לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2010, 14:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קיץ? חורף?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "חבל טירול עם ילדים"

אני יוצא מתוך הנחה שמדובר על העונה הלא גשומה/מושלגת אז...

רשימת אתרים ביקור שמתאימים לילדים (בלי פרטים מלאים, צריך קצת עבודת גוגל, או חיפוס באתר "למטייל" שם בטוח יש אחרים שתיארו ביקורים שם):

אינסברוק העיר: אין אטרקציות מיוחדות לילדים, פרט כמובן ל-2 קניונים, ומרכז העיר שעוברים בסיור של כמה שעות+ארוחה. ממקום שמשיק למרכז העיר (ליד הנהר) יש רכבת תלולה שעולה לחצי הגובה של אחד ההרים הענקיים שלייד העיר, וממנה ממשיך רכבל (סקי שעובד גם בקיץ) לאזור הפסגה שממנו תצפית מדהימה. אני מניח שהרבה ילדים יאהבו את השילוב של הרכבת+רכבל.

קרוב לאינסברוק יש אתר סקי שפעיל כמעט כל השנה (קרחון שטובאי) שמגיעים לתחנת הבסיס ממנה עולים אליו בסידרת רכבלים אחרי חצי שעה נסיעה מהעיר. למי שלא ראו שלב, או רוצים לראות אותו גם בקיץ, חוויה מרתקת. שיא הקרחון הוא על רכס האלפים המפריד בין אוסטריה לאיטליה, וכמובן שרואים משם את איטליה...

חגים/קרנבלים מקומיים: בטירול (ודרום גרמניה) "שרדו" הרבה חגים פגאניים מקומיים, שעבו "ניצור", ושווה לחפש בלו"ז לשכות תיירות ברשת האם מתקיים אחד כזה כשאתם בסביבה. לרוב אלה מערבים הרבה מקומיים מחופשים באופן גרוטסקי לכל מיני טרולים או חיות יער, וגם לא מעט דברים שהמקומיים אוהבים לעשות כמו לשתות בירה, לצעוק בגרמנית ולצחוק בקול רם. מסביב יש לרוב יריד כפרי, והכל נראה די אותנתי וחביב.

מכרה המלח ב"האליין" (אני מקווה שאני מדייק בשם): נמצא בגבול טירול, גל גבול גרמניה, די באמצע בין זלצבורג לאינסברוק. גם פה עולים ברכבל להר ואז נכנסים לבטן האדמה לשורת מכרות ומחילות, בהם נוסעים (ברכבת כורים), הולכים ואפילו גולשים במגלשות עץ, כמובן בליווי מדריך ועם חליפות סערה. שם הייתי כילד ואני זוכר את זה כחוויה לא נורמאלית.

טירת ההונזלצבורג שמעל זלצבורג (כבר לא טירול, אבל חייבים לחרוג): אם כבר הילדים חייבים לראות מבצר ימי ביניימי עצום - זה מקום טוב. גם לפה עולים במין רכבת. בזלצבורג עצמה אין דברים מעניינים במיוחד לילדים, למרות שלמות משעמום הם לא ימותו.

ארמון ההפתעות של הבישוף מחוץ לזצבורג (לא זוכר את שמו, אבל זה אתר סופר מוכר). למיטב זכרוני נבנה ע"י בישוף די סורר לכבוד אהובתו היהודיה. הותקנו המון משחקי פתאים, בעיקר סביב מים, שהמדריך מפעיל בהפתעה על האורחים. כולם נהנים.

ספורט אתגרי (מתון): פרנסה מאוד נפוצה בקיץ בטירול: אופניים, מגלשות הרים, סוסים - יש בהרבה מוקדים (הרבה פעמים על בסיס אתרי סקי) ותמיד ברמה גבוהה ועם סבלנות (הם הרבה יותר נחמדים מהגרמנים והצרפתים). אני חושש שרוב המוקדים באזור האגמים מזרחית לזצבורג - שזה אפילו לא רחוק - אבל יש מוקדים רבים בטירול עצמה. כמובן שבתאריכים מסויימים של אירועי ספורט אתגרי שבאים לראות כצופים - צניחה, גלישת רוח וכו'

גיחה לבוואריה: שנמצאת בסופו של דבר ממש מרחק קצר מצפון. מינכן היא "עיר-עיר" עם מרכז קניות במרכז (בעצם הבניינים העתיקים של מרכז העיר שחוברו מבפנים) ו"אאוטלטים" במעגל החיצוני. איפושהו בבוואריה יש "לגו-לנד" (לא הייתי), וכמובן שאתר ביקור מאוד פופולארי זו הטירה הלבנה ליד "פאססן" (שנקראת נויישבנשטיין, או משהו קרוב לזה) ושיפה מבחוץ הרבה יותר מאשר מבפנים (היא בכלל די מודרנית) אבל גם ילדים נהנים מביקור בה.

אני די בטוח שיש עוד אתרקציות נקודתיות שפיספסתי, אבל מנסיוני (עם ספורט חורף) כששולחים להם אימיילים ללשכת התיירות, הם מאוד-מאוד משקיעים בתשובה (וגם אם בטעות בחתימה יש לך כתובת, אז פעמיים בשנה הם שולחים ערימת חוברות בדואר...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר