לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2010, 14:35
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "שאלה לגבי יונדאי אקסנט 99 אוטומט"

אין מצב חסכון ברכב הזה, הכפות בידית ההילוכים הוא גובל הילוך מירבי, ז"א אם לתיבת הילוכים יש 4 הילוכים אז לחיצה על הכפתור תגרום לתיבה להגיע עד ל3.

הכפתור הזה טוב לעקיפות מהירות, למשל אם אתה נמצא על 90 ורוצה לצאת לעקיפה זריזה, אז אתה לוחץ על הכפתור, הסל"ד יעלה ולרכב יהיה יותר כוח כי הסל"ד גבוה.

בנוסף הכפתור מיועד למצבים 1/2/3 לירידות(בלימת מנוע).

האם הנורת CHECK ENGINE דולקת? כי ברכב הזה החישן חמצן הקמי נוטה לשבוק מהר וגורם לנורה להדלק ויחד עם זאת צריכת הדלק עולה עם זיהום האוויר.

מסביב לחיישן ניתקלתי ברכב הזה בסדק בסעפת הפליטה שגורם למעבר אוויר חיצוני להכנס לסעפת הפליטה דרך הסדק, האוויר משבש את קריאת החיישן ומעלה את צריכת הדלק.

פנה למוסך להתחברות לסורק תקלות, ולבדיקת הצריכת דלק הגבוהה הזו.

יקיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 14:44
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "אין מצב חסכון ברכב הזה, הכפות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yakir1111
אין מצב חסכון ברכב הזה, הכפות בידית ההילוכים הוא גובל הילוך מירבי, ז"א אם לתיבת הילוכים יש 4 הילוכים אז לחיצה על הכפתור תגרום לתיבה להגיע עד ל3.

הכפתור הזה טוב לעקיפות מהירות, למשל אם אתה נמצא על 90 ורוצה לצאת לעקיפה זריזה, אז אתה לוחץ על הכפתור, הסל"ד יעלה ולרכב יהיה יותר כוח כי הסל"ד גבוה.

בנוסף הכפתור מיועד למצבים 1/2/3 לירידות(בלימת מנוע).

האם הנורת CHECK ENGINE דולקת? כי ברכב הזה החישן חמצן הקמי נוטה לשבוק מהר וגורם לנורה להדלק ויחד עם זאת צריכת הדלק עולה עם זיהום האוויר.

מסביב לחיישן ניתקלתי ברכב הזה בסדק בסעפת הפליטה שגורם למעבר אוויר חיצוני להכנס לסעפת הפליטה דרך הסדק, האוויר משבש את קריאת החיישן ומעלה את צריכת הדלק.

פנה למוסך להתחברות לסורק תקלות, ולבדיקת הצריכת דלק הגבוהה הזו.

יקיר.

יקיר דברת סינית !!!!
נסעתי בעיר עם מזגן עוצמה 2 1:7 זה צריכה מטורפת לדעתי חשוב לציין שזה רכב האוטומט הראשון שלי ונסיעה עם over דרייב דולקת לנהג לא מיומן על אוטומט לא יכולה לגרום לצריכה מטורפת של דלק ? בכל אופן נסיעה בעיר הכפתור אמור להיות סגור לא?
אתה מכיר את הדגם הספציפי הזה ?

ואין שום נורא שדולקת שמראה על בעיות .אחרת מין הסתם הייתי לוקח למוסך או מציין זאת .

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 11-07-2010 בשעה 14:51.
ישן 11-07-2010, 23:52

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "הצריכת דלק 1/7 היא בתוך העיר?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yakir1111
הצריכת דלק 1/7 היא בתוך העיר? אם כן אז אין מה לעשות נסיעה עירונית+מזגן+ אוטומט בטח שהצריכת דלק תהיה גבוהה.
הרכב הזה גם לא נחשב לחסכוני.

הכפתור OD צריך להיות כבוי, רק במצבים מסויימים כמו שציינתי ירידות/עקיפות אפשר להשתמש בו.

יקיר.

אני הבנתי שהרכב אמור לעשות 1:12 נראה לי שאם מזגן בעיר 1:10 בנסיעה רגועה כמו שלי זה בהחלט יעד הגיוני .

לגבי הכפתור OD אשמח לקבל הסבר כרגע אני נוסע בעיקר בעיר והמצב הוא שהנורה דולקת על
od off ובנוסף הכפתור על ECONOMY שאוטו צרך 1:7 נסעתי על od on וגם על הכפתור ECONOMY דבר שהגיונית גורם לי לחשוב מסביר את צריכת הדלק הגובה .

אשמח לקבל הסבר רצוי עמוק ביותר על הod הזה תודה ..
למעט הדלק שגם משמעותי מין הסתם עם המחיר של היום זה רכב שאמור לשרת אותי עכשיו שאני לומד ולא בא לי להרוס לו גיר מסיבות כאלה ואחרות תודה.

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 11-07-2010 בשעה 23:55.
ישן 12-07-2010, 22:22

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "אוברדרייב זה בעצם ההילוך הכי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דור
אוברדרייב זה בעצם ההילוך הכי גבוה של המכונית. במקרה שלך, זה ההילוך הרביעי.
כשאתה מכבה את ה-OD (כלומר שאתה רואה בלוח השעונים את הנורית OD OFF), אתה מונע מהמכונית להגיע להילוך הרביעי, ולכן צריכת הדלק עולה במהירויות גבוהות.
מומלץ להשאיר את ה-OD דולק כל הזמן, ולכבות אותו רק באופן זמני לצורך עקיפות\נסיעה בעליות\גרירת קראוונים

ומה לגבי הכפתור בעל שתי המצביםECONOMY NORMAL כרגע זה על מצב חסכוןECONOMY ומה הנסיעה הכי חסכונית בעיר? ומה הנסיעה הכי חסכונית בכביש מהיר כמובן מתוך נקודת הנחה שאני נוסע במישור ושם אכן אני רק נוסע .?

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 12-07-2010 בשעה 22:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר