לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2010, 16:52
צלמית המשתמש של Shmeel-
  משתמש זכר Shmeel- Shmeel- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Shmeel- שלח הודעה דרך MSN אל Shmeel-
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "+1. אפילו דקה אחת מול המראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
+1.
אפילו דקה אחת מול המראה תספיק... אפילו 10 שניות..
כל זמן שיספיק כל מנת שתפנימו שהמכנס הקצר והגופיה עושים לכם מראה של נרקומן רוסי...

בתור מישהו שדווקא נותן לעצמו באמת כמה דקות לפעמים מול המראה, האמת נשבר סופית מהבחורה הזאת שכותבת לאישה, ג'וליה.
קודם כל היא מכלילה בצורה מטורפת, היא החליטה שכל עם הגברים של ישראל מסתובבים או עם שורש או עם קרוקס
דבר שני, או שזה המקצוע שלה או כניראה השריטה העמוקה שיש לה בנושא. חוש אופנה, זה דבר שיש לאנשים או שאין, מה לעשות לא כולם מושלמים ומתלבשים כמוהה!
דבר שלישי, מה לעשות לא כל אחד חייב ללכת ע"פ מעצב כזה או אחר שהחליט על אופנה עכשוית. היא הולכת עם עקבים לדבריה, כדי להרשים גברים, מצטער לומר שיש נשים שלא צריכות את הבולשיט הזה כדי להרשים אותנו.
דבר רביעי ואחרון - היא מהבחורות שאומרים עליהן שפשוט צריכות סקס להרגע, וכניראה לא היה לה את זה המון זמן....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rookery4.aviary.com/storagev12/2287000/2287391_efdb_625x625.jpg]

ניצחונות קטנים, מביאים ניצחונות גדולים
My Blog

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2010, 00:03
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Shmeel- שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai]+1. אפילו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shmeel-
בתור מישהו שדווקא נותן לעצמו באמת כמה דקות לפעמים מול המראה, האמת נשבר סופית מהבחורה הזאת שכותבת לאישה, ג'וליה.
קודם כל היא מכלילה בצורה מטורפת, היא החליטה שכל עם הגברים של ישראל מסתובבים או עם שורש או עם קרוקס
דבר שני, או שזה המקצוע שלה או כניראה השריטה העמוקה שיש לה בנושא. חוש אופנה, זה דבר שיש לאנשים או שאין, מה לעשות לא כולם מושלמים ומתלבשים כמוהה!
דבר שלישי, מה לעשות לא כל אחד חייב ללכת ע"פ מעצב כזה או אחר שהחליט על אופנה עכשוית. היא הולכת עם עקבים לדבריה, כדי להרשים גברים, מצטער לומר שיש נשים שלא צריכות את הבולשיט הזה כדי להרשים אותנו.
דבר רביעי ואחרון - היא מהבחורות שאומרים עליהן שפשוט צריכות סקס להרגע, וכניראה לא היה לה את זה המון זמן....

will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-07-2010, 18:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אבל למה ללכת לקיצוניות?..."

זה מה שרציתן לא? שנקנה בגדים נורמלים יותר ויפים יותר, מאשר גופיה/חולצה קצרה ומכנס קצר לקיץ לא?

אני מתגלח עם מכונה וסכין כל יום בעיקרון וזהו אין לי עוד משהו לשפר את ההופעה החיצונית שלי פרט לבגדים, כי אני גבר. לאישה יש לסדר גבות, שיער ואיפור ולנו הגברים אין כלום ואין לנו (רוב הגברים) חוש אופנה כמו שיש לכן הנשים.

אישית אני הולך עם נעל סגורה עם קאסט על רגל ימין תמיד וכפכף על רגל שמאל ואנשים תמיד מביטים ולא מבינים למה, עד שמשהו/י שואלים מדוע.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-07-2010, 07:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בוודאי שאני חושב שאתן נהנות מזה?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "בכיף. משלוח מיוחד..."

על מי את מנסה לעבוד? נראה לך שהגבר הישראלי צריך חצי מהטיפול 10,000 השבועי שאתן מעבירות על עצמכן? באמת חושבות שכל ההחלקות היפאניות האלה עובדות על מישהו? למזלי היו לי לאורך רוב תקופת הבגרות חברות טובות, שהיו רק חברות, כך שאני יודע שהעינוי העצמי הזה הוא רפלקס ולא תמיד קשור לנוכחות גבר בסביבה.

אישית אף פעם לא היו לי סטנדרטים מסויימים בקשר ל"איך היא אמורה להראות", אבל כן אימצתי כלל שבדיעבד מסתבר שגם אגף התקציבים של משרד ההגנה האמריקאי אימץ לגבי רכש מערכות נשק משוכללות ויקרות: אם זה מצריך יותר משעתיים עבודת תחזוקה על כל שעה של פעילות מבצעית, לא משנה כמה זה משוכלל זה פסול לרכש". אתן מענות את עצמכן בכל כך הרבה עבודת תחזוקה ושיפוץ לא נחוצים, עד שחלק גדול מהבחורות הישראליות לא יכולות לשחק ב"קוגר טאון" אפילו בגיל 30. ולא בגלל שאתן נראות צעירות מדי...

ישן 07-07-2010, 14:02

וכמה זמן התוצאה מחזיקה מעמד?
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] אם זה מצריך..."

לפני שאפשר לנקות עם הרגל שלך בית בליעה של מא"ג חש"ן? כי אם לא שמת לב הייתי מאוד נדיב ודיברתי על יחס זמן מסויים בין "תחזוקת הכלי" ובין "פעילות מבצעית". אם כמה חברי ילדות עושים טעות של בית כלא ומתאחדים שנים אחרי זה לסופ,ש במלון עם הבח"לים, אז אפשר תמיד לזהות את זה שנפל על אחת "מיג 29" (מטוס מעולה אבל צריך איזה 24 שעות טיפול על כל שעתיים באוויר...): הם תמיד מגיעים לארוחת ערב כשהטלה בפריסה כבר נגמר ונשאר רק הברווז הצלוי הזה שא'פחד לא רוצה לאכול... ולמה? כי הבח"ל הייתה צריכה בדיוק טפ"ש של 3 שעות נטו, לא כולל המשחק המטופש של "לא מסתדר לי השיער - תרד אתה לבד, אני אשאר בחדר זה בסדר" - שמאריך את הסיפור בעוד שעתיים. באופן לא מפתיע זה גם האחד מהחברה שמקריח ראשון, מקבל שערות לבנות (בצד) ראשון ואני מוכן להתערב שגם הראשון בעוד כמה דברים לא נעימים.

ישן 07-07-2010, 14:17

"כשאני הייתי נער"
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אבל אבל אבל!!!!! יש באמת בני..."

אז היו הרבה בחורות שבקושי היו "מתארגנות"! אז נכון שבאמת לא ראיתי שפמים מזמן, ובטח "באותם הזמנים" היו Beavers בכל מקום ולא רק בספארי, אבל אני מוכן להשבע שהיה יותר כיף (טוב... אם להיות כנה אז גם איידס היה רק שמועה...). הבעיה "שלכן" היא לא הגברים, אלא האידאל שמוכרים לכן בעיתונים כמו "לאשה" (ואללה הייתי בטוח שהטיפשתון כבר לא יוצא עד שקראתי את השכול הזה...) ושבגללו בחורות צריכות לנהל מרוץ מטורף מול נתונים טבעיים.

אבל בסוף מאשימים את הגברים, ואיזה מזל שגברים מתוכנתים לא להתחשב במה שנשים אומרות אלא אם כן טקטית זה נכון לאותו הרגע.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 07-07-2010 בשעה 14:20.
ישן 07-07-2010, 14:43

אני? פוליטיקלי קורקט?!?!? עכשיו נעלבתי!
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "להיחסם? למה? אנחנו בדיון, לא..."

ובעניין של אוברול כללי ומטמורפוזה פראית כדבר שבשגרה זה בעיקר ישראליות והבהמות של שבט קרדשיאן (ואולי עוד כמה עממים זניחים). והכי מצחיק שבגיל 40 לא מעטות נראות כמו שדה חורבות: יושבות אצל Motti Elkausslassy עיצוב שיער ואת כל מה שנשאר להן על הראש הוא מחזיק בין האגודל לאצבע.

אגב: "לא ישראלים" שמבקרים בארץ טוענים לפעמים שהרבה ישראליות "עם מראה טבעי" דווקא נראות חינניות, בעוד שהחמולה הענקית של ה"מוחלקות/מדוללות/מצויירות" נראות כמו הפריחות הלאטינו במיאמי, שזה כמו חיקוי זול של מותג איכותי. את בכנות יכולה להגיד שאת מכירה מישהו שמצבה ה"רומנטי" השתפר בגלל שיפוץ מקיף? ואני לא מדבר על לפצפץ אף נשר או להוריד שפם, אלא על האקסטרות.

ישן 07-07-2010, 07:57
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כן, ואח"כ הן מתלוננות שהגברים הופכים להיות יותר מדי "מטרו-סקסואלים".
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "קופים נמאסתם!"

שהם מבלים יותר מדי זמן בלהתלבש ולהתכונן ליציאה.
שיש להם יותר תכשירי טיפוח מהן (שעולים יותר כסף)
שהם, רחמנא וצילן, רוצים להתכרבל אחרי סקס.

מה שמוביל לנקודה שנשים פשוט לא יודעות מה הן רוצות, ונקנח בהלצה משובבת נפש:
מצוא בן/בת זוג

בניו יורק הגדולה ישנה חנות המיועדת לנשים בלבד - חנות שבה מוכרים, שימו לב: בעלים!

לחנות הזו יש 2 חוקים בלבד:

1. יש 6 קומות. ככל שהקומה גבוהה יותר - המוצרים שווים יותר.

2. לקוחה יכולה לבחור בעל, או להמשיך לקומה אחת למעלה. אסור לחזור אחורה!

לפני כמה שנים ביקרתי בחנות הזו. נכנסתי במטרה למצוא לי בעל.

על השלט של הקומה ראשונה היה כתוב: "קומה 1 - גברים שיש להם עבודה".

הייתי מאוד מסוקרנת, אבל המשכתי לקומה השנייה עליה התנוסס שלט ועליו רשום:
"קומה 2 - גברים שיש להם עבודה ואוהבים ילדים".

"זה נחמד", חשבתי לעצמי, "אבל אני רוצה עוד".

הגעתי לקומה השלישית ועל השלט התנוססה ההבטחה
"גברים שיש להם עבודה, אוהבים ילדים ונראים טוב בצורה קיצונית".

"וואו", כמעט ונשברתי, אבל הרג שתי שאני חייבת לעלות לקומה הבאה, עליה היה רשום:
"קומה 4 - לגברים בקומה זו יש עבודה, הם אוהבים ילדים, היופי שלהם הורג והם גם עוזרים בעבודות הבית".

"אוי אלוהים!" צעקתי, "אני לא מאמינה!!", עדיין, המשכתי לקומה החמישית שם פגשתי בשלט:
"קומה 5 - גברים עם עבודה,אוהבים ילדים,חתיכי על, עוזרים בעבודות הבית והם רומנטיים בטירוף".

התפתיתי מאוד להישאר, אבל חשבתי לעצמי שאם כבר הגעתי עד לכאן, והטיפוס במעלה המדרגות גם הוא לא היה קל, כדאי להמשיך לקומה האחרונה. מי יודע מה מצפה לי שם?

בקומה השישית והאחרונה נתקלתי בשלט ענק מהבהב:

"את הלקוחה מספר 31,456,012 שהגיעה לקומה הזו. אין גברים בקומה הזו! הקומה השישית קיימת רק בשביל להוכיח שאי אפשר לרצות נשים.
תודה רבה שקנית בחנות הבעלים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:42

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר