לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2010, 00:44
  ברוש123 ברוש123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.10
אופפ תעזרו לי

אופפ התקופה הכי מגעילה בעולם
היה לי ידיד הכי טוב 4 שנים , זה אומר שכל יום היינו מדברים לפחות 3 פעמים
ולא נדבר על כמה היינו נפגשים
לפני חצי שנה הקשר הדרדר אני באמת לא יודעת מה קרה לו ההוא הפך להיות יותר עם פוזה
ואכפת לו רק מבנות שבוא נגיד יכולות לתת לו משהו מעבר לדיבורים אם אתם מבינים למה אני מתכוונן
חשוב לציין שאני הייתי מאוהבת בו אבל הוא לא היה שם לב הייתי מיעצת לו הכי בתור ידידה בלי שום אינטרסים
בקיצור הקשר הדרדר משבוע לשבוע והפך לריבים מגעילים שהיו תקופות שבהן הינו יותר בריב מאשר כידידים
חשוב לציין שהוא חתיך הורס ככה שמלא בנות רוצות אותו וכנראה זה עלה לו למוח !!
עשיתי לו שיחות כמה שאנחנו הולכים לאבד קשר וכל זה אבל כנראה ששום דבר לא עוזר
לפני חודש עשיתי לו שיחה ממש רצינית ושבוע לאחר מכן הוא התקשר אלי שיכור ואמר לי שהוא חשב עלי מאז השיחה והוא מבין והוא חשב שאני אסנן ואמרתי לו שאנחנו בסדר ..
לא דיברנו מאז התקשרתי אליו לפני יומיים והוא לא ענה ! ( הוא כל היום עם הפלאפון שלו !! )
וגם לא חזר אלי .. בקיצור סינן ..
אני לא יודעת מה קורה אני מתגעגעת אליו ברמות שאפחד לא מבין אותיי ואני לא יודעת מה לעשוותת !!
חברות שלי אומרות לי שהוא זבל ושאני צריכה להניח לו ואם הוא רוצה הוא יחזור על 4 אבל אני באמת מתגעגעתת וקשה לי ..
סורי על החפירה אבל מה עושיםם ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2010, 13:41

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Oranges שמתחילה ב "איך את יכולה להיות מאוהבת בו"

אני מאוהבת בו עוד מלפני 4 שנים אי אפשר פתאום להפסיק לאהוב מישהו
זה היה קשר של ידידים הכי טובים נטו זה כאילו כבר כמו אח
אני עשיתי לו שיחות שאנחנו הולכים לאבד קשר וכנראה שכל הידידות שלנו הייתה סתם
וכל אלה
והוא לא התייחס רק בשיחה האחרונה הוא אמר לי שהוא חשב עלי הרבה והוא אמר לי את זה באיזה 3 בלילה שהיה שיכור ממש!
זה נראה כאילו פשוט לא אכפת לו יותר אבל אני לא מצליחה לשכוח ממנו
אני בטוחה בזה שהתדירות שנדבר תיהיה פחות בהרבה מתי שהוא יהיה בסדר איתי כבר
אבל לא יודעת אני מתה לראות אותו ולהראות לו שלא אכפת לי
או שדווקא כן אכפת לי
אני לא יודעת מה לעשות אם אני אראה אותו איך להתייחס אליו ??
מה להגיד ? להיות אדישה בשביל לשחק אותה או להיות הכי רגילה ולחבק אותו וכל אלה .. .
ישן 10-07-2010, 00:29
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ברוש123 שמתחילה ב "אופפ תעזרו לי"

וואו זה כל כך נוראי לראות שמה שקרה לי קרה לך..(הממ רק שאם חושבים על זה אני הייתי יותר ידידה שלו מאשר הוא ידיד שלי-את מבינה מה אני אומרת?)עד עכשיו אני מרגישה משו אליו -כבר שנה שזה ככה..למרות שיותר אני לא רואה אותו או מדברת איתו וכל זה-וניראה לי שזה בכלל מטומטם שאני מפרה את ההבטחה שלי לעמי ושוב ושוב כותבת על הבן של כלבה הזה,בקיצור תשמעי-לי פשוט נשמע שהוא שם אותך על אש קטנה, לא אכפת לו כלום-כי לפי ה שהבנתי-שזה בדיוק כמו מה שהיה איתי-את זו שיוצרת את הכל, את מתקשרת כל הזמן ואומרת לו שבוא נדבר שוב-ודרך אגב אם ניראה לך שהוא לא שם לב שאת מאוהבת בו את טועה בגדול, קודם כל אני מבינה את זה מהמשפט שאמרת כאן-"אני עשיתי לו שיחות שאנחנו הולכים לאבד קשר" איזה קשר? מה אכפת לו בכלל? את יודעת, שוב ושוב אני פשוט נזכרת במשפט החכם הזה שאח שלי הגדול אמר ושכל פעם מוכיח את עצמו מחדש-אין ידידות בין גבר לאישה זה משהו אחר-תמיד יש את המתח, אלא אם כן הידיד הוא ידיד חמוד וקצת עליז אז זה לא אותו דבר...השאלה היא לא איך להתייחס אילו יש לי בעצם שלוש שאלות שאת צריכה לשאול את עצמך,,להלן השאלות:
1)את מרגישה שהוא אוהב אותך בחזרה ושיש סיכוי איפה שהוא(ואני יודעת ברור שהתשובה האוטומטית שלך היא כן, כי ככה זה, פה אני מבקשת ממך שתחשבי על זה לעומק, שתגיעי להבהנה שבניגוד למה שאמרתי הוא לא מחזיק אותך על אש קטנה למרות שזה בדיוק מה שאני חושבת שהוא עושה, לפי זה שאמרת שהוא התקשר אלייך שיכור)
2)את מסוגלת להמשיך ככה?לאהוב מישהו שגוזל ממך 4 שנים, שבהן את יכולה לפתח קשרים חדשים, שאני בטוחה שאניסית אבל בסוף לא יצא לך כלום מזה:?
3)יותר עצה..כמו שאומרים, אם את אוהבת מישהו, תני לו ללכת..
את רואה שאת יוצרת את הקשר הזה בכלל אז למה את מתאמצת?!?!?תמשיכי הלאה!שלא יקרה לך כמוני שבסוף ליד מישו שאני מכירה הוא אמר לי פשוט אל תדברי אלי!

בהצלחה..ןאם את צריכה עזרה דברי איתיח=]]
ישן 10-07-2010, 01:46

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שמתחילה ב "וואו זה כל כך נוראי לראות שמה..."

תקשיבי
אני והוא היינו באמת הידידים הכי טובים 4 שנים אבל כאילו שיא הרציני הייו לו כמה חברות והן ידעוו שהן פחות חשובות לו ממני זה היה כאילו דבר ראשון בסדר העדיפויות היה לי עוד ידיד ממש טוב שזה שאני מדברת עליו וחופרת עליו נגיד קוראים לו רועי ..
קיצר אז רועי אמר לי עוד שהיינו ידידים הכי טובים שהוא והידיד השני שלי כל הזמן רבים מין מלחמה פנימית בניהם כזה עלי כאילו מי ידיד יותר טוב שלי
ובאמת הוא לא יודע שאני אוהבת אותו כי אני הכי לא מראהה ..
באמת שכל החברים שלנו וכל מי שאנחנו אפילו לא מכירים ידעו שאני ורועי זה משהו מיוחד שאנחנו הידידים הכי טובים חשבו אשדכרה שאנחנו חברים בלי לספר לאף אחד..
פשוט בזמן האחרון איזה חצי שנה משהו כזה .. זה הדרדררר זה פשוט נוראא
היום אחרי הרבה זמן פתאום ראיתי אותו ..
הוא היה עם עוד3 חברים שלו אמרתי לכולם שלום וגם לו..
הוא לא הוציא מילה אחרי זה שישבנו איזה 5 דקות איתם שוםם דבררר כאילו לא מכיר אותי
זה היה נורא.. אשכרה הידיד הכי טוב שליי כאילו לא מתיחס אלי
ובחיים אני לא ארצה משהו איתו הוא הכי זיין כזה לא בקטע של חברה רצינית .. הוא דוחה בקטע הזה חח
אני לא יודעת אם אני מאוהבת אני פשוט כבר אובססיבית אליו או פשוט הוא חסר לי ..
סורי על החפירהה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר