לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2010, 15:53
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שין - ים שמתחילה ב "עקב התנגדות חריפה של סטנלי פישר"

צריך לשלוח את סטנלי פישר הביתה חזרה לארה"ב ואת רוני חזקיהו לש.ת לחתום אבטלה, עד שניסו לפגוע בבנקים לשלם שינוי ולהחליש את מעמדם, דווקא האנשים שצריכים לפקח ולהחליט על מדיניות הבנקים מנעו את זה.
נו טוב לפחות נתניהו וצמרת השילטון ממשיכים לפגוע בחלשים ולתת לעשירון העליון עוד כסף וכוח ואחרי זה אותם שכבות חלשות יתנו לנתניהו או לקדימה את הקול שלהם שוב בבחירות הבאות עצוב.
לא הליכוד ולא קדימה חושבים על השכבות החלשות ודווקא ש"ס בקטע הזה חושבים על השכבות החלשות, כי הם הבינו שזה נותן להם מנדטים בבחירות לכנסת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2010, 18:58

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כי הוא חוק מוגזם."

אני לא מסכים איתך כאן.
אין שום סיבה, שיתנו לבנקים לקחת עמלות על כל דבר כולל העברות כספים באינטרנט, אבל לא יתנו לנו עמלות על פלוס בחשבון לפי אחוזים ובניגוד לזה כאשר יש לך מינוס אתה משלם להם על זה עמלות נוספות.

אם הבנקים היו משלמים עמלות לבעלי פלוס בחשבון על הפלוס הם היו צודקים, אך זה לא המצב. הם יודעים רק לקחת כסף, אלא אם יש לך שכר של 12 אלף לחודש ומעלה אז הבנקים מחזירים לך כסף ואין לך עמלות, אבל לכמה אנשים יש שכר של 12 אלף ומעלה לחודש?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-07-2010, 19:17

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה יכול לקבל ריבית על הפלוס,..."

פר"מ, פק"מ אני מכיר את ההשקעות האלה וכל השאר ומה ההבדל, אבל צריך לקבל גם ריבית על פלוס בחשבון, שזמין כל הזמן מין הסתם ואגב אתה משלם כסף בחלק מהבנקים על פיקדון יומי יומי עמלה, אם אתה בוחר באופציה הזאת למקרה ולא ידעת.
חיילים ושוטרים הם המגזר היחיד, שנהנים מפטור מרוב העמלות גם עם משכורת נמוכה.

למדתי את הטריקים של הבנקים להוציא כסף מהלקוחות שלהם מספיק טוב בזכות דוד שלי בכיר בבנק ישראל וכל בנק עם הדרכים שלו להוציא ממך כסף.

ישן 14-07-2010, 19:29
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "פר"מ, פק"מ אני מכיר את..."

שמע- כשאתה נכנס למינוס אתה בעצם לוקח הלוואה מהבנק. למה? כי אתה משתמש בכסף שלא שייך לך. על זה- תפצה את הבנק בריבית.

כשאתה שם כסף בפק"מ, הבנק משתמש בכסף שלך, ועל זה הוא מפצה אותך- ריבית על פק"מ.
אתה לא רוצה לשים כסף בפק"מ, משמע אתה רוצה כסף נזיל, משמע אתה לא נותן לבנק אפשרות להשתמש בכסף שלך ברציפות כי אתה יכול לדרוש אותו כל שניה- תקבל ריבית נמוכה מאוד. תסגור את הכסף לכמה שנים- תקבל ריבית טובה יותר.

לא רוצה? אתה לא חייב לשים כסף בבנק, אתה יודע. אתה משלם על שירותים שהבנק נותן לך.
נראה לך יקר? אחלה. בגלל זה יש רגולטור ויש חוקים. לא נראה לך? אתה מוזמן לעבור בנק או לעזוב בכלל את הבנקים.

ישן 14-07-2010, 19:46

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שמע- כשאתה נכנס למינוס אתה..."

גאון אתה לא להפקיד את הכסף בבנק, אבל כיצד תקבל משכורת או תקנה בסופר??? רוב המעסיקים נותנים צ'ק או מפקידים את הכסף ישירות לחשבון שלך לא?

הבנקים הם גוף, שצריך להגביל בו את העמלות ואת שכר העובדים הבכירים, כי הם מחזיקים כספי ציבור, בין אם בפיקדון כל שהוא או בכסף נזיל. יותר מזה אם הבנק יקרוס מי יחזיר לבעלי החשבונות את הכסף שלהם? הממשלה.

בכל הנוגע לאנשים בנימוס, הם צריכים לשלם עמלות על המינוס, אך אני דיברתי על אנשים בפלוס בחשבון וכאן הבנקים לא הוגנים בקטע הזה.

ישן 14-07-2010, 20:35

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תודה, גם אני אוהב אותך. אתה..."

א, יודע מה נזרום איתך בסדר? אבל כיצד תשלם על ביטוח רכב או על ביטוח בריאות? (רמז יש 2 דרכים לשלם את זה בלבד וזה לא במזומן.)
ב, יש צ'קים, שניתן להפקיד רק לחשבון הבנק של אדם או גוף מסויים.
אני משתמש בצ'קים האלה רק כדי לרכוש מוצרים מחברות ידועות ואמינות בלבד ואלה הצ'קים היחידים, שאני נותן.
ג, סעיפים א וב באו להראות לך ידידי היקר, שהיום אתה חייב חשבון בנק ולכן צריך להגביל את הבנקים בשכר ובעמלות.

אני חושב, שדיברנו על הנושא מספיק כאן, אם תרצה נוכל להמשיך בדיון בפורום אחר.

ישן 14-07-2010, 21:14
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אל תערבב בין ריבית לבין עמלות.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני לא מסכים איתך כאן. אין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אני לא מסכים איתך כאן.
אין שום סיבה, שיתנו לבנקים לקחת עמלות על כל דבר כולל העברות כספים באינטרנט, אבל לא יתנו לנו עמלות על פלוס בחשבון לפי אחוזים ובניגוד לזה כאשר יש לך מינוס אתה משלם להם על זה עמלות נוספות.

אם הבנקים היו משלמים עמלות לבעלי פלוס בחשבון על הפלוס הם היו צודקים, אך זה לא המצב. הם יודעים רק לקחת כסף, אלא אם יש לך שכר של 12 אלף לחודש ומעלה אז הבנקים מחזירים לך כסף ואין לך עמלות, אבל לכמה אנשים יש שכר של 12 אלף ומעלה לחודש?

העמלות צריכות להיות סכום קבוע שאתה משלם על פעולות ודווקא על פעולות שהבנקים עושים בהם משהו ממשי.

הריבית לעומת זאת, היא פשוט עלות הכסף - ולכן אתה משלם אותה, באחוזים, לבנק, כשאתה לווה ממנו והבנק משלם אותה לך כשהוא לווה ממך. (כלומר, מחזיק את הכסף שלך בחשבון)

תחזוקת אתר אינטרנט עולה כסף לבנק, גם פיתוח יכולות. זה אומר שלדעתי זכותם לגבות ממך עמלות, גם אם מופחתות , על פעולות באינטרנט.

בדבר אחד אתה מאוד צודק, הבנק צריך לשלם לנו ריבית על העו"ש. גם אם הוא נזיל - הבנק מרוויח עליו ואם הוא מרוויח עליו - הוא צריך לפצות אותנו בריבית. גם כשאתה באוברדראפט או לוקח הלוואה מהבנק הרבה פעמים חלק מהכסף נזיל - נו, חשבת פעם לנסות להמנע מלשלם ריבית על ההלוואות שלך מהבנק בגלל שהכסף "נזיל "

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-07-2010, 21:59
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
פשוט מאוד - זה לא כסף אמיתי.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "איך הוא יכול לגלגל משהו שאני..."

השורה התחתונה של סך העו"ש שיש לך בבנק היא "שווה כסף" אבל לא כסף אמיתי. לכן, אם אתה תלך לבנק ותמשוך בהתראה קצרה את כל העו"ש שלך - לבנק לא יקרה כלום. אבל אם כל עמך ישראל, או אפילו 30% מהם, ילכו לבנק וימשכו הכל - הבנק יקרוס.

אחד מתפקידיו של בנק ישראל הוא לקבוע את שיעור הרזרבה. היינו אחוז הכסף האמיתי ביתרות ש"ח שהבנק צריך להחזיק אצל הדוד של לינוקסבוט בבנק ישראל, עבור כל סוג פיקדון - כולל עו"ש. זו גם המשמעות של נזיל. ככל שהפקדון נזיל יותר - כך היתרות שהבנק צריך להחזיק עבורו בבנק ישראל גבוהות יותר - כי הסיכוי שימשכו אותו גדול יותר. אבל מעבר לסכום הכסף המוחזק בבנק ישראל שבו הבנק שלך לא יכול לגעת, עם שאר הכסף הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה. זה אלמנט חשוב מאוד בבנקאות המודרנית וחלק חשוב מהרווחים של הבנקים.

זוכר את המשבר בארגנטינה לפני כמה שנים? מה קרה שם? הציבור חשש ליציבות הבנקים והתחיל משוך מזומן בכמויות - מה שגרם לכמעט קריסה של הבנקים שהיו צריכים לספק כסף אמיתי לציבור בכמות שאין להם. ולכך שהסכומים למשיכה יומית הוגבלו בצורה חמורה.

לקריאה נוספת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 14-07-2010 בשעה 22:03.
ישן 14-07-2010, 23:15

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אל תערבב בין ריבית לבין עמלות."

לא מדוייק לגמרי ואני אסביר מדוע.
כאשר אתה מעביר כסף מהחשבון שלך לשלי או לחשבון של shruki לשם הדוגמא דרך האתר של בנק הפועלים, אם יש לך שם חשבון, אתה משלם עמלה על פעולה של פקיד בין שקל לשני שקל ולכן אתה לא צודק. לכן מדוע לקחת על זה עמלה, אם פקיד לא מאשר העברה ותוכנה שרצה על שרת מאשרת הכל בכלל? במידה ונכנסת לסניף ועשית פעולה, הבנק יקח לך עמלה של בין 6 ל 7 שקלים על כל פעולה של פקיד ולכן אתה לא רואה כאן בעיה?

בכל הנוגע לתחזוק אתר אינטרנט ואבטחה שלו, שאר העמלות, שהבנק לוקח לנו, מכסות את העלות של העסק ואת השכר היקר למנהלים הבכירים של הבנקים. תסכים איתי בנקודה הזאת?

יותר מזה בדקת על מה אתה משלם על הזכות להיות בעל כרטיס אשראי? אם לא בדקת, אני יכול לומר לך בדיוק על מה, יש שם חלק של ביטוח נגד גניבות, שכל מחזיק של כרטיס אשראי משלם לחברות האשראי, למקרה ותהיה הונאה או גנבה עם הכרטיס שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר