לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2010, 23:48
  Lebiron Lebiron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
האמת שלא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lebiron שמתחילה ב "תואר דו חוגי אוינברסיטת חיפה"

אני בחרתי ללכת לאוניברסיטת חיפה מהיום למחר, נרשמתי גם ממש לקראת הסוף.
על פי הנתוני בגרות שלי והפסיכומטרי שלי מכל אותם מקצועות אשר הצלחתי להתקבל אליהם על פי נתוני סכם, כמו כן על סמך מה שאני יודע מבחינת אפשריות קידום ועבודה בעתיד התאים לי סטטיסטיקה. כאשר נרשמים באוניברסיטה רושמים את התואר, במקרה שלי סטטיסטיקה דו חוגית. עלתה לי השאלה מתי אני בוחר את החוג השני שלי כי כאמור לא רושמים שם ישירות את שמו של החוג השני. ממה שביררתי בעזרת האינטרנט ובעזרת מכרים. דין קבלה לדו חוגי הוא כגון דין קבלה לחד חוגי. כלומר אני צריך לבחור חוג שני שאליו עברתי מבחינת ציונים. ממה שאני יודע מהטכניון ישנם תחומים בהם ניתן להתחיל ואז בעזרת הציונים אותם מקבלים ניתן בסוף שנה לעבור למקצוע אחר לדוגמא הנדסת מכונות ולעבור לחשמל. השאלה שלי היא פשוט חוץ מלדחות בשנה את הלימודים ולשפר את הציונים ברמה כזאת שאוכל ללמוד פסיכולגיה דו חוגית האם ניתן על אותה דרך כפי שניתן בטכניון ללמוד סטטיסטיקה ואיקס על מנת שבסוף שנה אוכל להראות ציונים מספיק גבוהים כדי לעבור לאחר מכן לפסיכולוגיה וסטטיסטיקה. כמובן שאת כל זה יכולים לענות בקלות במזכירות פשוט רציתי לדעת האם מישהו היה במצב דומה לשלי ואם זה בכלל ניתן

תודה בכל מקרה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2010, 09:22

עדכון + שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lebiron שמתחילה ב "תואר דו חוגי אוינברסיטת חיפה"

ובכן אמרו לי אתמול בדיוק את מה שפחדתי ממנו. וזה על מנת להתחיל ללמוד בפסיכולוגיה אני חייב לעבור את סף הקבלה ואין אפשרות לעבור באמצא השנה.
אני לא מתקבל לפסיכולוגיה עקב נפילה עצבנית בפסיכומטרי. על מנת להתקבל שנה הבאה אני אצטרך לשפר בגרויות + פסיכומטרי או לתת שיפור של עוד חמישים נקודות רק בפסיכומטרי מה שבהחלט אפשרי בהתחשב שבכל הסימולציות שלי ישבתי על ציונים שאף יותר גבוהים מזה.
מה שבעצם מפריע לי בכל העניין זה זמן. במידה ואני לוקח את הזמן לעשות את זה אני שורף שנה, שנה שבא יכולתי להתחיל את התואר שלי. כמו כן אף אחד לא מבטיח לי שאחרי שנה אצליח להתקבל מצד שני למרות שזה נושא שעניין אותי תמיד אף פעם אי אפשר לדעת איך זה בתאכלס וגם אם אני אתקבל אני אשנא כל רגע ורגע.

בכל מקרה אלו הלבטים..
ישן 18-07-2010, 11:15

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "למה לשרוף שנה? אתה יכול לגשת..."

יש פה הרבה אי וודאות... לפני שנה וחצי כל מה שחלמתי עליו זה להשתחרר פתאום שברתי את היד ויום אחרי זה הייתי בר"מ 2 ויותר לא עליתי על מדים. בשחרור הייתי אמור לעזוב את הארץ גם זה השתנה... עד לפני חצי שנה הייתה אומר לי ללכת ללמוד פסיכולוגיה לא הייתי מקשיב כלל. בגלל הנסיבות יצא שכרגע אני הולך ללמוד באוניברסיטה. מקצוע שמעולם לא חשבתי בכיוון. אני אלמד את אותה מ"מ שזה מקצוע שאני חלש בו. אבל לפחות אני מתחיל ללמוד, להשתפשף במערכת. אף אחד לא יכול להבטיח לי קבלה תוך שנה במידה ואכן לא אצליח לשפר כמו כן אף אחד לא יכול להבטיח לי הנאה שזה יותר חשוב. אין לי אף חבר שהתחיל ללמוד ואלה שכן התחילו הלכו על המסלול הכי קל שיכלו למצוא. אני באופן כמעט מלא חי מהכסף שלי שחסכתי נכון לעכשיו יש לי מספיק בשביל לסחוב תואר שלם. לקחת שנה להוציא זמן וכסף על דבר שהוא לא בטוח.. אני מלא לבטים וחוסר וודאות..
ישן 18-07-2010, 11:59
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lebiron שמתחילה ב "יש פה הרבה אי וודאות... לפני..."

השאלה היא מה האלטרנטיבות. כבר מצאת משהו שאתה רוצה ללמוד? לך על זה. יש המון סטודנטים שרק
מחפשים את עצמם. אתה יכול לבדוק אופציה של הרשמה לקורסים ספציפיים (מבואות כלליים) וללמוד
אותם במקביל לפסיכו' וכך להוציא כמה פטורים. אופציה נוספת היא להתחיל לימודים בסימסטר אביב
2011 - במקום באוקטובר, לדחות בחצי שנה ולשפר פסיכו'. אף אחד לא מבטיח דבר - אבל אתה בהחלט
יכול להציב לעצמך מטרות שהן מעבר לחודשיים הקרובים ולעשות כל מה שאתה יכול כדי להשיג אותן.
כמו שכתב זד - השנה הזו מבחינת זמן לא תשנה יותר מדי...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

נערך לאחרונה ע"י Tallyco בתאריך 18-07-2010 בשעה 12:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר