לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2010, 12:18
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע "עשות"ממשיכה ביצור ממסרות ל'רק"מ מתקדם' לצה"ל. קיבלה הזמנה נוספת במליוני ש"ח

עשות אשקלון תמשיך לייצר ממסרות ל'רק"מ מתקדם'

החברה זכתה בהזמנת המשך למערכת הביטחון עבור צה"ל לייצור מערכות הנעה לרק"מ מתקדם בהיקף של כ- 76.5 מליוני ש"ח. ההיקף הכולל של העסקה עשוי להגיע לכ- 285 מליוני ש"ח.

עשות אשקלון תעשיות בע"מ, חברה בת של התעשייה הצבאית, מתמחה בפיתוח וייצור מערכות ההנעה: ממסרות ראשיות ומערכות תמסורת לתעופה לטנקים, לנגמ"שים ולרק"ם אחר; ובפיתוח וייצור מוצרים מסונטרים מטונגסטן (כמו חודרנים קינטיים ורסס).
עסקה זו מצטרפת להזמנות דומות וכן לעסקאות אחרות שקשרה החברה עם חברות תעופה מובילות בשנה האחרונה.

חברת עשות ייצרה, בין השאר, את הממסרות לטנקי המרכבה ונגמש הנמר, משקולות איזון למטוסי בואינג ומסוקי סיקורסקי,
ממסרות וחלקי מנועי מטוסים לרולס רוייס אירבס ובואינג ועוד .

מנכ"ל עשות אשקלון דן כץ ציין כי ההזמנה מצטרפת לאחרות שהציבו אותה כיצרן מוביל של מערכות העברת תנועה והספק לרק"מ ורכב כבד, בנוסף על היותה יצרן מוביל של מערכות דומות למטוסים וציוד להנדסה אזרחית. עשות אשקלון מקיימת תמהיל עיסקי משולב לייצור מערכות נשק לשוק הביטחוני ומערכות מורכבות לתעופה האזרחית.
יצויין, כי עשות אשקלון סיימה את הרבעון הראשון של 2010 ברווח נקי של כ-8.2 מליון ₪, לעומת רווח נקי של כ-6.7 מליון ₪, ברבעון המקביל בשנה שעברה.

עשות אשקלון ממוקמת באשקלון,מעסיקה כ- 400 עובדים ומתמחה במערכות הנעה וממסרות למטוסים, גלים למנועי סילון, מיכללים לרק"ם ומוצרים מטונגסטן מסונטר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2010, 13:21
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
חידות ? - אתה !?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אתה יכול לפרט בבקשה? קשה לי..."

באותו אשכול בהודעה מס' 92 הגבתי לפני מספר ימים להודעה קודמת של פלוני שהתייחס ל...צרותיה והפסדיה של עשות... זאת היתה דוגמא שהבחור הביא כתמך לטיעוניו ולביקורת אותה הביע על נושא ההפרטה נושא שהיה קשור באותו דיון לטנק המרכבה.

תגובתי כאן היתה מכוונת פחות אלייך אישית ויותר לנושא "עשות" ולנושא הכללי שנידון שם ושנקשר שם על ידי חבר אחר למצבה של "עשות". כוונתי היתה לקשר לנושא ויחד עם זאת לא לבטל את האשכול שפתחת - אשכול עצמאי מבחינת הנושא.

כדי להבהיר אף יותר את טיעוני, ולנסות לסגור מעגל באותו הדיון, הוספתי הודעה חדשה משלי שם גם היום.

ובא שלום על ארץ.

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 12-07-2010 בשעה 13:34.
ישן 12-07-2010, 15:16
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
אכן כך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "או במילים אחרות, ואם אני מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
או במילים אחרות, ואם אני מבין את כוונתך נכון (תקן אותי אם אני טועה) :
עשות לא מפסידה, אלא מרוויחה.

מסתבר מהודעתך שלך. לפחות לגבי הרבעונים הראשונים של 2010 מול 2009 .....

(ותוספת שלי) החברה נפתחה לשווקים ומוצרים חדשים המתבססים על הידע שצברה במהלך הפיתוח והעבודה
על המוצרים הצבאיים.

לא הייתי מכליל ואומר כי זו התבססות חד-ערכית על נסיון העבר בלבד, אולם כמו בכל חברה בוודאי שקיימת מידה רבה מאד של התבססות שכזאת. כדי לענות על השאלה יש לבחון כל פרויקט חדש בנפרד. לפעמים מתקבלים פרויקטים על סמך יכולת יחסית "להכנס" לנושא חדש מסוים, על סמך קביעת אסטראטגיה כלכלית ואחרת אם של החברה או של משה"בט. קשה להכליל במסקנות כאלה.

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 12-07-2010 בשעה 15:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר