחרים, שהיא ללא ספק "יותק טוב מכלום".
האופציה השניה היא שיש כאן קומבינה כלשהי, שגורמת לו להיות גם עבריין וגם חוצפן מהסוג המגעיל ביותר, כפי שתיארתי קודם.

אני מוצא את האופציה השניה אמינה יותר, שכן אם יש למישהו יתרה של תשעה חודשים במנוי, אני לא רואה איזה אינטרס יש למכון אחר לתת לו מנוי של שנה במחיר של שלושה חודשים, רק כדי לפצות על עוגמת הנפש שגרמה פשיטת הרגל של עסק מתחרה...

ישן 01-07-2010, 15:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אנו יכולים להסתמך רק על דבריו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אז יש כאן שתי אופציות -..."

שככל הנראה נאמרו בשיחת טלפון:

1. הוא אומר שלא עשה מנויים חדשים ב-8 החודשים האחרונים (הוא אומר)
2. תמורת מנוי של 3 חודשים בתשלום במכון האחר, הם יקבלו את יתרת המנוי המשולם כחלק מהמנוי שלהם במכון האחר (דהיינו יקבלו שם בין 4 ל 7 חודשי מנוי במחיר של 3)

בנתונים האלה זו קומבינה סבירה למדי עיסקית, כאשר הפושט רגל מעביר למכון ה"אחר" סכום מסויים עבור כל מנוי, הם מקבלים עוד 3 חודשים בתשלום, וצריכים לספוג 1-4 חודשים בעלות של אותו סכום מסויים שהוא נותן. בתמורה הם מקבלים לקוח פוטנציאלי שלא השקיעו בו עליות שיווק/מכירות או פרסום (או את כמה שיעורי ההתנסות שממילא נותנים בחינם).

אני בכלל לא מצדיק אותו, אבל כמי שמצוי בכמה תחומים עיסקיים של נותני שירות מאותו ה"סוג" כמו בעלי מכוני כושר שכונתיים, אני יכול להבטיח שהוא "חוצפן רגיל" ולא מחזיק בשיאים. על פי הנתונים שהוא מוסר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר